Praktický lékař pro dospělé
Hviezdoslavova 519, Praha

Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala p.Dr. Tinkovou, je velmi pečlivá při vyšetřeních, má profesionální přístup, který jsem u praktického lékaře dlouho postrádala, a za to jí velmi děkuji. Michaela Šandová

K paní doktorce chodím už několik let, počítám, že kolem deseti. Jsem za ta léta velice spokojená, samozřejmě, že nejsme kamarádky, neštěbetáme o drbech a nechodíme na sklenku vína, ale jako lékařka je velice pečlivá, svědomitá, umí poradit a poučit ve správnou chvíli na profesionální úrovni. Nevím jak se na ni kdo tváří, ale v mé přítomnosti se usmívá, komunikuje a je velice příjemná. Pokud člověk je i psychicky na dně okamžitě se ujme iniciativy a pomůže, rozhodně se nedá říci, že by byla lhostejná. Za ta léta mě ani nenapadla myšlenka měnit.

Velmi pečlivá,svědomitá pani doktorka. Čekací doba je delší to je pravda ,ale nikdy jsem neměla pocit že nemá zájem o pacienta, vždy mě pečlivě vyšetřila. Po přestěhování jsem se dostala k jinému lékaři (prý bývalý vojenský) jiný neměl volno a to je tedy síla. Vzpomínám na pani doktorku Tinkovou a její přístup k pacientům.

Byla jsem sokovana pristupem Dr. Tinkove, prave dela zastup za meho lekare, ktery je na dovolene. V cekarne jsem jen kvuli ukonceni neschopnosti stravila hodinu a pul. Pote se mi dostalo arogantniho prijeti, poucovani a ironickych usmevu. Aniz by si precetla mou kartu, ode dveri se zeptala co mi je, na tri kroky ode me se mi podivala do krku a pri poslechu plic mi vynadala ze kaslu, mam astma. Pote co me zacala poucovat, jak a kdy kaslat a jestli do kapesniku, ci ruky jsem odkracela. Uz nikdy vice, i kdyby byla jedinym lekarem v republice.

Záleží na tom, co kdo od praktického lékaře očekává. Pokud chce byt urychleně odbaven jako v rychloopravně obuvi, bez ohledu na kvalitu, správnou diagnozu a následnou léčbu, bude lépe když si najde jiného lékaře. Paní doktorka sice není z nejrychlejších, ale z mé opakované zkušenosti přistupuje k pacientovi velmi seriozně, uvážlivě a s důkladností ne vždy všude obvyklou. Dovedu si představit, že s všeználky, předem vybavenými "medicínskými znalostmi " získanými rychlostudiem na internetu, které musí lékař získávat roky studia lékařské fakulty, praxe a dalšího soustavného celoživotního vzdělávání, nenajde společnou řeč (odpozorováno a odposlechnuto v čekárně).
Václav Richter

celé roky - neochota, hlostejnost -neodbornost

V roce 2005 jsem doprovodil k paní doktorce mojí maminku s tím, že na ní pozoruji příznaky pokusů o mozkovou mrtvici. Paní doktorka bez jakéhokoliv vyšetření (odeslání ke specialistům) konstatovala, že u starších lidí tyto příznaky v létě jsou běžné. Bohužel, asi tak po třech týdnech jsem maminku skutečně nalezl po zasažení mozkovou mrtvicí.
Nářků které si člověk v čekárně od čekajících vyslechne, je tolik, že jistě nejde o ojedinělé náhody. Paní doktorka by měla zvážit, jestli jí péče o pacienty tak unavuje, zda by neměla ordinaci přepustit nějakému lékaři se zájmem o zdraví pacientů a zda by své medicínské vzdělání neměla uplatnit při nějaké administrativní práci ve zdravotní pojišťovně, hygienické stanici, či na ministerstvu.

Kusovský

Nepříjemná, pacient k ní nemá důvěru - Člověk musí především doktorovi věřit, vážit si ho a to tam chybí.Bylo by to jistě víc, ale nechci, aby to vyznělo jako pomlouvání.

Nevím, co si mám o této lékařce myslet.

Naprosto souhlasím s tím, že je pomalá. Když máte štěstí, tak si na jednoho pacienta vyhradí 15 minut, tzn. pokud je před vámi 6 pacientů, můžete v klidu jít domů a přijít až za 1,5h a nebát se, že vám někdo vyfoukne místo. Nehledě na její příchody/odchody k ordinační době.

Pokud náhodou pacienta stihne rychleji, vaše čekání se tím vůbec nezkrátí.

Co se léčení týče, tak to je asi kapitola sama o sobě. Po očkování proti tetanu se mi udělala na ruce obrovská modřina a nemohla jsem se ji pár dnů dotknout - odpověď lékařky zněla, že je to normální a že to přejde do 2 dnů. Modřina zmizela po 3 týdnech, bolest po týdnu.

Další problém - nevolnost a točení hlavy i v klidovém režimu, při ležení. Paní doktorka mi udělala hromadu odběrů a stejně jsem se nic nedozvěděla - jen že výsledky jsou v pořádku. Točení hlavy mě trápí stále, podotýkám, že těhotná nejsem.

Už teď se poohlížím po jiném lékaři, i kdybych měla jezdit přes půlku Prahy.

Rozhodně NEDOPORUČUJI.

Skoro bývalá pacientka

Tuto lékařku nevím, jak ji ohodnotit a proto jen v pár větách popíši své zkušenosti s touto lékařkou.
Tato osoba je povahy "těžký flegmatik" a tak je z toho zřejmé, že se jedná o osobu, která je velmi klidné povahy a bere věci tak jak přijdou. Faktem je, že je
zcela běžné, že na každého pacienta si vyhraňuje cca 20 až 30 minut, takže je dobré
počítat s tím, že bude potřeba být velmi trpělivý, pokud je v čekárně více lidí.
Nevím, jaká je současná sestra, která vypomáhá pí. Tinkové, protože jsem již u své
lékařky nebyl více než rok a z toho je jasné, že chodím k této lékařce tak 1x za 2 až 3 roky. Myslím si, že pokud je člověk dostatečně trpělivý, tolerantní a ochotný
respektovat cizí povahy, tak s touto lékařkou spíše nebude mít problém, i když se
to řadě lidí může příčit. Toť vše.