Gelena Dymova, zubař Praha

Zubař přijímá nové pacienty

27 objednaných návštěv během 30 dní

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více
224 23.....

Augmentace alveolarní kosti

Bílé výplně

Bělení zubů +19 Více

Běžný termín

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování) • od 1 500 kč

Dentální hygiena

- Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita (Sankt-Peterburg, Rusko), 1998-2003 - Atestace v oboru ”Stomatologie” 2003-2004 - Moskevská státní l...

• bolesti zubů

Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

od 1 500 kč

Dentální hygiena

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Domací bělení jedna čelíst(bělící gel a individuálně zhotovený nosic

od 2 500 kč

Zubní chirurgie

Zubní vyšetření

Zubní výplně

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Částečné a celkové snímací náhrady

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

pani Gelena je samozrejmne proffesionalem. A vybaveny kabinetu je najmodernejsim co jsem videl. Ceny jsou pro Prahu asi stredni. Tak ask muzu doporucovat.

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. kopozitní plomby

Paní doktorka je moc hodná a vše vše dělá velice pečlivě. Přišla jsem v domění že mám zub na kanálky ale doporučila mi plombu jako lepší alternativu pro záchranu zubu. Všem naprosto doporučuji!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Paní doktorka naprosto dokonalá a profesionální. Navíc milá, vstřícná. Vše vysvětlí, práce ji jde tak rychle od ruky, že se nestačíte vzpamatovat a jdete domů...úplně jsem se zbavila strachu ze zubního ošetření. Vyzkoušejte a dáte mi za pravdu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Dentální hygiena

Paní doktorka je naprosto úžasná! V krátkosti odhalí problém, pojmenuje ho a navrhne řešení. Po odsouhlasení klientem ho hned realizuje. Ošetření bylo nesmírně precizní a k tomu bezbolestné. Vysoká odbornost lékařky, skvělý přístup ke klientovi, laskavá a pohodová sestřička pro mě dohromady vytvářejí unikum, které jsem dlouho nezažila a které nesmírně oceňuji. Do takové ordinace se dokonce napříště už těším.

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím, že ne jen lékařka, ale i sestra zaslouží můj obdiv! Syn s autismem, ale přesto se snažili najít čas mu všechno vysvětlit, ukázat. Hledali jsme dle recenzí, náš zubař ho odmítl již nadále evidovat, neboť "má strach", neví jak s ním mluvit, apod. Takže za nás paní Dr. nikdy nevyměníme!!! Moc DĚKUJEME za moc vřelé přijetí a přeji hodně pacientů bez kazů!

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě , je moc hodná a stejně tak i sestřička. Velice mě potěšilo,že u ní nemusím mít z ničeho strach,tak snad to tak bude i nadále :)

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o. Běžný termín

Fantastická paní doktorka! Moc milá a šikovná. Perfektně si poradila s naším hysterickým klukem. 100% doporučuji.

Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Paní doktorku vřele doporučuji.
Zuby mi opravuje bezbolestně a precizně. Je znát, že ji práce baví a že ví, co dělá.
Už se těším, až bude všechno hotovo a lidé mi budou závidět krásné bílé zuby bez kazů! Kdyby jenom věděli...

A že to něco stojí? Stojí, no. A on snad někdo opravuje auta nebo domy zadarmo? A že používá to nejlepší? Používá. A jsem za to rád a je to také jeden z důvodů, proč jsem si ji vybral a zůstal.
Jen té lhostejnosti jsem si u paní doktorky nikdy nevšiml - budu tam patrně muset ještě párkrát zajít :) :)

K paní doktorce jsem začala chodit před rokem a nemyslela jsem, že kdy k zubaři budu chodit beze strachu. Ošetření je vždy bezbolestné, výplně zubů jsou provedené tak precizně, že jsou k nerozeznání od zdravých zubů. Paní doktorka je vždy lidská a v ordinaci i díky milé a vždy dobře naladěné sestřičce panuje příjemná atmosféra. Chtěla bych jim oběma moc poděkovat a tuto ordinaci můžu jen doporučit!

U paní lékařky jsem byl předminulý rok. Sondou mi nalezla šest kazů, což se mi nezdálo, a nenabízela možnost amalgámových plomb, což bylo mimo mé finanční možnosti. Jejich kontroverze jsem si vědom, a je na každém lékaři, jak v tomto bude postupovat. Nicméně takto motivován jsem šel k jinému zubaři, který tyto kazy nenašel. Nechtěl jsem hodnotit její práci, když jsem sám laik a různé obtíže se mohou u zubů objevit až s odstupem. Nakonec však mi všech šest zubů zůstalo bez jakéhokoliv vrtání a kazy jsem v nich neměl. Kdybych takto zbytečné zákroky podstupoval, byla by to hrůza. Dvě hvězdičky nicméně dávám protože já jsem naopak podle pocitu přesvědčoval paní doktorku, že mám problém s jiným zubem, který byl zdravý, a jako takový jej vyhodnotila.

• bolesti zubů
  • zubní kaz