Praktický lékař stomatolog
Bratříkov 31, Pěnčín

Chodím již pět let. Naprostá spokojenost se zdravotními i estetickými zákroky a týmem pana doktora.

Umístění: Praktický lékař stomatolog běžné kontroly, vrtání atp.

Ze začátku mě ordinace pana Macka přišla jako skvělým místem plným profesionálů. V moment, kdy jsem pominul fakt, že zde pracují "asistenti" z Ruska atp., přišel jsem si v dobré péči. V moment, kdy ale bylo nutné jeden z mých zubů opravit už po třetí v jednom roce (mimochodem jsem závěrem skončil se zubem, který půjde celý ven), začalo mi něco "smrdět" (teď nemyslím ten zub). Po dlouhém shánění jsem se dostal k jinému zubaři, který mi udělal rentgen. Veškeré ošetřené zuby byly udělány špatně a o jeden celý přijdu.

Pan Macko upřednostňuje kvantitu před kvalitou, tak pokud chcete jít k někomu, u koho to bude stát více, ale zase to bude kvalitní, pana Macka nedoporučuji!

Umístění: Praktický lékař stomatolog

zubní péče Praha 4 - Pankrác.
Osobně jsem MD. Macko provedl péče a rekonstrukce některých zubů a mohly přemístit svůj starý most. Je to dočasné práce, která mi umožňuje jít na nějakou dobu. Jsem si vědom toho, že budu muset uchýlit k dočasné zařízení, ale jsem rád, že svou práci. Přinesl jsem manželem a dcerou, a všichni byli šťastní. Díky ledna Macko. Roberta (italy)

Nikdy už by mě tam nikdo nedostal !!!!!! Je na posouzení každého samostatně a věřím že i někteří pacienti spokojení jsou,ale dovolím si v rychlosti popsat svou zkušenost....... V mém případě trhání osmičky, možná by stačilo napsat že se mi ji Macko pokusil vytáhnout bez rtg snímku a mnohým jistě dojde hned(bez rentgenového snímku se zuby,kort osmičky trhat vůbec nesmí) nicméně po hodině a půl příšerné bolesti kdy jsem neustále jen poslouchala "to nemůže bolet" (4 injekce ) doktor Macko trhání vzdal (zřejmě můj plač a krev všude možně nemohl dále snést) na rozkrvacený,prasklý zub v natržené dásní mi plácl plombu provizorní se slovy tak zase zkusíme příště.Nemusím asi říkat ze žádné příště už nikdy nebylo !!!!!! Nicméně jsem odešla domu naprosto zničena s velkou bolesti,druhy den teplota otok a bolesti bych ležela po stropě,ač sem v zubaře absolutně ztratila důvěru musela sem jít,měla sem obrovské štěstí ze mě v náhodné nejbližší pomoci zavedl manžel ke skvělému zubaři!!! Jen se mi Koukl do ústa a zhroutil se,obrovsky zánět s sdíleným otrokem na který sem okamžitě dostala antibiotika a silné léky na bolest aby ještě týden vydržela než bude možné zub odstranit,po týdnu mi otoky opadli byl proveden řádný rentgen při kterém bylo zjištěno ze mám kořeny do sebe a strandartni vytržení o které se Macko pokusil by mi mohlo roztáhnout tak akorát dáseň!!!!! Místo řezání dásne mi pan doktor zub úspěšně umrtvil(1 injekce stačila,Macko se netrefil do nervu a jen mi dokola umrtvoval okolí zubu) zub naprosto bez bolesti na části rozvrátil a po částech cely odstranil,úleva byla okamžitá,vrátila se důvěra v zubaře a opadl strach!!!!! Na závěr bych rada zmínila ze i za takovou to "prasárna" si Macko nechal řádně zaplatit ač zub vůbec nevytrhl,nevím už přesně ale tuším 1800kc sem tehdy zaplatila

Byl jsem dlouhodobý klient (10+ let) a proto jsem měl možnost pozorovat práci pana Macka v čase.

Má se začínat pozitivně. Tak dobrá. Pan Macko je milý, vypadá laskavě, používá dobré vybavení a prostředí působí na první pohled profesionálně. Pan Macko sám je jistě odborník, jinak by se touto prací nezabýval.

Tak jako má mince 2 strany, lze se i na odbornost podívat ze 2 pohledů. Pokud jste odborník, víte přesně, co si můžete dovolit. Jinými slovy také víte, jak něco udělat tak, aby to vypadalo hezky, ale v jádru si práci usnadnit a odfláknout. Tím chci říct, že jak jsem byl s prací pana Macka zprvu spokojený (((pan doktor se zprvu velmi snažil, byl pracovitý a chtěl poskytnout to nejlepší, mj. proto, aby si získal nové klienty))), tak jsem byl postupem času až velmi nespokojený až znechucený!

Maličkosti spočívající v tom, že pan doktor málokdy používá rukavice (a když je používá, tak je nečistí, takže stejně chmatá do pusy více lidem), že má každou chvíli jinou asistentku/asistenta na zaučení (což se vždy promítá do jiné kvality přípravy materiálu), se dají přehlédnout.

Co se nedá přehlédnout je jednoduchý fakt. Po návštěvě pana Macka, kdy provedl prohlídku a řekl, že je vše v pořádku, jsem při podezření, že mi neříká pravdu, zašel k jinému zubaři a nechal si udělat rentgen, zda je vše opravdu OK. Výsledkem bylo zjištění (které i já jako laik jsem na rentgenu viděl), že ve všech zubech pod plombami, u kterých mi p. Macko dělal plomby (8 zubů), byly kazy a bylo mi sdělen důvod: původní zubař (p. Macko) nedodržel nutné postupy pro správné opravení zubu (málo vyvrtané, zanechané části starých plomb, příliš vysoká vlhkost v ústech během zákroku, špatně utěsněná plomba).

Získal jsem pocit, že tak, jak se pan Macko zprvu možná skutečně snažil a věnoval pacientovi péči, postupem času, když měl jednoduše peněz dost a firmu rozjetou, začal to práci šidit. Přestal se věnovat kvalitě, více se věnoval kvantitě, protože čím více pacientů/zákazníků odbavených, tím více korunek a tím častěji se pacient vrátí.

Nedoporučuji, nenechte se uchlácholit, doporučuji nechat si udělat rentgen na jiném pracovišti.

M.E.

Dr. Nuriev, který pracuje v ordinaci MUDr. Macka v poliklinice v Modřanech je doktor na správném místě.
Velice mi pomohl a i když to nebylo rovna příjemné tak jsem byla maximálně spokojená.
Pokaždé je milý, ochotný vše se snaží vysvětlit a poradit. Můžu jedině doporučit ! Děkuji

NIC HORSIHO JSEM V ZIVOTE NEZAZILA!!!
Nevim, jak to pan doktor ma, ale pod jeho jmenem me "osetroval" doktorem to snad ani nelze nazvat, ale nejaky Ruslan Nuriev, coz byla pro me ta nejhorsi zkusenost a nikomu nedoporucuju navstevu u tohoto pana z Ruska. Musim rict, ze se svymi zuby nemam nejmensi problem az na nejaky ten zubni kamen, ktery ma snad kazdy druhy a lehce odhaleny krcek. Na preventivni prohlidky chodim pravidelne, takze mam jistotu, ze zoubky mam v poradku. Z meho presvedceni me ale pan Nuriev rychle vyvedl, kdyz jsem potrebovala prohlidku v tehotenstvi. Usadil si me do kresla sve docela nemoderne zarizene ordinace a zacal mi dost necitlive prohlizet zuby. Kdyz jeho konecny verdikt zaznel 7 zubnich kazu, tak se mi vedraly do oci slzy. Pan doktor se mi hned iniciativne snazil zuby hned zacit opravovat, coz jsem odmitla s tim, ze to musim nejdrive rozdychat a at me objedna na jindy. Tak mi aspon zacal cistit zubni kamen. Nikdy se mi nestalo, ze by me tato banalni cinnost tak priserne bolela. Kdyz jsem nekolikrat doktorovi ucukla s tim, ze to boli, tak se asi musel znova presvedcit, ze me to opravdu boli a pokracoval stejne necitelne. Proste hruza. Odchazela jsem z ordinace se slzami v ocich...
Nicmene mi to samozrejme nedalo a podelila jsem se o tuto zkusenost se znamymi. Jedna kolegyne nelenila a doporucila mi sveho zubare, pana doktora Ivana Duska. Navsteva u nej byla jako prijemne posezeni v luxusni kavarne. Pan doktor i sestricka se chovali naprosto uzasne. Dokonce se mi oba omluvili, kdyz me vzali o pet minut pozdeji, nez jsem byla objednana. Proste neuveritelne! Pan doktor si se mnou popovidal a pak mi zacal prohlizet zuby. O takove jemnosti a lidskem pristupu jsem u Nurieva mohla nechat jen zdat... A konecny verdikt pana doktora Duska? Pochvalil mi zuby a ani po velmi dukladnem zkoumani mi nenasel jediny kaz. A rozhodne se mi tomuto panu doktorovi, ktery ma praxi nekolik desitek let, tituly pred i za jmenem a oceneni veri mnohem lip, nez nejakemu mlademu felcarovi z Ruska, co neumi ani poradne cesky a diky memu tehotenstvi ve me videl prilezitost, jak si na svuj pobyt v CZ vydelat.
Pokud muzete, velkym obloukem se teto ordinaci vyhnete!

Měl jsem po četných ošetřeních a pokusů zachránit zub v dásni už jen černý pahýl nepřesahující dáseň. Bylo mi řečeno, že zbylý kořen musí jít ven. Dr. Macko mi po ošetření kořenů do nich vložil dva titanové kolíky a vybudoval pahýl na který mi nasadil korunku. Mám ji bez jakýchkoliv potíží už tři roky. Funguje jako rostlý zub. Děkuji vám doktore.
S úctou Zdenek Novák.

Zubare Jana Macko znam mnoho let. Paklize atestace ma, nechapu, proc se chvasta, ze podnika bez pozadovanych atestaci, jelikoz ma styky s MUDr. Pekarkem.
Jan Macko je daleko lepsi psycholog a manipulator lidi nez zubar. Bohuzel jsem k tomuto poznani prisel za cenu ztraty dvou zubu a mnoha penez.

Zažila jsem za svůj život hodně lékařů, ale pan doktor je vyjímečný svým přístupem, způsobem,kterým pacienta ošetřuje a svým úsměvem,který také léčí. Neznám doktora, který by se mu vyrovnal. Je nejlepší!!!! Regina

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla sem se zeptat, dělá se mi boule na tváři , myslim ze to bude od zubu,protože mi vypadla blomba a paní zubarka už mě nechtěla vzít ,moc se bojím zubaře.Bylo by možné sehnat jiného zubaře.Dekuji

Ano, bereme i nové akutní pacienty ošetřované na zdravotní pojišťovnu.

MUDr. Jan Macko

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Ano, bereme i nové pacienty.

MUDr. Jan Macko