Ordinace PL pro dospělé
Majerského 2036, Praha

Chodím k paní doktorce už skoro 20 let a má opravdu profesionální, ale také lidský přístup.

Takže....Po dlouhééé době jsem se koonečně odhodlal a odcházím od této děsivé lékařky....
Můj pohár trpělivosti již přetekl!!!!!! Po obědnání jsem se dostal po hodině na řadu a to proto, že se paní doktorka vykecávala s jednou...ani nevím jestli pacientkou (bohužel je to vše slyet přes dveře).
Když už jsem se konečně dostal na řadu, tak strašně pospíchala a ukončila náš polorozhovor větou-Tak už běžte!!!!!
Vyšel jsem ven jako u Jiříkova vidění a pak jsem si uvědomil jak se mnou bylo jednáno a otočil jsem se a rovnou jsem požádal o osobní kartu!!!! K této doktorce již NIKDY!!!!!!!!

Paní doktorka má lidský přístup, je velmi ochotná. Jako náš rodinný lékař. poukazuje i na genetické předpoklady a pozoruje je.

Tak já jsem s paní Hovorovou naprosto spokojen. Příjemná paní s odborným a lidským přístupem. Pravda taky už jsem tam několikrát čekal déle než je zdrávo, ale zase si říkám: Najděte mi doktora, u kterého se dneska nečeká.
Jenom to že nestíhá odbavovat své pacienty přece neznamená, že je špatná doktorka. Naopak to o něčem svědčí. Doporučil jsem jí mému švagrovi a švagrové a ti jsou také maximálně spokojeni, protože odešli od daleko horších.
Za mě tedy palec nahoru.

No já musím říct, že u této paní doktorky jsem už asi 10 let. A musím říct, že od té doby se o ní mnohé změnilo. Souhlasím s tím, že když je pacient objednán (mnohdy opravdu 14dni čeká), tak když přijde do ordinace neměl by opravdu čekat 1 hodinu než se dostane na řadu,což u paní dokotrky poslední 2 roky je normální,takže si nemyslím že by to bylo zrovna náhodou, že má akutní případ.
A čekat v čekárně plné nemocných lidí když jdu pro potvrzení taky asi neni moc dobré. Setřička-u té musim říct že se postupně také změnila z příjemné paní na nervozní a podrážděnou. Zřejmě už by potřebovala do důchodu, protože co jsem zažil jak jednala s pacientama tak to teda bylo velmi nepříjemné a navíc to slyší celá čekárna.
Musim říct že zatím osobně jsem žádný problém s paní doktorkou neměl,když už se konečně po hodině dostanu na řadu tak je příjemná a v pohodě,ale je vidět že opravdu nikam nepospíchá, návštěvy typu známý nebo obchodní zástupce jsou u ní normální. Jinak prohlídky na nějaké potvrzení (třeba na řidičák atd.) má trochu dražší než u jiných.Celkově bych paní doktorku nezavrhoval, určitě svému oboru rozumí,už proto že má i hodně začinajících doktorů nebo jak se jim řiká u sebe na zaučení, což jsem také zažil několikrát. Ale celkově bych čekal lepší péči, když už je to soukromá lékařka. Mimochodem od jejího manžela, který je zubař a má ordinaci hned vedle její jsem utekl po 2 letech až se za mnou prášilo. Tak doprasené zuby jako mě udělal on už opravdu néééé (a taky má pořád narváno).

p
pani lekarka i sestricka jsou velice obetave a vstricne,jsme cela rodina spokojena.

Paní doktorka je člověk na svém místě.Takoví profesionálové by měli být všude, ale bohužel nejsou. S názorem ze dne 22. 09.2008 nemohu souhlasit a zajímalo by mne, jestli si ten pisatel uvědomuje, že pokud přijde vážný případ, tak ho všude vezmou přednostně. Tím pádem příjde na řadu o něco později. Co se týče dlouhé objednávací lhůty, svědčí to o tom, že paní doktorka je asi dobrá, když má hodně pacientů, nemyslíte??? Pisatel je zřejmě dochvilný génius, nebo arogantní titulovaný člověk. Přeji paní doktorce hodně zdraví. PS: Není-li někdo spokojen s léčbou a přístupem, tak mu dám dobrou radu. Zkuste si najít někoho lepšího, ale velice pochybuji o tom, že ho naleznete!!!

X

Lékařka určitě kvalitní, jen nechápu, proč zavedla objednávání pacientů, když čas objednání není mnohdy ani orientační. Není neobvyklé, že i objednaný pacient čeká déle naež hodinu než se dostane do ordinace! To není zrovna ideální přístup ka pacientům. Navíc pouze jedna odpolední ordinace působí mnha pacientům potíže, protože se musí uvolňovat z práce, což v dnešní době není nic příjemného, mnohdy téměř nemožné. Určitě by se původní 2 odpoledne setkala s příznivým ohlasem!

po stránce profesní a lidské je nejlepší!