Gelena Dymova

verifiedCreated with Sketch.

Zubař přijímá nové pacienty

41 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 12 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

- Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita (Sankt-Peterburg, Rusko), 1998-2003 - Atestace v oboru ”Stomatologie” 2003-2004 - Moskevská státní lečební-stomatologická univerzita… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• L
    Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.Služby: Běžný termín

Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím, že ne jen lékařka, ale i sestra zaslouží můj obdiv! Syn s autismem, ale přesto se snažili najít čas mu všechno vysvětlit, ukázat. Hledali jsme dle recenzí, náš zubař ho odmítl již nadále evidovat, neboť "má strach", neví jak s ním mluvit, apod. Takže za nás paní Dr. nikdy nevyměníme!!! Moc DĚKUJEME za moc vřelé přijetí a přeji hodně pacientů bez kazů!

• V
    Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.Služby: Běžný termín

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě , je moc hodná a stejně tak i sestřička. Velice mě potěšilo,že u ní nemusím mít z ničeho strach,tak snad to tak bude i nadále :)

• P
    Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.Služby: Běžný termín

Fantastická paní doktorka! Moc milá a šikovná. Perfektně si poradila s naším hysterickým klukem. 100% doporučuji.

• Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Paní doktorku vřele doporučuji.
    Zuby mi opravuje bezbolestně a precizně. Je znát, že ji práce baví a že ví, co dělá.
    Už se těším, až bude všechno hotovo a lidé mi budou závidět krásné bílé zuby bez kazů! Kdyby jenom věděli...

A že to něco stojí? Stojí, no. A on snad někdo opravuje auta nebo domy zadarmo? A že používá to nejlepší? Používá. A jsem za to rád a je to také jeden z důvodů, proč jsem si ji vybral a zůstal.
    Jen té lhostejnosti jsem si u paní doktorky nikdy nevšiml - budu tam patrně muset ještě párkrát zajít :) :)

• S

K paní doktorce jsem začala chodit před rokem a nemyslela jsem, že kdy k zubaři budu chodit beze strachu. Ošetření je vždy bezbolestné, výplně zubů jsou provedené tak precizně, že jsou k nerozeznání od zdravých zubů. Paní doktorka je vždy lidská a v ordinaci i díky milé a vždy dobře naladěné sestřičce panuje příjemná atmosféra. Chtěla bych jim oběma moc poděkovat a tuto ordinaci můžu jen doporučit!

• U paní lékařky jsem byl předminulý rok. Sondou mi nalezla šest kazů, což se mi nezdálo, a nenabízela možnost amalgámových plomb, což bylo mimo mé finanční možnosti. Jejich kontroverze jsem si vědom, a je na každém lékaři, jak v tomto bude postupovat. Nicméně takto motivován jsem šel k jinému zubaři, který tyto kazy nenašel. Nechtěl jsem hodnotit její práci, když jsem sám laik a různé obtíže se mohou u zubů objevit až s odstupem. Nakonec však mi všech šest zubů zůstalo bez jakéhokoliv vrtání a kazy jsem v nich neměl. Kdybych takto zbytečné zákroky podstupoval, byla by to hrůza. Dvě hvězdičky nicméně dávám protože já jsem naopak podle pocitu přesvědčoval paní doktorku, že mám problém s jiným zubem, který byl zdravý, a jako takový jej vyhodnotila.

• I přes svou panickou hrůzu jsem maximálně spokojená! Bolavé polorozpadlé osmičky se bezbolestně zbavila za 10 vteřin. O šetrnosti při píchání injekcí nemluvě! Paní doktorka se skvělou sestrou tvoří super lidský příjemný tým!!

• Lidská a ochotná paní doktorka. Trpěla jsem velkým strachem z ošetření, ale i před velmi citlivé nervy jsem ošetření zvládla a ani tolik nebolelo :-). Věřím, že po všech ošetřeních, které mám naplánované, se zbavím strachu ze zubařů :-). Určitě palec nahoru a již jsem její ordinaci doporučila dále.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Super! Ordinace primo v centru a cista. Pani doktorka i sestricka profesionalni jak ma byt. Velmi rychle objednani. Dekuji a prijdu opet.

• P
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Perfektní, profesionální a lidský přístup. Velmi milá a ochotná. Par Excellance!!!. Navíc se jí podařilo zbavit mě chorobného strachu ze zubaře. Prostě až mě zase chytí zuby, vím kam jít. I kdybych měl čekat celou noc na schodech. Vřele doporučuji. To samé platí i o sestřičce. Moc milá a ochotná. Co obzvlášť oceňuji je, že vás dokážou rozesmát i při extrakci zubů. Ani o tom nevíte a zub je pryč. Takové lékařky a sestřičky platit zlatem.

Zkušenosti a dovednosti

• - Sankt-Peterburgska statní lékařská univerzita (Sankt-Peterburg, Rusko), 1998-2003
    - Atestace v oboru ”Stomatologie” 2003-2004
    - Moskevská státní lečební-stomatologická univerzita v oboru implantologie,2013
    - Univerzita Karlova v Praze, 2010 - Rozhodnutí o uznání zahraničního vysokoškolského vzdělání v oboru zubní lékařství (stomatologie)
    - Člen ČSK (Česká stomatologická komora)

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy