Poliklinika Palackého
Palackého 5, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Hrůza a děs, radši se všemu vyhnout než jít k ní !!!

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorka je neuvěřitelně neochotná a zajímá ji jen to, jestli jí pojišťovna něco proplatí nebo neproplatí. Byla jsem u ní 10 let (protože jsem celou tu dobu nic nepotřebovala) Nyní chci odejít a již měsíc mi blokuje anamnézu. Dvakrát mi položila telefon, její asistent na otázku, co mám tedy dělat, odpověděl: Já nevím. Rozhodně nedpopručuji.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Nepríjemná, neochotná a rozhodne nedoporučujem. Je milá v prípade že nič nepotrebujete. Akonáhle máte akýkoľvek problém k riešeniu, je nepríjemná, neochotná a zrejme tak maskuje svoju neschopnosť.

Umístění: Poliklinika Palackého Jiný

Paní doktorku jsem nenavštěvoval. I tetanovku mám nejspíš dávno propadlou. Pokud si pamatuji, jednou jsem jí volal kvůli COVIDu a podruhé jsem od ní potřeboval osvědčení, abych si mohl udělat průkaz vůdce malého plavidla. Kvůli tomu mě poslala na perimetr (měření periferního vidění!). Nechápu, ale OK. Když jsem po více než měsíci byl opět u paní doktorky, s hrůzou jsem zjistil, že záznam z perimetru nemám. Po dotazu, zda je vyšetření na perimetru skutečně tak důležité (na plachetnici jedu 5 km/h, v autě 130 km/h - tam to po mě nikdo nikdy nechtěl) mi odpověděla něco, co mě šokovalo: "Je to dáno metodikou. Minuta mě stojí 20 korun." U paní doktorky jsem byl 2 minuty svého života. Za svého života jsem ji přispíval možná 15 - 20 let z pojištění. "Minuta mě stojí 20 korun". Řekla to to tak bezelstně, jako by to pro ni bylo normální, když ji pacient otravuje...

Umístění: Poliklinika Palackého Zdravotni potize

Nelze nez souhlasit s negativnimi nazory nize. Paní doktorka Kolmanova je obzvlaste posledni dobou velice neochotna az arogantni, prerusi Vas treba uprostred pozdravu, ze ma plnou cekarnu a zavolejte si jindy. Nebo zavesi rovnou. Chtela jsem se pouze objednat na presny cas, jelikoz jsem na invalidnim voziku a na patre neni bezbarierove WC, tudiz nemohu cekat nekolik hodin jako ostatni. Mam vazne zdravotni potize a potrebuji doporuceni ke specialistum + predepsat leky a predpisy. MuDr. Kolmanova mne jiz nekolikrat velice neprijemne odbyla. Naposledy mi dokonce napsala spatny predpis a to tesne pred vyprsenim moznosti vyzvednuti. Nedoporucuji tuto lekarku, mozna, ze po vice negativnich ohlasech se ji cekarna konecne vyprazdni a bude to uleva i pro ni. Skoda, ze lide, kteri se maji venovat lidem a slozili na to Hippokratovu prisahu, nemaji vlastne radi lidi, to je opravdu smutne. Vzdy jsem se k paní doktorce chovala slusne a s respektem.

Umístění: Poliklinika Palackého Zpráva pro odborného lékaře

Opět jsem se přesvedčila, již po několikaté, že pani doktorka je velice neochotná, babička, které je skoro 90 let je pro ni zřejmě nezajimavý pacient. Když potřebuji vyřešit zdravotni stav, řekne že nic řešit nebude, začne se hrabat v papírech na stole a dělá, že tam ani nejsem.

Umístění: Poliklinika Palackého Přeregistrace

K Mudr. Kolmanové jsem nedávno přestoupil od jiné praktické doktorky a jsem za to moc rád! :-) Paní doktroka je velice milá, příjemná, věci vysvětlí. Doporučuji!!! :-)

Umístění: Poliklinika Palackého muj lekar

Skvela lekarka, skvely pristup, ochotna, pecliva a hlavne prijemna. Hlavne odbornicka a ochotne resi detailne problem.

Chtěla bych upozornit na paní doktorku, jelikož její chování je neochotné, nemá přístup k pacientovi a nepříjemná. Vůbec ji nedoporučuji !!!!