Praktický lékař a homeopat
Nad Studánkou 9, Praha

Chodim k lekarce nekolik let,jsem spokojena. Me akupunktura osobne velmi pomohla.Mohu jen doporucit.

K paní doktorce docházím již několik let a vždy léčila přesně a nic nezanedbala, takže pokud má někdo výtku k jejím u přístupu, ať chodí spíš do kravína tam bude spokojen. Když odmítají řádné léčení,nicméně homeopatika a akupunktura je metoda užívána od doby kamenné... Kdo na to nevěří, ať si slupne klasickou pilulku a nesoudí druhé :)

Jsem spokojený s péčí a odborností,

Pani doktorka velmi milá, lidská, vždy nás poslala na odborné vyšetření, odběry, má zájem nic nepodcenit na rozdíl od jejich kolegů v okolí, kteří doporučují ,, jeďte na dovolenou, jste přepracovaní atd...,, . Rozpoznala i špatnou diagnózu a to je pro nás rozhudující super lékař. Jen doporučujeme

Velmi dobrá a kvalifikovaná lékařka. Má kolem sebe výborné odborné lékaře. Byl jsem u ní párkrát a byl jsem OPRAVDU spokojen!!!:-)

Pokusim se byt objektivni. Pani doktorka je moc mila a vesela zena, ovsem jako lekar ma vyznamne nedostatky - neni dokonce schopna pretlumocit zaklady lekarske zpravy od kolegu specialistu. Banalni veci ma ve zvyku lecit 3-dennimi antibiotky Sandoz. Mozna ji sponzoruji...

Casto chce jit cestou akupunktury, homeopatik a Reiki i u vaznych onemocneni, rikam z osobni praxe.
Na to si mozna muze otevrit jinou praxi a odevzdat diplom z mediciny.

A pravdou take je, ze je zbrkla, myslenkami nekde jinde, chodi do prace jak se ji zalibi atd. Ne vzdy, ale bohuzel velmi casto. Secteno a podtrzeno - mila osoba, velmi slaba lekarka.

Empatická, vstřícná, odpovědná.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji! Jako člověk je určitě úžasná - milá, příjemná, vždy dobře naladěná. Ovšem diagnózu určuje zbrkle, bez dalšího vyšetření okamžitě předepíše lék, který není vhodný a rozhodně není pečlivá. Konkrétně nepoznala boreliozu. Na virážku, která se mi po kousnutí klíštětem vytvořila jsem od ní dostala mastičku, která není vhodná pro kojící matky (byla jsem měsíc po porodu a plně kojila). Homeopatika, která mi dala nikdy nezabrala (což není její vina, stává se to, ale je potřeba najít ta správná) a odjela na dovolenou. Bohužel je těžké ji dostihnout,nedodržuje ordinační hodiny. Mnohdy jsem na ní čekala i hodinu v čekárně než ráno přijela do práce. Několikrát ročně je na dovolené, pak různá školení, o pátku ani nemluvím. Jsem člověk, který bývá nemocen tak 1x do roka velice mírně a kvůli nachlazení lékaře nevyhledávám. Na mateřské už ale nejde jen o mne a proto nyní hledám nového lékaře.

Jako lékařka i člověk velice doporučuji ovšem člověk si musí zvyknout na pozdní příchody a často se zde nedodržuje ordinační doba také jsou zde časté změny or.doby a neustálé ruzné odúvodněné výluky.

Když má někdo problém je možná změna lékaře!Drby si nechte-a když o ní víme,že prostě pátky vynechává,tak ruku na srdce: KDO Z NÁS NENÍ BEZ CHYBY?-VŠICHNI CHYBUJEME!MY PANÍ DOKTORKU ZASTIHNEME KDYKOLIV!
Paní Mudr.Irena Kopecká je vstřícná,milá,šikovná,obětavá,prostě jedna z nejlepších! Simona a Daniela