Ordinace praktického lékaře
Blanická 25/922, Praha

Paní doktorka je milá a vstřícná s dostatečnou dávkou humoru. Člověk rozhodně nemá pocit, že je na obtíž. Věci posuzuje racionálně. Pokud se vyskytne závažnější problém, doporučí specialistu.

Nejen že pání doktorka je na té nejvyšší lékařské úrovni, ale opravdu se pacientům věnuje s maximálním úsilím zjistit příčinu jejich obtíží. Mě osobně zachránila život...pokud bych přisel o pár měsíců později... již bych tento komentář nepsal... Velké dík paní doktorkou.

Paní doktorku Enžlovou vřele doporučuji! Chodím k ní už mnoho let, je velice zodpovědná, vstřícná, na vysoké profesní úrovni, vždy milá a příjemná, se zájmem o pacienta. I sestřička je skvělá!
V. Schebelle, Praha 2

zatiaľ som bol u p. doktorky Enžlovej len na vstupnej prehliadke, takže moje skúsenosti sú trocha limitované. Napriek tomu som trocha sklamaný. Bežne u lekárov nemám problém platiť, tak ako sa platí za akékoľvek iné služby. Na druhú stranu vyžadujem aj iné správanie, bohužiaľ stále nadštandardné.

- prvé negatívne znamenie bol menší neporiadok v ordinácii/čakárni a "vtipné" obrázky na dverách. To ma zarazilo. Viem, že ultramoderný nábytok nie je zárukou dobrej diagnózy, ale to ako sa lekár prezentuje môže niečo napovedať.

- moja požiadavka, s ktorou som prišiel bolo komplexné preventívne vyšetrenie, pretože som už roky na prehliadke nebol a dosť to zanedbával.

- preventívna prehliadka teda zahŕňala: pár nekonkrétnych otázok na moju históriu (napr. pri overovaní zdravotného stavu od zamestnávateľa boli otázky konkrétnejšie), veľmi všeobecná otázka či ma niečo trápi, a asi 5 minút fyzickej kontroly.

- keď som popísal svoj dlhodobejší problém s tým čo si ja myslím, že je atopický exém, predpísala masť. žiadne podrobnejšie skúmanie alebo doporučenie ku kožnému.

- moje rozprávanie o "samoliečbe" alergie tabletkami s tým, že by som chcel nejaké vyriešenie a nie potláčanie symptómov ostalo bez povšimnutia.

- keď som chcel nejaké očkovania, tak nenavrhla nič. keď som si vypýtal očkovanie proti žltačke, lebo som riziková skupina (myslím, že na to mala otázkami prísť lekárka), tak vraj ok, že predpíše.

Chcel som to popísať čo najobjektívnejšie. Navyše lekárka môže byť výborná diagnostička, len som to zatiaľ nezistil (na margo iných komentárov). Vadí mi však ten pasívny prístup, pretože si myslím, že lepšia prevencia ako potom hasiť keď už horí.

Super lekarka, velmi ustretova, chapava a mila. Vzdy sa snazi nasadit tu najlepsiu moznu liecbu, nesnazi sa za kazdu cenu na vsetko davat antibiotika, ale ked su nevyhnutne, tak samozrejeme predpise. Uz som mala moznost chodit k 4 roznym praktickym lekarom , tato je jednoznacne najlepsia z nich.

Znovu jsem se přesvědčila, jak dobrá volba byla zvolit paní doktorku Enžlovou. Je velmi důkladná, zajímá se o pacienta a vyšetření provádí důkladně. U sestřičky máte pocit, že je tu jen a jen pro Vás. Všem pacientům bych přála takové štěstí, najít lékaře takového formátu.

Paní doktorka je milá, vstřícná a velmi odborně fundovaná. Evidentně lze i v současném zběsile kapitalistickém zdravotnickém systému najít lékaře, který se zajímá víc o Vás a Vaše zdraví (A to dokonce v souvislostech!) než o to, co na to zdravotní pojišťovna. Paní doktorku její práce zjebvě baví a pacienti zajímají. Sestřička je také velmi milá.

S paní doktorkou Enžlovou, jsem velice spokojen, málokde máte u lékaře pocit, jako u dobrého známého.
Tady ano.
Vždy mě buď pomohla sama, nebo mi našla vinikajícího specialistu. Děkuji a doporučuji

Nejhodnější a nejslušnější paní doktorka, kterou znám. Navíc nadstartně vlídná a svědomitá . Škoda, že mezi lékaři je bílou vránou , že takovýchto je jen málo. Paní doktorka Holasová si svojí nástupkyni moc dobře vybrala .

Na paní doktorku jsem "narazila" náhodou před několika lety, když zastupovala jinou paní doktorku, která mi byla doporučena. Když její zástup skončil, byla jsem nemile překvapena a paní doktorku Enžlovou hledala tak dlouho, než jsem ji našla. Nejsem zrovna "vzorný" pacient a k lékařům po "dobrých" zkušenostech chodím jen, když umírám. Dnes jsem byla u paní doktorky po 3 letech těsně před koncem pracovní doby a nejen, že mne nevyhodila, že jdu pozdě, ale ani zmínka o tom, že zanedbávám prevenci. Naopak v klidu si vyslechla, co mne trápí, připravila papíry na různá další vyšetření a ještě jsme se zasmály. Škoda, že ostatní lékaři zapomínají na přísahu. Paní doktorka je super jako odborník i jako člověk. DÍKY, ŽE JSTE:))))))))