O nás

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (26)

Jaroslav Gontar Jiný

Perfektni zubař, jakmile jednou vyzkoušite, nebudete chtit jineho. Velmi odborný a zkuseny člověk, kapacita

MDDr. Wanna Sae Chang Jiný

jsem neslyšící, komunikace perfektní, perfektní vysvětlení

Dr. Štefan Zolárek Jiný

Skvělá práce, lidský přístup. Doporučuji pro kvalitní implantáty.

MDDr. Natalia Giannakopulou Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a opatrná. Můj dřívější strach ze zubaře již není aktuální.

MDDr. Majed Amiri keramické korunky

Pan Amiri je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl. Empatický, vše vysvětlí, člověk se u něho cítí naprosto klidně.

MDDr. Majed Amiri diagnostické vyšetření

Dr. Amiri, je skvely, lidsky, s citem. Byli jsem se synkem, a na to ze se synek boji zubaru, a s Dr. Amirim se videli poprve - ten za kratky moment dokazal meho synka uvolnit, aby mu ukazal zoubky a udelal to hravou formou. Syn na navstevu rad spomina, a tesi se k nemu zas :)
    Za takove lekare jako je pan Dr. Majed Amiri jsem vdecnej!

Dr. Roman Paleshnyk fotokompozitní výplň

Jsem moc spokojený s p.doktorem.Napřed jsem řešil akutní problém a teď jsem se zaregistroval a budu chodit dále

Dr. Roman Paleshnyk zubní chirurgie

Po neúspěšných pokusech s několika zubními lékaři v Praze jsem se na doporučení mé známé dostal do kliniky Magic Smile. Musím předeslat, že mám dlouholeté osobní zkušenosti se stomatologickou péčí ve Švédsku a ve Švýcarsku. Nakonec jsem měl štěstí. Na klinice Magic Smile se mě ujal pan doktor Paleshnyk a dostal jsem péči, která se ne jenom vyrovnala mé předešlé zahraniční, ale v mnoha směrech ji i převyšovala. Pan doktor provádí práci s profesionální jistotou, s klidem a nikdy nespěchá. Máme skvělou komunikaci a na veškerých úkonech se spolu domluvíme. Můj názor zveřejňuji po čtyřměsíčním intenzívním ošetření. Jsem nadmíru spokojený.

Dr. Roman Paleshnyk Běžný termín

Velmi šetrný a pečlivý přístup, poprvé jsem se u zubaře nebála a dá se říct, že jsem si i docela při ošetření odpočinula, to se mi nikdy u zubaře nestalo, milý, ochotný pan doktor, též i setřička velmi příjemná, jistě se ráda vrátím a doporučuji tuto kliniku.

MDDr. Majed Amiri záchovná stomatologie

Jsem naprosto spokojená s profesionálním přístupem. Bezbolestivá procedura a perfektní výsledek. Není poznat, že zuby jsou zaplombované. Vše je naprosto skvělé a pan zubař je velmi milý a ochotný.

Kontakt

Karlovo náměstí 15/292, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna