Adresa

Izraelská 6, Praha
PL pro dospělé-Lékařské centrum zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Ordinační hodiny: Pondělí: 10:30 - 12:30 návštěvy / provozní doba (tel.776859327) 12:00 - 17:00 ordinace 7:00 - 18:00 pacienti na objednání Ú...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Všechny názory jsou pro nás velmi cenné. Toto je cesta recenzi hned po její odeslání.
M
Ověřeny pacient

Paní doktorka mě i celé mě rodině pomohla již nesčetněkrát. Vždy dobře poradí, pomůže i tehdy, když nemusí. Doporučuji!


M
Ověřeny pacient

Dobrý den,
k paní doktorce jsme chodili celá rodina, ale museli jsme odejít. Její prohlídky jsou ledabilé, vnucovala opakovaně prášky a antidepresiva, které nikdo nepotřeboval jenom proto, aby z receptů měla peníze. Uváděla do karty lživé záznamy a říkala zdravotní stav třetím osobám. Snaha si o tom osobně promluvit nedopadla o nic lépe, paní doktorka se schovávala v ordinaci a sestra zatloukala, že není přitomna. Pokud je s ní někdo spokojen budiž, ale novým pacientům (především s malými dětmi) jí opravdu nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka léčí celou naší rodinu. Obzvlášť se mnou měla v posledních dvou letech dost práce, ale vždycky z ní srší energie a ochota pomoci. Řekne vám na rovinu, co si myslí o vašem životním stylu (u mě se to týká třeba piercingu, vegetariánství), ale nikdy vám svůj názor nevnucuje a snaží se pomoct, jak může. Jsem jí vděčná za mnohé :)


Ověřeny pacient

K dr. Marečkové jsem se dostal spíš náhodou, ale udělala na mě dojem svým fundovaným a pečlivým přístupem. Získáte u ní pocit, že jí i její sestře leží Vaše zdraví na srdci, přitom nějak nepoučuje apod., prostě tak akorát.


Zkušená a svědomitám.mm


MUDr. Ivana Marečková je velmi erudovanou lékařkou. Léčí celou naší rodinu. její přístup k pacientům je příkladný. Pacient je pro ni vším. Svým lidským přístupem dovede pohladit duši, poradit, stanovit diagnózu a to i v těch nejtěžších chvílích. Pacient v ten moment zapomene na své problémy a ulehčí se mu. Paní doktorka pracuje vždy se zájmem o pacienta. V dnešní uspěchané době je to vzácností, za kterou si zaslouží velké poděkování. Už jen to, že má atestací z oboru vnitřího lékařství, praktického lékařství pro dospělé a tělovýchovného lékařství svědčí o něčem. Nemyslíte? Takže veliký dík milá paní doktorko !!!


Kompetentní, ochotná naslouchat, empatická


MUDr. Marečková je mou praktickou lékařkou mnoho let. Oceňuji u ní nejen vysokou profesionalitu, ale i osobní přístup, hluboký zájem o mé zdravotní problémy, které se nečekaně projevily a patří do jiné lékařské specializace. Nikdy jsem se nesetkala s nepochopením, v diagnóze se nikdy nespletla a mně nikdy nenapadlo svého praktického lékaře vyměnit. Jsem jí vděčná a velmi si jí vážím.


Paní doktorku mohu jen doporučit. Pomohla mi od obtíží, s kterými si před tím nevěděli rady dva jiní praktičtí lékaři. Cením si její osobní přístup.


Ověřeny pacient

Hezký den, paní doktorku navštěvuji celý život a stejně tak celá moje rodina. Můžeme ji všichni vřele doporučit. Vždy jsme se u ní setkali s velkou vstřícností a maximální profesionalitou. Je výborná diagnostička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Ordinační hodiny: Pondělí: 10:30 - 12:30 návštěvy / provozní doba (tel.776859327) 12:00 - 17:00 ordinace 7:00 - 18:00 pacienti na objednání Ú...

Více