Perlan Dental Clinic, s.r.o.

(29 názorů)
Zobrazit lékaře

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Těšnov 1163/5

11000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Pečlivost, vysvětlení, paní doktorka si na všechno stačila sama, šikovné ruce, bez bolesti. Zajímavá malba v čekárně i ordinaci. Taktéž mi byla prijemna nenásilna hudba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Paní doktorka je vždy milá, vstřícná, vše podrobně vysvětlí, což se mi u předchozích zubařů rozhodně nestávalo. Cením si takového milého a profesionálního přístupu, to se vidí málokdy!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Paní doktorka je skvělá, cca 8 návštěv během jednoho roku a vždy maximální spokojenost. Konečně se můžu už normálně usmát. Moc děkuji a doporučuji

Lékař: Gelena Dymova odstranění zubů

V mých skoro 60ti letech , nejlepší zubařka úkony jsou bez bolesti, pečlivost skvělá. Paní doktorka, ochotná, milá a vše vysvětlí.
    Je to moje sluníčko.

Lékař: Gelena Dymova Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

Vystřídala jsem více zubařů a tato paní doktorka na mě udělala hned po první návštěvě super. Dojem. Vše vysvětlovala, měla zájem zda něco neboli, je rychlá ale opatrna a pečlivá. Já jsem z ní nadšená!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova odstranění zubů

Libi se mi, jak je pani doktorka ochotna vysvetlit proc takovy zakrok cini a jak pokracovat v nasledne peci.

Lékař: Gelena Dymova dentální hygiena

Paní lékařka byla velmi hodná a pečlivě mě prozkoumala. To je moc zkušená doktorka, která mě nabídla několik možností léčby a vysvětlila jejích výhody a nevýhody.

F
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Výborná zubařka ! Bezbolestné , rychle opravení zubu . Cena přijatelná . Paní doktorka vždy ochotna pokud je nějaký nouzový stav vždy vás vezme ! Velmi ochotna ! Určitě všemi 10 doporučuji ! Manžel i já sme velice spokojený !!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Vše naprosto skvělé. Lékařka byla velmi příjemná a pečlivá. Vysvětlila postup a řekla co bude v budoucnosti dělat.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

Paní doktorka je špičková zubařka,pečlivá,ochotná,vstřícná...mohu jen doporučit. Jsem vždy maximálně spokojená.