FARMED s.r.o. - PL pro dospělé
U Dvou srpů 2, Praha

Umístění: FARMED s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Odbornost, empatie, návrh řešení, důležité vypíchne, odhadne co tělu chybí a případně doporučí doplněk stravy, jasně, stručně.. Pohoda :) doporučuji

Umístění: FARMED s.r.o. - PL pro dospělé Jiný

Dříve, dokud byla v ordinaci sestra vše fungovalo, bohužel od té doby, co odešla se vše rapidně zhoršilo. došlo dvakrát k odmítnutí objednání na prohlídku při nemoci a léčení po telefonu včetně zaslání receptu na ATB bez jakékoliv kontroly stavu.

Umístění: FARMED s.r.o. - PL pro dospělé

Pan doktor má rozumný a lidský přístup. Dá se s ním otevřeně mluvit. Jsem moc spokojená, vždy se snaží jít k jádru problému a posoudit nemoc komplexně.

Pan doktor Fára je skvělý lékař, pečlivý, pokud si není jistý, odešle na specializované pracoviště. Vždy se vším poradí. Sestřička je také skvělá.

Mudr.Fára je výborný lékař,vždy empatický,pro pacienta se snaží udělat maximum.Pokud se jedná o specielní vyšetření okamžitě napíše doporučení a poradí na koho se má pacient obrátit.Je prostě super.

Vždy ochotný pomoci. Zařídí všechna potřebná vyšetření aby nebylo nic zanedbáno. Mám ty nejlepší zkušenosti a neni jediná vec na co si stěžovat. Pan doktor i paní sestřička jsou perfektní .

Vynikající praktický lékař, ochotný, na nic si nehraje. Pokud si není něčím jistý, napíše doporučení, aby náhodou něco nezanedbal.

fajnovej chlapík, ochotnej, rozumí, pošle na vyšetření, a s PC to fakt bravurně umí :D
díky

Naj Naj Naj lékař prostě super. :-) Honza

Vyborny lekar, skvely pristup. Mozem len doporucit a to mam s cim porovnat.