Ordinace praktického lékaře
Malá Štěpánská 10, Praha

Paní doktorka je milá, vstřícná. Jsem toho názoru, že naopak od ostatních praktických lékařů diagnozy nepodceňuje, pacienta vždy pošle na specializované pracoviště. Je to určitě lepší, než kdyby se tím vůbec nezabývala. Mám s ní jen samé dobré zkušenosti.

Paní doktorka je již v důchodovém věku, prakticky nedokáže diagnostikovat, je to jen úředník, který vás s každou prkotinou jen přepošle dál ke specialistovi. Například, ačkoli nebývám téměř vůbec nemocný, když jsem se přišel poradit s nelepšící se přetrvávající rýmou, bez jakéhokoli vyšetření mě hned poslala na nosní. Paní doktorka se bojí předepsat jakýkoli lék, prý má přečerpáno na pojišťovně, v žalostném stavu má vedeny i karty pacientů a velmi nepříjemné, ušmudlané je i celé prostředí v ordinaci a čekárně.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Ač je stres v dnešní době jistě častým důvodem mnoha zdravotních potíží, nesmí se přeceňovat. Paní doktorka mi stresem zdůvodňovala i zhoršení vidění a motání hlavy a řádně mě nevyšetřila. Doporučila mi pouze psychiatra a prášky na uklidnění. Naštěstí jsem šla za jiným lékařem a po dalších dvou týdnech jsem již měla bohužel závažnější diagnózu roztroušené sklerózy. Nikdo není neomylný, avšak větší pečlivost by neuškodila.

Dnes odpoledne jsem prisla za doktorkou Kvasnickovou s akutnim zanetem hrtanu a zvysenou teplotu, z ktere mi opravdu nebylo dvakrat dobre, coz bylo na mem fyzickem stavu velmi dobre znat. Pani doktorka Kvasnickova si tohoto stavu ovsem nejspis vubec nevsimla, jelikoz mne odmitla prijmout a vysetrit. Argumentovala tim, ze jsem v Praze jiz 3 rokem a doposud jsem si nenasla sveho osobniho lekare. V mem stavu me poslala pryc, coz bych od lekarky necekala. Nikomu navstevu teto lekarky nedoporucuji.

Paní doktorka je velmi hodná paní. Děkuji za její péči. Nyní po přestěhování už mám jiného lékaře.