Centrum zubní péče

Naše moderní zubní ordinace Vám nabízí svůj tým profesionálů. Našimi prioritami jsou maximální šetrnost, bezbolestnost a individuální přístup ke každé...

• zubní lékař - stomatolog

Zubní chirurgie

Zubní vyšetření

Záchovná stomatologie

Umístění: Centrum zubní péče Jiný

Nádherná, moderní ordinace, paní doktorka příjemná, ale hlavně opravdu velmi precizní, přesná práce.

Moc příjemná paní doktorka a co se týče zubů, mám dvě zkušenosti se zákrokem a v obou případech skvělá práce. V ordinaci se nečeká, pokud se na něco zeptáte, paní doktorka vám vše trpělivě vysvětlí. Rozhodně doporučuji!

pani doktorka je moc mila a prijemna, s profesionalnim přístupem. doporučuji i v případě, že má dítě strach, tak jak moje dcera. pani doktorka má svatou trpělivost.

S tak profesionálním přístupem, ochotou a precizností jsem strašně dlouho nesetkala. Vybavení ordinace je na nejvyšší úrovni. Velmi příjemné je i to, že nikdy nečekáte. DORUČUJI!

Velmi moderní pracoviště. Příjemná doktorka. Více takových. Doporučuji tuto zubařku celé rodině.

Paní doktorka je velice milá, příjemná, zbavila mě strachu ze zubaře. Mohu jen doporučit!

• zubní lékař - stomatolog