Dentální centrum Zolárek
Londýnská 29, Praha

Umístění: Dentální centrum Zolárek Jiný

Bola som u p. doktora na preventivnej prehliadke pocas covid pandemie. Niekolko veci mi pocas mojej navstevy udrelo do oci. Sestricka dvihla telefon tesne pred tym, ako jej chcel p. doktor diktovat stav mojich zubov. Bol na nu dost neprijemny, aby zavesila. Mne by vobec nevadilo radsej pockat ako byt svedkom tej sceny. Dalej si p. doktor skoro nevsimol jednu moju plombu. Nasledne ju navrhol vymenit za bielu, suhlasila som. Zakrok bol v poriadku, ale doma zistujem, ze sa mi v tom mieste zachytava zubna nit, takze to nie je uplne zahladene.. Pocas tej vymeny sa nad mojimi zafixovanymi otvorenymi ustami rozpravaju p. doktor a sestricka o svojich domacich zvieratach. Nie len, ze bola pandemia covidu, ale aj v normalnych podmienkach by som bola radsej, keby sa p. doktor sustredil na pracu a nie dvihat zrak odo mna k sestricke, resp. sa smiat nad mojimi otvorenymi ustami. Nasledne mi bolo navrhnute vytrhnut vsetky osmicky, co podla dalsich dvoch nazorov nie je vobec potrebne.

MOHU VŘELE DOPORUČIT. CHODÍME K PANU DOKTOROVI CELÁ RODINA (JA,MANZEK A 2 DETI). PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, PŘÍJEMNÝ PAN DOKTOR I MALÁ SESTŘIČKA. ZA NÁS OPRAVDU TOP!!!!!!!

Pana doktora mohu jen doporučit. Vše vysvětlí, zákrok je vždy bezbolestný. Příjemné domácí prostředí a moc milá sestřička. :)

Jiří 1.11.2016 - velmi dobrý zubař, vysoce profesionální a kvalitní výkon, příjemné vystupování.je možné jej jen dooručit.

S panem doktorem jsem maximálně spokojena. Přístup, péče, ordinace v centru Prahy blízko pracoviště - mohu jen doporučit. Současná sestřička je také velmi příjemná.

Pana doktora navstevujeme cela rodina jiz skoro dva roky. Po medicinske strance je dobry lekar, ale po osobnosti ma co dohanet. S detmi to neumi, coz je v pripade stomatologa nezbytnost a ne vzdy vse spravne vysvetli. Ale co mi vadi hlavne je to, ze nedela zadny zakrok primo na preventivni prohlidce. S kazdym zubnim kazem musi pacient prijit zvlast. Zubni kamen necisti, radeji doporuci zubni hygienu. Tzn. preventivni prohlidka trva 3 minuty a pokud mate problem, objednejte se na jindy. Nevim, ale pusobi to na me jako honba za penezi. Nejspis kazdou dalsi navstevu uctuji pojistovne a je to pro ne tedy o dost vyhodnejsi. A co naplat kdyz zubni hygientistka ma volno az za 2 mesice - zubni kamen prece pocka ;-).

Z pana doktora jsem byla mírně rozpačitá. Při prohlídce mi připadal roztržitý, x-krát mě dost citelně rýpnul do dásně ("jé, promiňte") a na rozloučenou mi místo podání políbil ruku (což bych ocenila jako originální, nebýt toho rýpání předtím :)). Upřímně, představa, že by mi měl trhat nebo vrtat zub se mi moc nezamlouvá. Ale byla jsem u něj těsně před vánoci, tak třeba nebyl zrovna ve formě...

je výborný lékař

Velmi prijemny a peclivy lekar. Vse podrobne vysvetli.Doporucuji.

Mohu jen doporučit. P. doktor je možná mladý, ale zato je velmi šikovný a příjemný. Jelikož se mi před rokem rozlomil zub a k mému tehdejšímu zubaři jsem to měla skoro 300 km, hledala jsem nějakého zubaře v Praze. P. doktor byl jeden z mála, kteří přijímali nové pacienty, takže bylo rozhodnutu. Byla mi doporučena keramická korunka, jejíž zhotovení a nasazení vyžadovalo několik návštěv. P. doktor byl vždy příjemný a ochotně mi jednotlivé kroky vysvětlil. Vše proběhlo v pohodě a bez komplikací, i s barvou korunky jsem byla spokojená, a ani teď po roce nemám s "novým" zubem žádné problémy.
Také velmi oceňuji přístup sestřiček pana doktora - vždy ochotné a příjemné.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

ráda bych se zeptala, zda se najde zubař na Praze 3, který stále přijímá nové pacienty. Děkuji.

Dobrý den ano my přijímáme nové pacienty. Jsme zubní ordinace Dentvita na Korunní 210/104, Praha 10 což je celkem blízko Flóry. Pokud máte zájem ozvěte se, máme i webové stránky.

MUDr. Ivan Zolárek