Kateřinská 34, Praha
Ordinace prakt.lékaře a internisty

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Vlídné a odborné zacházení, hodnotím.

K paní doktorce chodím již 20 let a musím konstatovat, že jsem byl vždy spokojen. Dá se s ní i lidsky promluvit. Již jsem jí doporučil několika známým a všichni byli spokojení. Navíc má ordinaci blízko centra, což jistě ocení každý zaměstnanější člověk :-)
Takže vřele doporučuji!

Jsem moc spokojená, paní doktorka je milá a vždy mi pomohla. Správný lékař nejen člověka ošetří, ale i vyslechne a vlídným slovem pohladí na duši, a to paní doktorka umí. To je moc důležité, v dnešní uspěchané době možná více, než dříve. Používá moderní léky, moderní lékařské postupy, záleží jí na její reputaci lékaře - odborníka a vstřícného člověka. Nikdy se mi nestalo, že bych odešla z ordinace nespokojená. Sama jsem se opakovaně v čekárně setkala s lidmi, kteří se přestěhovali, ale stále k paní doktorce dochází či dojíždí, přestože je to pro ně daleko. Vřele doporučuji všem. Z.T.-A.

Paní doktorka je pečlivá, milá, sympatická a naslouchající. Neustále se vzdělává a sleduje moderní trendy v léčbě nemocných. Vždy pomůže, poradí, anebo nasměruje nemocného dále. Není co vytknout. Léčí nejen tělo, ale i duši a to každý nedokáže, její pacienti jsou mnohdy i jejími osobními přáteli a toho je třeba si cenit. Na nedostatek pacientů si nemůže stěžovat - a nedokážu si představit přesvědčivější argument k jejímu ohodnocení.

Chodim k Mudr. Adamcove jiz nekolik let, dostala jsem se k ni na doporuceni sve skvele ORL lekarky a jsem s ni celkove velmi spokojena. Jeji lecebne postupy mozna nejdou uplne s poslednimi trendy v medicine, byt to sama zcela posoudit neumim, nicmene je mi sympaticke, ze se Mudr. Adamcova snazi vyhnout antibiotikam, kortikoidum a na problem se diva komplexne a snazi se propojit souvislosti. Na co jeji odborne znalosti/pravomoci nestaci, tam se nemisi a radeji doporuci dalsiho lekare - odbornika.

Velmi dobrá paní doktorka, typ rodinného lékaře, vyslechne a vyléčí. Sám k ní chodím od doby co ordinuje a nikdy jsem neměl problém. Díky.

Paní doktorka - Paní DOKTORKA je vynikající - za celý život jsem nepoznal lepší Jaroslav Kotal

PANÍ DOKTORKA JE SKVĚLÁ.UMÍ UZDRAVIT NEJENOM TĚLO ALE I DUŠI

Velmi dobrá

Velmi příjemná a schopná lékařka.