Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kateřinská 34, Praha
Ordinace prakt.lékaře a internisty

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Vlídné a odborné zacházení, hodnotím.

J
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím již 20 let a musím konstatovat, že jsem byl vždy spokojen. Dá se s ní i lidsky promluvit. Již jsem jí doporučil několika známým a všichni byli spokojení. Navíc má ordinaci blízko centra, což jistě ocení každý zaměstnanější člověk :-)
Takže vřele doporučuji!

Z
Ověřeny pacient

Jsem moc spokojená, paní doktorka je milá a vždy mi pomohla. Správný lékař nejen člověka ošetří, ale i vyslechne a vlídným slovem pohladí na duši, a to paní doktorka umí. To je moc důležité, v dnešní uspěchané době možná více, než dříve. Používá moderní léky, moderní lékařské postupy, záleží jí na její reputaci lékaře - odborníka a vstřícného člověka. Nikdy se mi nestalo, že bych odešla z ordinace nespokojená. Sama jsem se opakovaně v čekárně setkala s lidmi, kteří se přestěhovali, ale stále k paní doktorce dochází či dojíždí, přestože je to pro ně daleko. Vřele doporučuji všem. Z.T.-A.

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je pečlivá, milá, sympatická a naslouchající. Neustále se vzdělává a sleduje moderní trendy v léčbě nemocných. Vždy pomůže, poradí, anebo nasměruje nemocného dále. Není co vytknout. Léčí nejen tělo, ale i duši a to každý nedokáže, její pacienti jsou mnohdy i jejími osobními přáteli a toho je třeba si cenit. Na nedostatek pacientů si nemůže stěžovat - a nedokážu si představit přesvědčivější argument k jejímu ohodnocení.

K
Ověřeny pacient

Chodim k Mudr. Adamcove jiz nekolik let, dostala jsem se k ni na doporuceni sve skvele ORL lekarky a jsem s ni celkove velmi spokojena. Jeji lecebne postupy mozna nejdou uplne s poslednimi trendy v medicine, byt to sama zcela posoudit neumim, nicmene je mi sympaticke, ze se Mudr. Adamcova snazi vyhnout antibiotikam, kortikoidum a na problem se diva komplexne a snazi se propojit souvislosti. Na co jeji odborne znalosti/pravomoci nestaci, tam se nemisi a radeji doporuci dalsiho lekare - odbornika.

V
Ověřeny pacient

Velmi dobrá paní doktorka, typ rodinného lékaře, vyslechne a vyléčí. Sám k ní chodím od doby co ordinuje a nikdy jsem neměl problém. Díky.

Ověřeny pacient

Paní doktorka - Paní DOKTORKA je vynikající - za celý život jsem nepoznal lepší Jaroslav Kotal

Ověřeny pacient

PANÍ DOKTORKA JE SKVĚLÁ.UMÍ UZDRAVIT NEJENOM TĚLO ALE I DUŠI

Velmi dobrá

Velmi příjemná a schopná lékařka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti