Myslím, že po přečtení všech komentářů je víc než jasné, jak na tom paní doktorka je, ani není nutno psát další, ale přeci jen, nedá mi to. Tato paní "doktorka" se nazývá "doktorkou" pouze z titulu, nikoliv jako odborník, který by Vám s něčím pomohl. Paralen si umí naordinovat skutečně kdokoliv. Přezíravost a neochota je dost výstižně napsáno. Nechápu, proč takový člověk pracuje s lidmi!!! Nechápu, že ordinuje, jak se jí zachce!!! Nechápu, jak si může vůbec dovolit jednat s lidmi jako s kusem hadru a už vůbec nechápu, že tohle všechno jí celou dobu prochází!!! Kdo k takové doktorce může dobrovolně chodit?? Staří lidé, kteří se nezmůžou na odpor??? Kamarádi? Lidé s titulem, jak již bylo psáno? Protože k těm se skutečně paní doktorka chová hezky, ostatní lidé jsou jí na obtíž!!! Než takový doktor, tak raději žádný!!! Pro mě paní "doktorka" už nikdy více!!! Hodnocení velmi dobrý je asi vtip že? Paní (14 června 2011) si chodí k paní "doktorce" popovídat, není divu, že pak lidé s vážnými problémy či staří lidé se pomoci nedočkají!!!!!!! Je mi z toho na nic!!!!!!

K paní doktorce jsem se dostala náhodou, když mě kolegyně z práce vezla k mému lékaři, který bohužel v danou dobu neordinoval. Byla jsem odkázána na doktorku Sommerovou, protože jako jediná měla přístup k mé složce. Dlouho jsme čekaly v čekárně. Kolegyně informace o mě podávala velmi neochotné, nerudné sestře. Byla jsem po ep. záchvatu a bylo markantně vidět, jak je mi zle. Sestru jsem bohužel svou návštěvou obtěžovala. Doktorka byla odměřená, řekla, že vzhledem k tomu, že se mnou nebyla během záchvatu, tak mi nevěří, že jsem ho vůbec měla. Celé ráno jsem se klepala (jako po každém ep. záchvatu) a doktorka z toho usoudila, že jsem labilní. Napsala mi žádost na neurologii, kam docházím, zmínila se ovšem jenom o tom, že jsem depresivní a vyčerpaná z práce.

S epilepsií se léčím už od mala, vím, že když se vzbudím s pokousaným jazykem, pomočenou postelí a bolestí svalů, jedná se o záchvat, né o depresi. Doktorka mě neposlouchala, informace v mé složce přecházela a udělala ze mě labilního, dementního hypochondra.

V práci mám jistou zodpovědnost a po ránu se tam musím dostavit, v jakémkoliv případě. Příště si ovšem raději lehnu a umřu, než abych se znova nechala degradovat a ponižovat u madam Sommerové.

K paní doktorce chodím řadu let, s lékařským problémem mi vždy pomohla. Ale někdy je tedy velice nepříjemná, asi záleží na tom jak se vyspí.

K paní doktorce docházím již 20 let.Je pravda,že se čeká,ale já mám takovou zkušenost,že je ochotná a hodná.Vždy mě vyslechla a hlavně pomohla.A sestřička je moc milá.

K pí. doktorce chodím na doporučení a jsem s ní velmi spokojená. Je to výborná diagnostička. Opravdu vždy naprosto přesně odhadla co je za problém a rozhodně nemohu říci, že by na mě byla nepříjemná ba naopak. Velmi pěkně si s ní vždy popovídám. Čekárnu mívá opravdu plnou, ovšem to je jen známkou spokojených pacientů, kteří si rádi počkají! Pokud by byla tak špatná lékařka, jak se zde můžete dočíst, tak proč by k ní někdo chodil, když je praktických lékařů poliklinika plná?

Ja sa musim tiez pridat k negativnym hodnoteniam tejto pani doktorky, vobec nepomoze ked clovek pride skoro rano, prveho pacienta vezme o 8, vzdy musi rano prebrat zivotne dolezite temy pri kave bez ohladu na to, ze je plna cakaren...a na klopanie radsej nereaguje..dalsia vec, ktora mi velmi vadi, ze jedna straaasne spomalene (a bohuzial sa to neodraza na kvalite odvedenej prace)..

Nelaskavost a přezíravost k pacientům naprosto překrývá odbornost paní doktorky. Hodina strávená v čekárně v dobu, kdy v ordinaci není žádný pacient velmi mrzí. Nadřazený způsob jednání stejně tak. Nevydržela jsem a přeregistrovala se.

Paní DOKTORKA velice ochotná, rychlá, milá, zdvořilá, usměvavá, ale pouze k lidem s TITULEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K této paní "doktorce" jsem kdysi patřívala,po přestěhování těsně za Prahu taktéž.Poprvé ,když jsem potřebovala její pomoc v mém prvním těhotenství mi spadla čelist nad tím,jaký má přístup.Přijela jsem z "daleka" ve4tém měsíci těhotenství,protože jsem měla jakousi virozu s kašlem a rýmou,teplotou a bolehlavem,chtěla jsem posouzení odborníka a léky či radu na úlevu a uzdravení.Po asi hodinovém čekání nerudná sestra že tedy další(bylo nás tam asi 5 pacientů ,z toho dva pro léky nebo jen rcp...)aniž by mě madam lékařka nejprve vyslechla nebo prohlédla,okomentovala značně pohrdavě můj zevnějšek-s teplotou nad 38 a bolestmi hlavy, jsem měla teplakovou soupravu-čistou a značkovou podotýkám:) a sportovní boty,škoda že na lodičky a kostýmek jsem nějak neměla náladu a čas,těhotná k tomu:D,no a bylo mi řečeno :"No tak snad k lékaři a do civilizovaného města se snad slušně oblékněte příště ne?"....chvíli jsem zůstala jako opařená a nebyla jsem schopna slova(to se mi stává opravdu málokdy:)Sdělila jsem jí po chvíli moje obtíže a..Pak se podívala řekla,to nemáte doma paralen nebo co?a konec zvonec.
V noci jsme jeli na pohotovost,kdy mě lékařka ihned nasadila ATB-3 týdny jsem skutečně proležela.
Mno a pak asi ještě 2x jsem to zkusila,když jsem potřebovala kvuli zákrokům celkové předop.vyšetření....plná čekárna a sestra s MUdr kávička,přesně jak někdo zmiňoval již, a to ne 15 minut ale po hodinovém nic i jeden pacient byl tak "drzý" a zaklepal se slušným dotazem,zda se ordinuje a bylo mu tak vynadáno,že jasně visí cedule neklepat! a až paní doktorka bude moci,tak se začne....mě pak v ordinaci bylo "vysvětleno",že když mi nic není,ať si přijdu jindy....to si srandu nedělám,to je fakt.

Omlouvám se za nekladné hodnocení,ale já na tuto pani dotorku nevzpomínám v dobrém. V čekarně plno již od 6.30 a pani doktor která má ordinovat od 7.30 si prijde v 8.00 a divi se že je plno..Do ordinace si vezme prvního pacienta v 8.45 nejspiše po ranním kafičku a pokecu se setrou jaké je dnes počasí...Nic ve zlém ale pracujici člověk co má na doktora vyhrazeny 2h z prac.času si musi vzit den dovolenou aby si vyseděl 3h v čekárně a šel domu s receptem..No pardon,ale za 30kč dost neochotný lékař...