O nás

Klinika Magic Smile je špičkově vybavené pracoviště v centru Prahy, nabízející kompletní stomatologickou péči, která potěší i nejnáročnější klienty. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Nechte o sebe pečovat a využijte komfortu, který Vám stomatologická klinika Magic Smile může nabídnout. Skoncujte s obavami ze zubaře, přijďte k nám na vstupní prohlídku a nechte si poradit, která z následujících ošetření potřebujete:
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (26)

Obecné skóre

  P
  Ověřený profil
  Jaroslav Gontar Jiný

  Perfektni zubař, jakmile jednou vyzkoušite, nebudete chtit jineho. Velmi odborný a zkuseny člověk, kapacita

  M
  MDDr. Wanna Sae Chang Jiný

  jsem neslyšící, komunikace perfektní, perfektní vysvětlení

  A
  Dr. Štefan Zolárek Jiný

  Skvělá práce, lidský přístup. Doporučuji pro kvalitní implantáty.


  A
  MDDr. Natalia Giannakopulou Jiný

  Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná a opatrná. Můj dřívější strach ze zubaře již není aktuální.


  MDDr. Majed Amiri keramické korunky

  Pan Amiri je nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byl. Empatický, vše vysvětlí, člověk se u něho cítí naprosto klidně.


  J
  MDDr. Majed Amiri diagnostické vyšetření

  Dr. Amiri, je skvely, lidsky, s citem. Byli jsem se synkem, a na to ze se synek boji zubaru, a s Dr. Amirim se videli poprve - ten za kratky moment dokazal meho synka uvolnit, aby mu ukazal zoubky a udelal to hravou formou. Syn na navstevu rad spomina, a tesi se k nemu zas :)
  Za takove lekare jako je pan Dr. Majed Amiri jsem vdecnej!


  J
  Dr. Roman Paleshnyk fotokompozitní výplň

  Jsem moc spokojený s p.doktorem.Napřed jsem řešil akutní problém a teď jsem se zaregistroval a budu chodit dále


  P
  Ověřený profil
  Dr. Roman Paleshnyk zubní chirurgie


  Po neúspěšných pokusech s několika zubními lékaři v Praze jsem se na doporučení mé známé dostal do kliniky Magic Smile. Musím předeslat, že mám dlouholeté osobní zkušenosti se stomatologickou péčí ve Švédsku a ve Švýcarsku. Nakonec jsem měl štěstí. Na klinice Magic Smile se mě ujal pan doktor Paleshnyk a dostal jsem péči, která se ne jenom vyrovnala mé předešlé zahraniční, ale v mnoha směrech ji i převyšovala. Pan doktor provádí práci s profesionální jistotou, s klidem a nikdy nespěchá. Máme skvělou komunikaci a na veškerých úkonech se spolu domluvíme. Můj názor zveřejňuji po čtyřměsíčním intenzívním ošetření. Jsem nadmíru spokojený.


  H
  Dr. Roman Paleshnyk Běžný termín

  Velmi šetrný a pečlivý přístup, poprvé jsem se u zubaře nebála a dá se říct, že jsem si i docela při ošetření odpočinula, to se mi nikdy u zubaře nestalo, milý, ochotný pan doktor, též i setřička velmi příjemná, jistě se ráda vrátím a doporučuji tuto kliniku.


  R
  Ověřený profil
  MDDr. Majed Amiri záchovná stomatologie

  Jsem naprosto spokojená s profesionálním přístupem. Bezbolestivá procedura a perfektní výsledek. Není poznat, že zuby jsou zaplombované. Vše je naprosto skvělé a pan zubař je velmi milý a ochotný.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Karlovo náměstí 15/292, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Všeobecná zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání