Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Hotovost, Kreditní karta

REGISTROVANÝ LÉKAŘ–STOMATOLOG V ČR igor.jemilev@magicsmile.cz 2008:Stomatologický diplom Lékařské fakulty v Semipalatinsku 2005–2008:Hygienista ...

• Paradentóza

Zubní chirurgie

Zubní protetika

F
Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile akutní problémy

Dobrý den, návštěva byla akutní, byl jsem velmi spokojen jak s výkonem, tak s tím, co mi pan doktor vysvětlil k mému problému se zuby. Ještě budu muset léčení dokončit, ale zůstanu zde i nadále. Velmi příjemná atmosféra a profesionální.

Velice kvalitní služba, maximální spokojenost s provedenými úkony. Vstřícnost a maximální ochota. Pana doktora vřele doporučuji.

Moc příjemný, pozorný a důkladný doktor. Poskytnul mě stomatologickou pomoc hodně rychle a za pohodlných pro mě podmínek! individuální přístup v lékařství moc vážím. Rada přijdu zase! Děkuji.

Názor přidán dne 16.12.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Pan doktor Jemilev je nejlepší a nejpříjemnèjší stomatolog jakého jsem kdy poznala; a bylo jich hodně. Je to kouzelník který můj celoživotní komplex kvůli úsměvu zrušil. Teď se směju ráda a na celé kolo.

Pět hvězdiček je pro tohoto stomatologa málo. Citlivý, profesionální přístup je u něj samozřejmostí. Pan doktor je velmi milý a nebojí se napravit to, co ostatní jeho kolegové na jiných pracovištích vzdávají. Je tak šetrný, že jsem u něj při extrakci osmičky málem usnula. A to jsem se do doby, než jsem pana doktora potkala, zubařů bála. :-) Při extrakci ani po ní žádné bolesti, žádné otoky, v poledne jsem obědvala klasické jídlo. Pane doktore, děkuju!!!!! A jeho všem doporučuju!!!!! Opravdu je nejlepší.

Doporučuji, skvělý přístup a kvalitní péče. Oceňuji krátké objednací lhůty !

Velmi příjemný a sympatický doktor. Tak profesionální a pečlivý přístup jsem u bývalého zubaře nezažila ani jednou a konečně pro mě návštěva ordinace není noční můra.

Vřele doporučuju, skvělý stomatolog. Narozdíl od mého současného zubře, jsem u něj neměla pocit, že mi urve hlavu, serve vlasy z hlavy, vytrhne špatný zub či utrhne pusu. Byl velice pečlivý, šetrný a jemný. A navíc s ním byla sranda. Vrať se nám :)))

Byla jsem s jeho péčí velice spokojená, narozdíl od mého nynějšího zubaře jsem u něj neměla pocit, že mi urve hlavu, tvář, pusu, zuby, jazyk .... byl šetrný, jemný a hodně pečlivý, sakra, vrať se z Prahy zpět :)

• Paradentóza
  • Zánět dásní