Ordinace praktického lékaře
Sokolská 37, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Přišel jsem s pozitivním výsledkem z krve, a chtěl jsem po paní doktorce vysvětlení těchto výsledků. Dostat z paní doktorky jasné, přímočaré vysvětlení o co se jedná, byl porod. Neustálé nevím, neznám, a vytáčky, a kroužení okolo problému. Nebyla mi schopná říct co ta pozitivní hodnota znamená, zda je hodně vysoká, alarmující, nebo normálně přes limit, a není tedy nutné zakročit hned léčbou, a odkazovala mě neustále k mé lékařce, která bude až zítra, ale lék je při tomto typu pozitivity nutný nasadit co nejdřív, proto jsem za paní doktorkou šel, toto zjisti, jestli potřebuji nasadit léčbu ASAP! Paní doktorka se bohužel neumí jasně vyjádřit a dlouho jsem při rozhovoru s ní setrvával v naprosté neznalosti a nejistotě, zda jsem akutně pozitivní, či ne a zda je nebo není potřeba léčba! Tato interakce s paní doktorkou na mě působila velice neprofesionálně. Informace jsem z ní musel strašně vysilujícím způsobem páčit! Velice nemilá zkušenost.

Paní bysterská je neochotná a navíc flegmatická už po druhé mi předepsala nesprávné léky a pak to omluvila tím že si mě spletla s jiným pacientem a tím pádem se podívala do jiné karty než je ta moje a to opravdu není v pořádku. přemýšlím že změním lékaře.

K paní doktorce chodím už mnoho let a jsem s jejím odborným přístupem velmi spokojen. Stará se o mne tak, jak bych si představoval, aby se o mne starali i jiní lékaři !!! To se bohužel neděje.
Před odjezdem na letošní dovolenou jsem u paní dr. Bysterské byl a nechal si doporučit, co si mám vzít sebou.
Její výběr byl přesný a už jsem jednu mast použil. Děkuji. Václav Augustinský

Paní doktor působí opravdu neslaně, nemastně a speciální vyšetření jsem si vždy musela sama vyžádat. Paní doktor neměla zájem. Ovšem sestra je naprosto příšerná, takovou nevrlou babu málokdy člověk u doktora vidí. Kdyby paní doktor záleželo na pacientech, tolik let by si jí nemohla držet. Nepochopím , že při takovém přístupu k lidem není dávno v důchodu, věk na to dávno má.

Přešla jsem k paní doktorce v předloňském roce a nemohu si ji vynachválit. Velmi vstřícná a ochotná, navštící doma, když člo věk opravdu potřebuje. Mohu doporučit, je to lékař na svém místě.

lidský

K paní doktorce chodím dvacet let a jsem velmi spokojená, je milá, klidná, nestresuje, vše vysvětlí. Sestřička má neuvěřitelnou paměť, je příjemné přijít po roce a být přivítán jako známý. Děkuji.

Nomohl by jste mi někdo napsat pracovní dobu paní doktorky???

Za ta léta co chodím k p. doktorce si nemohu stěžovat. Mohu s radostí doporučit.

Paní Doktor je supr a sestřička taky!