Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Na paní doktorku Hodačovou a sestřičku Stehnovou si nemohu stěžovat. Jsou obě milé a vstřícné. V únoru roku 2021 jsem prodělala Covid. Paní doktorka si mě pozvala v době nemoci na kontrolu. Při poslechu plic měla podezření na zápal plic. Mám astma a to jí zřejmě zmátlo. Paní doktorka mi zavolala sanitku , která mě odvezla na Bulovku na vyšetření.Ještě ten den mě paní doktorka volala domů a dotazovala se jak jsem dopadla na Bulovce. Vše jsem paní doktorce sdělila a také to, že druhý den se mám opět dostavit na Bulovku na rtg . plic a to i když jsem byla v karanténě. Auto nemám , MHD v karanténě bylo vyloučená, a taxi také.Paní doktorka mě proto objednala na rtg. plic na Polikliniku Mazurská. Paní doktorka je člověk na svém místě. Milá, vstřícná, pečlivá a hlavně zodpovědná. Moc si paní doktorky za vše, co pro mou osobu udělala vážím a děkuji. Miluše Vaníčková, vděčná pacientka.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Sestra absolutně protivna a arogantní, paní doktorka ne o moc lepší. Bohužel jsem ji musela uz podruhé vyhledat, jako zástup me oficiální obvodní lékařky. V ordinaci jsem vytvrdla s dvouletym synem pres hodinu, přestože sem byla dávno na radě, brala jiné pacienty, kteří přišli po nas, asi podle hesla, ze jako matka mam stejně co ho.. na praci. Strasny, nechápu proc takovy lidi pracuji s lidmi. Obzvlášť nemocnymi, kteří potřebuji pochopeni a empatii

Umístění: Poliklinika Mazurská Navsteva nemocneho 91leteho tatinka

Moc dekuji pani doktorce za jeji peci o me rodice. Pani doktorka je velice svedomita a pecliva. Bohuzel,mam porovnani s jinymi lekari,kteri tak peclivi nejsou. Stari pacienti je moc nezajimaji. Pani doktorka se mych rodicu ujala po vymene prakticke lekarky.Jeji pece je velmi dobra,pani doktorka ma zajem o uzdraveni mych rodicu. Je empaticka a ja jenom mohu podekovat,ze jsem mela tu cest s touto lekarkou se poznat a poradit. Dekuji I sestricce za vstricny pristup. Obe jsou na pravem miste. Moc touto cestou dekuji. Jsou mi velkou oporou! :-) Jana Vorlickova

Umístění: Poliklinika Mazurská

Pani doktorka je v prvom rade neprofesionálna. Počas vyšetrenia bola absolútne nepríjemná, práca a pacienti, ktori sa necítia dobre ju zjavne nezaujímajú. Riešila viac či jej poisťovňa vráti 100kč ako to, že som v ordinácii s bolesťami. A Pani Doktorka mi nerozumie slovensky.
Bola som u nej dvakrát, už sa k nej nevrátim a mohil by sa týmto prístupom MUDr. niekto zaoberať.

K paní doktorce chodím již 16 let a souhlasím s názory, že paní doktorka nedokáže stanovit diagnozu a nechce za nic nést zodpovědnost a vše přehazuje na jiné doktory. Ale nesouhlasím moc s názory, že ona a sestra jsou nepříjemné a arogantní. To se mě nikdy nestalo.

S teplotou 39.5 a totalne vycerpaneho me pani doktorka nechala cekat 2 hodiny v cekarne a pak me poslala na RTG a na plicni. Uz jsem se tam nikdy nevratil. Jedine co ji zajimalo bylo jestli chci neschopenku a po odpovedi, ze ne se me jeste 3x zeptala proc tam teda chodim!

Paní doktorka je výborná, mám s ní jen samé dobré zkušenosti. Její přístup profesionální, než mě odeslala ke specialistovi, sama se několik týdnů snažila přijít na to kde je problém - volala mi i večer na mobil, když ji napadla příčina - to mi jen dokazuje, že o svých pacientech přemýšlí, i když by už nemusela. Neměnila bych. P.H.

C

Připojuji se k negativnímu hodnocení paní doktorky.
Do ordinace chodí pozdě. Nikdy dopředu nevíte jakou má náladu, někdy je milá jindy neuvěřitelně nepříjemná. A o sestře snad škoda mluvit. Pacienti ji očividně nezajímají, je arogantní, a na sebemenší otázku odpovídá uštěpačně - velmi nepříjemná žena. Docházím k paní doktorce už 10 let. Po téměř každé návštěvě si říkám, že je čas změnit obvodního lékaře. Její služby potřebuji s velmi malou frekvencí a tak jsem si to vždy do další návštěvy rozmyslela, ale teď jsem těhotná a telefonický dotaz na změření EKG a zároveň obavy vystavení se působení bacilů v čekárně dopadl katastroficky. Dostala se mi odpověď, že mám přijít o víkendu, to že prý je ordinace prázdná! ???
Tohle byla moje poslední kapka na váhy zda vyměnit lékaře .... jednoznačně ANO

Č

Naštěstí jsem neměla mnoho příležitostí ke kontaktu s paní doktorkou,ale souhlasím s většinou negativních komentářů......s každým problémem posílá ke specialistovi (s angínou jsem byla odeslána na krční rovnou ze dveří,aniž by mne vyšetřila a to již 2x,pouze na základě toho že jsem řekla že mne v krku bolí!),jednou jsem byla nucena vzít s sebou děti (jen pro výsledky,protože po telefonu mi to přece říct nemůže!!!) a byla VELMI nepříjemná a to i na 2letého syna že si dovolil promluvit a sestra je jako osina v zadku,pacienti je očividně velmi obtěžují,zato na poplatek nezapomenou ani po rozhovoru ve dveřích. Naštěstí se stěhujeme a měním lékaře

Nejdříve mne paní doktorka zmátla tím, že si po sňatku změnila jméno na Hodačová a já ji nemohla na poliklinice najít, protože ani do závorky neuvedla své rodné příjmení. Budiž. Když jsem její ordinaci nalezla, čekala jsem v téměř prázdné čekárně přes hodinu. Přes ujištění, že "sestra pravidelně vychází" (a na klepání tudíž nereaguje), vylezla nepříjemná sestra jen jednou, a to aby vyzvala ke vtsupu pcientku, která nebyla na řadě. Když jsem se konečně dostala dovnitř, paní doktorka mne po pěti vteřinách vyexpedovala ke specialistovi. Před odchodem ještě sestra nezapomněla vybrat poplatek 30 Kč.
Tato lékařka zřejmě nikomu neublíží, ale obávám se, že její neustálé přeposílání pacientů k dalším odborníkům nepramení z opatrnosti či nutnosti, ale z její nekompetence. Pořád ale lepší, než kdyby si hrála na hrdinu a snažila se diagnózy stanovit sama a špatně.