Stomatologická klinika Magic Smile

Jak to funguje?

Stomatologická klinika Magic Smile

Karlovo náměstí 15/292

120 00 , Praha , hl. město Praha

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:

Zákroky

• Preventivní zubní prohlídku
  • Záchovnou a estetickou stomatologii
  • Endodoncii – ošetření zubních kanálků
  • Stomatochirurgii
  • Stomatologickou protetiku
  • Implantaci zubů
  • Bělení zubů (ordinační i domácí)
  • Dentální hygienu

• klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Lékař: MDDr. Natalia Giannakopulou Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a opatrná. Můj dřívější strach ze zubaře již není aktuální.

Lékař: MDDr. Majed Amiri keramické korunky

Pan Amiri je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl. Empatický, vše vysvětlí, člověk se u něho cítí naprosto klidně.

Lékař: MDDr. Majed Amiri diagnostické vyšetření

Dr. Amiri, je skvely, lidsky, s citem. Byli jsem se synkem, a na to ze se synek boji zubaru, a s Dr. Amirim se videli poprve - ten za kratky moment dokazal meho synka uvolnit, aby mu ukazal zoubky a udelal to hravou formou. Syn na navstevu rad spomina, a tesi se k nemu zas :)
    Za takove lekare jako je pan Dr. Majed Amiri jsem vdecnej!

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk fotokompozitní výplň

Jsem moc spokojený s p.doktorem.Napřed jsem řešil akutní problém a teď jsem se zaregistroval a budu chodit dále

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk zubní chirurgie

Po neúspěšných pokusech s několika zubními lékaři v Praze jsem se na doporučení mé známé dostal do kliniky Magic Smile. Musím předeslat, že mám dlouholeté osobní zkušenosti se stomatologickou péčí ve Švédsku a ve Švýcarsku. Nakonec jsem měl štěstí. Na klinice Magic Smile se mě ujal pan doktor Paleshnyk a dostal jsem péči, která se ne jenom vyrovnala mé předešlé zahraniční, ale v mnoha směrech ji i převyšovala. Pan doktor provádí práci s profesionální jistotou, s klidem a nikdy nespěchá. Máme skvělou komunikaci a na veškerých úkonech se spolu domluvíme. Můj názor zveřejňuji po čtyřměsíčním intenzívním ošetření. Jsem nadmíru spokojený.

Lékař: Dr. Roman Paleshnyk Běžný termín

Velmi šetrný a pečlivý přístup, poprvé jsem se u zubaře nebála a dá se říct, že jsem si i docela při ošetření odpočinula, to se mi nikdy u zubaře nestalo, milý, ochotný pan doktor, též i setřička velmi příjemná, jistě se ráda vrátím a doporučuji tuto kliniku.

Lékař: MDDr. Majed Amiri záchovná stomatologie

Jsem naprosto spokojená s profesionálním přístupem. Bezbolestivá procedura a perfektní výsledek. Není poznat, že zuby jsou zaplombované. Vše je naprosto skvělé a pan zubař je velmi milý a ochotný.

Lékař: MUDr. Igor Jemilev estetická stomatologie

Nikdy bych neřekla, že se k zubaři budu těšit. Od pana doktora Jemileva nic nebolí. Pracuje velmi jemně, s ohledem na pacienta a výsledek - skvost. :-) Ráda se budu vracet na kontroly.

Lékař: MDDr. Majed Amiri diagnostické vyšetření

Poprvé jsem se u zubaře nebála.
    Pan zubař je hrozně milý a přátelský. Byl opravdu důkladný a pečlivý, navíc mi všechny kroky mi vysvětlil, takže jsem měla přehled o tom co se bude dít.

Lékař: MUDr. Igor Jemilev estetická stomatologie

Již dva roky jsem žádala svoji zubařku alespoň o konzultaci k řešení významného estetického problému horních jedniček (na estetické zákroky měla být odborník, proto jsem k ní šla). Po konzultaci u pana doktora Jemileva byl můj problém do týdne vyřešen. Navíc vše vysvětlil, dal možnosti, a jak to naplánoval, tak to pak udělal. Navíc je s ním sranda :) Velmi vřele doporučuji.