Služby

O nás

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:
Přečtěte si více

Karlovo náměstí 15/292, Praha 120 00
Stomatologická klinika Magic Smile logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MDDr. Wanna Sae Chang Jiný

Paní doktorka je šikovná, a neuvěřitelně rychlá a přesná. S jedním mým zubem měla dost práce (4xvýplň), a ve daném termínu stihla ještě jednu výplň do druhého zubu. Nebyly to žadné jednoduché kazy, ale na krčcích zubů, na prvním až pod dáseň.Výsledek perfektní - děkuji!

Dr. Roman Paleshnyk ošetření kořenových kanálků

Než jsem se dostala k panu doktorovi, tak jsem měla panickou hrůzu ze zubařů následkem zkušeností z dětství. Došlo to tak daleko, že jsem k zubaři nešla i když mě zub už začal bolet. Nakonec jsem se na doporučení dostala k panu doktorovi Paleshnykovi, který byl velice příjemný, občas prohodil nějaký vtip, aby mě uklidnil a hlavně se mi o zub postaral a zachránil ho. Díky jeho příjemnému a profesionálnímu přístupu se už vůbec nebojím, a do ordinace se nyní vracím naprosto klidná a ráda.

MDDr. Kateřina Krejzlíková Jiný

I se sestřičkou jsou skvělá dvojka, ošetření je naprosto bezbolestné a vždycky se spolu zasmějeme :)

Jaroslav Gontar Jiný

Perfektni zubař, jakmile jednou vyzkoušite, nebudete chtit jineho. Velmi odborný a zkuseny člověk, kapacita

MDDr. Wanna Sae Chang Jiný

jsem neslyšící, komunikace perfektní, perfektní vysvětlení

Dr. Štefan Zolárek Jiný

Skvělá práce, lidský přístup. Doporučuji pro kvalitní implantáty.

MDDr. Natalia Giannakopulou Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a opatrná. Můj dřívější strach ze zubaře již není aktuální.

MDDr. Majed Amiri keramické korunky

Pan Amiri je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl. Empatický, vše vysvětlí, člověk se u něho cítí naprosto klidně.

MDDr. Majed Amiri diagnostické vyšetření

Dr. Amiri, je skvely, lidsky, s citem. Byli jsem se synkem, a na to ze se synek boji zubaru, a s Dr. Amirim se videli poprve - ten za kratky moment dokazal meho synka uvolnit, aby mu ukazal zoubky a udelal to hravou formou. Syn na navstevu rad spomina, a tesi se k nemu zas :)
    Za takove lekare jako je pan Dr. Majed Amiri jsem vdecnej!

Dr. Roman Paleshnyk fotokompozitní výplň

Jsem moc spokojený s p.doktorem.Napřed jsem řešil akutní problém a teď jsem se zaregistroval a budu chodit dále