Helena Korčeková, praktický lékař Praha

Praktický lékař

Hostinského 1536/7, Praha
HM medic s.r.o.

Umístění: HM medic s.r.o. Předoperační vyšetření

Pani dr.mi nechtěla udělat ekg, které jsem nutně potřebovala kvůli operaci, jediné co jsem slyšela,tak že podle paragrafu mi to neudělá, přitom dr z nemocnice říkal, že je to její povinnost.Okamzite od paní dr.odchazim a hned jsem našla jiného dr, který mi to bez problémů udělá.

Umístění: HM medic s.r.o.

Zatiaľ asi najlepšia praktická lekárka akú som zažila. Nič nepodcení, pošle k odborníkovi, keď treba, doporučí kam (a zatiaľ len dobré skúsenosti). Nevnucuje lieky, ktoré nechcem. Sestrička tiež príjemná.
Vždy na telefóne, na mejle, vždy s dobrou náladou. Mejlom rozposiela info o tom, keď nebude v ordinácii a kto ju zastupuje. Nikdy dlho nečakám a ordinácia je čistá.

Paní doktorku Korčekovou si nemohu vynachválit. Odborný přístup, zájem o pacienta, maximální vyhovění, otevřenost, prázdná čekárna, empatie a srdce. Jsem rád, že jsem přešel a doporučuji ostatním.

Oceňuji zejména profesionální přístup a také to, že paní doktorka v žádném případě nepodceňuje vyšetření - aby měla jistotu,poslala mě hned na několik testů zároveň, aby měla 100% jistotu, jaká onemocnění vyloučit. Určitě doporučuji.