Stomatologická klinika Magic Smile

(18 názorů)

Stomatologická klinika Magic Smile

Karlovo náměstí 15/292

120 00, Praha, hl. město Praha

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:

Naše vybavení

• Endodoncii – ošetření zubních kanálků
  • Stomatochirurgii
  • Stomatologickou protetiku
  • Implantaci zubů
  • Bělení zubů (ordinační i domácí)
  • Dentální hygienu

Nejbližší zařízení

• Nikola Alexij

Dentální Hygienistka, Hygienista,

• B

Pan Alexij je velmi empatický a profesionální hygienista. Mohu jen doporučit jeho služby,jsem maximálně spokojená

• M

Velmi doporučuji,milé jednání, profesionální ošetření...jinam bych nešla. Tady vás strach ze zubařského křesla přejde...

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Igor Jemilev

Zubař, MUDr.

• F
      Umístění: Stomatologická klinika Magic SmileSlužby: akutní problémy

Dobrý den, návštěva byla akutní, byl jsem velmi spokojen jak s výkonem, tak s tím, co mi pan doktor vysvětlil k mému problému se zuby. Ještě budu muset léčení dokončit, ale zůstanu zde i nadále. Velmi příjemná atmosféra a profesionální.

• A

Velice kvalitní služba, maximální spokojenost s provedenými úkony. Vstřícnost a maximální ochota. Pana doktora vřele doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Sheena Londhe

Zubař, MDDr.

• N
      Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile

SUPER !! Doporučuji, perfektní přístup :) Díky paní doktorce odbourán strach ze zubaře ... Celkově na klinice Magic Smile jsou všichni hodní.
      Vrtání zubu absolutně bezbolestné (ani umrtvovací injekci jsem necítila) ... Paní doktorka vše v klidu vysvětli, řekne že to bolet nebude a opravdu to nebolí a celkově člověka uklidní ...

• Ema Chovancová

Zubař, MDDr.

• Umístění: Stomatologická klinika Magic SmileSlužby: Bolest zubu

Jedním slovem ÚŽASNÁ:):) U doktorky Chovancové jsem si nechal dělat korunku a jsem s její prací velice spokojený. Velmi obdivuji její maximální preciznost při práci a příjemné vystupování. Vždy mi předem řekla co, kde, jak a proč bude dělat a tím si ihned získala mou důvěru.
      Velice děkuji, že jste mě zbavila strachu že zubařů a té bolesti, se kterou jsem za Vámi přišel.

Doporučuji všemi deseti!!:):)

David Heczko

• A
      Umístění: Stomatologická klinika Magic SmileSlužby: zubní vyšetření

Doktorka Chovancová je skvělá, vyšetření proběhlo naprosto v pořádku a jsem spokojená i s celkovým přístupem. Rozhodně doporučuji!
      Anja Kapular