Ke Garážím 2, Praha

Umístění: jiné místo

Nedoporučuji!!! 25.5 jsem byla “vyšetřena” a poslána domů s tím, že si mám koupit mucosolvan a paralen. Vše se mi postupně zhoršovalo a mám takový zánět, že skoro nemohu chodit a hýbat levou rukou!!
29.5 jsem byla vyšetřena v nemocnici v Krči, kde mi řekli, že mám skoro zápal plic.

S paní doktor mám podobnou zkušenost.

Paní doktorka byla jeden čas mojí závodní doktorkou.Bylo to v roce 1991,tehdy se ještě jmenovala Podlahová Bohužel, v té době jsem byl na týdenním diagnostickém pobytu na psychiatrii (klaustrofobie). A po mém propuštění, přestože ještě nedostala propouštěcí zprávu, já ji donesl jen výměnný lístek s dobou pobytu a diagnozou 300 (neurosa), zakázala mi pracovat v mém oboru. A ukončení neschopenky od odborného lékaře zrušila. A to bez konzultace s odborníkem a bez znalostí vyšetření. Zajímavé bylo, že jsem o výsledku slyšel od vedoucích pracovníků mého podniku několik hodin před tím, než jsem paní doktorku viděl.

A teprve dodatečně si to zdůvodňovala v dokumentaci