Stomatologická klinika Magic Smile

(14 názorů)

Stomatologická klinika Magic Smile

Karlovo náměstí 15/292

120 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:

Naše vybavení

• Endodoncii – ošetření zubních kanálků
  • Stomatochirurgii
  • Stomatologickou protetiku
  • Implantaci zubů
  • Bělení zubů (ordinační i domácí)
  • Dentální hygienu

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Igor Jemilev estetická stomatologie

Již dva roky jsem žádala svoji zubařku alespoň o konzultaci k řešení významného estetického problému horních jedniček (na estetické zákroky měla být odborník, proto jsem k ní šla). Po konzultaci u pana doktora Jemileva byl můj problém do týdne vyřešen. Navíc vše vysvětlil, dal možnosti, a jak to naplánoval, tak to pak udělal. Navíc je s ním sranda :) Velmi vřele doporučuji.

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk extrakce stálého zubu

Pan doktor byl naprosto úžasný. Měsíc mě hrozně bolela stolička, moje zubařka ze dne na den přerušila praxi a já začala obvolávat zubaře. 70% zubařů mě i přes akutní bolest odmítlo, 29% mi nabízelo termíny od půlky února a až klinika MagicSmile na Karláku mi nabídla termín hned na druhý den. ( a ano..na pohotovosti jsem byla ve Spálený, kde jsem se dostala pod ruku "zubařky" Peškový..a ani nechci psát,co tam se mnou vyváděla..nikdy víc!).
    Přijal mě Dr.Paleshnyk a pomohl mi. Zub bezbolestně vytrhl a ošetřil. Byl laskavý a moc šikovný. Tímto ještě jednou moc děkuju. Víc takových!

Lékař: MUDr. Igor Jemilev estetická stomatologie

Pan doktor Jemilev má z mého pohledu opravdu ojedinělý přístup k pacientovi. Je velmi empatický a citlivý, takže se člověk během zákroku nebojí a cítí se v bezpečí. Zároveň Vám vše odborně vysvětlí a zodpoví veškeré Vaše dotazy. Prostředí, ve kterém pan doktor pracuje, bylo vždy čisté a personál vždy moc příjemný. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, komu svěřím svůj úsměv, byl by to pan doktor Jemilev. Opravdu jej doporučuji.

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk fotokompozitní výplň

Díky panu doktorovi ze mě odpadla panická hrůza že zubaře. Přístup je přátelský, milý. Pan doktor je pečlivý, vysvětlí postup, ošetření je bezbolestné (podstoupila jsem vrtání hlubokých zubních kazů a extrakci osmičky, která byla vytržena za několik sekund). Pan doktor je velmi ochotný a můžu se na něj obrátit s konzultaci v případě pochybnosti s hojení apod. Zubař byl pro mě doposud velkým strašákem a urputně jsem se mu vyhýbal, díky péči pana doktora a personálu jsem se bát přestala a budoucí návštěvy mi už problémy dělat nebudou.

Lékař: MDDr. Sheena Londhe

Velmi uklidňující zážitek a pečlivý přístup paní doktorky... Velmi dobře mluví česky a s případným neporozuměním pomůže česká sestřička... Ošetření vždy s ohledem na minimalizování bolesti a dostatek času pro pacienta na psychickou přípravu... Jemná a citlivá...

Lékař: MDDr. Ema Chovancová Bolest zubu

Jedním slovem ÚŽASNÁ:):) U doktorky Chovancové jsem si nechal dělat korunku a jsem s její prací velice spokojený. Velmi obdivuji její maximální preciznost při práci a příjemné vystupování. Vždy mi předem řekla co, kde, jak a proč bude dělat a tím si ihned získala mou důvěru.
    Velice děkuji, že jste mě zbavila strachu že zubařů a té bolesti, se kterou jsem za Vámi přišel.

Doporučuji všemi deseti!!:):)

David Heczko

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk Důvodem byl pan doktor

Maximálne doporučuji, jenom jedna chybyčka krásy. Pan doktor mění často zaměstnavatele a tak přicházím o svého zubaře už po druhé...(po prvé jsem ho vypátral) :(
    Takových žubařů je jako šafránu.
    Kdyby náhodou pan doktor prozradil kam se schoval, rád ho znovu navštívím v na nové klinice.

Lékař: MDDr. Ema Chovancová zubní vyšetření

Doktorka Chovancová je skvělá, vyšetření proběhlo naprosto v pořádku a jsem spokojená i s celkovým přístupem. Rozhodně doporučuji!
    Anja Kapular

Lékař: MDDr. Sheena Londhe

SUPER !! Doporučuji, perfektní přístup :) Díky paní doktorce odbourán strach ze zubaře ... Celkově na klinice Magic Smile jsou všichni hodní.
    Vrtání zubu absolutně bezbolestné (ani umrtvovací injekci jsem necítila) ... Paní doktorka vše v klidu vysvětli, řekne že to bolet nebude a opravdu to nebolí a celkově člověka uklidní ...

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk

Velmi doporučuji, přestala jsem se bát zubaře. Používané metody jsou zcela odlišné od všech předchozích zubařů, kam jsem chodila. Moderní přístup.