Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Frýdek-Místek

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• Gynekolog, Sexuolog, Porodní…  asistentka Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „S panem doktorem jsem maximálně spokojená. Chodím k němu již 10 let a nikdy jsem nezažila, že by byl nepříjemný nebo neporadil. Je chápavý, ochotný a umí při potížíš podpořit a to je myslím velice důležité. Je to takový rodinný doktor. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Skvělý odborník s citlivý přístupem, velice pečlivý, dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, kež by byli všichni lékaři takoví :) Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan Zubik je velice příjemný, klidný, vstřícný,ohleduplný a při vyšetření zachází opravdu s citem a opatrnosti . Navíc je to lékař který vyzařuje natolik klidným ,duverivym a pohodovym dojmem,ze vás okamžitě při příchodu do ordinace zbaví veškerého stresu, strachu, obavy či ostychu. Pokaždé vyjde maximálně vstříc a po panu MuDr. S. Kuncarovi,ktery už neordinuje denně ,se tak stal pan MuDr .M. Zubik mým zastupujícím lékařem . Z mě zkušenosti mohu opravdu doporučit a vznést jen samou chválu -lékařů kteří svou práci odvádí profesionálně a ještě k tomu přistupují k pacientkam takto skvěle je opravdu málo . Nikdy jsem nečekala příliš dlouho (tedy spíše vůbec ) a to i přesto ,ze jsem vždy přišla téměř neohlasene -nebo po telefonátu kdy jsem oznámila ,ze se dostavim v ten den ,bez objednání a vždy mi bylo poskytnuto vyšetření bez problému a s maximální spokojenosti . Pro mne je MUDr. M. Zubik naprostý TOP mezi gynekology . Kateřina Horklová Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

Gynelologie Zubík s. r. o.

• „Na pana Dr. nemohu nic špatného napsat. Řešili jsme s manželem problém , jelikož se nám nedařilo přirozenou cestou přijít k miminku. Pan Doktor velice příjemný vše vysvětlil , na otazky odpověděl. poslal nás na kdejaká vyšetření a po výsledcích zahájil léčbu která nám pomohla. opravdu nemám co vytknout setřičky příjemné , prostředí taky , na to jak často jsem tam byla jsem se tam cítíla opravdu dobře. Je pravda, že člověk si někdy počká déle než příjde na řadu ale je potřeba brát v uvahu kolik lidí je na podobný čas objednáno. Za mě opravdu TOP. Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „pan doktor Pětroš, byl pohodový, citlivý, ultrazvuk pod jeho vedením u mých dvojčátek byl úžasný, vše mi vysvětlil, nabídl fotku každého plodu.Škoda mladého života...Byl moc ochotný, takových je v dnešní době málo Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „odborník optimista opatrně ošetřuje a vyšetřuje odolává pomluvám na internetu ohodnotím na 1*** a sestra skvělá a ještě bývalá spolužačka a ničeho se tam nebojím a když jsem ve 40 letech konečně otěhotněla, hlídal mě jak oko v hlavě Mičulková Jana Více

Chelčického 12, Ostrava Mapa

Praktický lékař gynekolog

• „Vždy se ke mě choval laskavě, měl lidský a milý přístup. Nikdy se mi nestalo, že by neměl náladu a potřeboval se na někom ventilovat. Obdivuji jej jako člověka, tak i lékaře. Chodila jsem k němu obě své těhotenství a nemohu si absolutně stěžovat na nic. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

Sokolská 81, Ostrava Mapa

Reprofit International s.r.o.

• „S Paní doktorkou Valovou jsem velice spokojená je velice příjemná,má jemný přístup,ne jako ostatní doktorky.Chodím kní už 9měsíc protože jsem těhotná je to moje první těhotenství.Paní doktorka mi byla doporučena od mé dobré kamarádky, která ji chválila a řikala ,že je výborná tak jsem jí věřila, a šla přímo k ni se přihlásit.Dokonce jsem zjistila,že paní doktorka byla doktorkou moji mamince jak čekala mě než se přestěhovala sem do Ostravy.Vřele doporučuji.Sestřička je mladá a velice příjemná. Více

Václava Vacka 1668, Ostrava Mapa