Ordinace praktického lékaře
Blanická 25/922, Praha

Paní Charvátová je velmi zvláštní bytost...všechno se na ni řítí, celý svět se proti ní spiknul, nikdo nic nedělá a veškerá práce tohoto a jiných světů tak zůstává na ní - podle jejího vystupování. Byl jsem u ní výjimečně (kvůli dovolené mé obvoďačky) a přístup paní doktorky mě upřímně pobavil až rozesmál. Za svou praktickou lékařku bych ji opravdu nechtěl. Nicméně se sluší dodat, že to podstatné, kvůli čemu jsem přišel, bylo kladně vyřízeno.

Pred touto doktorkou bych vsechny pacienty varovala, ja k ni prisla s horeckami 40 stupnu ve ctvrtek. Den predtim mi na pohotovosti rekli, ze musim na krev, aby se zjistilo, co mi je. Tam me milostive poslala a ve ctvrtek rano rekla, ze ma od odpoledne dovolenou a vysledky budou v utery(!). Kdyz jsem ji rekla, ze potrebuji vedet co mi je a zacit lecbu, protoze se staram o male miminko, rekla, ze mi teda napise antibiotika aniz by vedela co mi je! Nakonec jsem ja jako pacient musela vymyslet, at vysledky posle ke svemu zastupujicimu lekari. Tvarila se jako bych po ni chtela neco specialniho. Na dotaz zda mohu s horeckou kojit mi odpovedela ze nevi, ze neni gynekolog. Proste uplne k nicemu, spis muze uskodit.

Paní doktorku určitě nedeporučuji. Byla jsem u ní, protože má paní lékařka měla dovolenou, ale už to nikdy neudělám. Paní doktorka nebyla ochotná a v podstatě mi vůbec nepomohla.

Naprosto nedoporučuji se k této této osobě, jakožto k praktickému lékaře a její "pseudo-zdravotní" sestře registrovat, natož s ní konzultovat zdravotní stav či problémy. Sestra i doktorka jsou naprosto nekompetentní, nepříjemné a nemají ani kousek slušnosti k pacientovi v produktivním věku. Tato ordinace je akorát pro návštěvy seniorů, aby si popovídali, ale určitě ne kvůli odborné konzultaci či vyšetření.
Tento typ praktických lékařů a zdravotního personálu nemá vůbec v našem zdravotnictví co dělat!!!
Takže pokud nechcete mít zkažené zdraví kvůli těmto dvěma osobám (protivným bábám)a nepříjemný zážitek, pak se zdaleka této ordinaci vyhněte!!

Dnes jsem u ní byla snad naposled, je neochotná a všechno ji obtěžuje, včera mě poslala bez vyšetření domu, že má zamčený stůl ať přijdu zítra. Dneska mě poslala domů znova, že řekla, ať přijdu ráno, že jí sestra zase zamkla stůl (pracovní dobu má do 13:30 a byla jsem tam před dvanáctou). Když jsem se ohradila co to je, tak řekla, že mi teda neschopenku nenapíše, že vlastně ani neví, jestli jsem byla nemocná. (no jak by to mohla vědět, když mě v den nemoci nevyšetřila a poslala mě domu, že má zamčený stůl, byla jsem tam taky normálně v její pracovní době..)
PS: když mě přijímala, tak se hezky usmívala, od té doby jsem u ní byla asi 3x a katastrofa jak se k lidem chová a to v čekárně téměř nikdo kromě mě nebyl, takže se asi nevytrhne, že by toho měla moc nebo tak.

Tuto lékařku, opravdu nemohu doporučit, raději jsem odešla jinam, je to osoba, která neměla vůbec studovat medicinu, souhlasim jde o nejhorší lékařku se kterou jsem se setkala.