Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Těšnov 1163/5, Praha 11000
Perlan Dental Clinic, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (80)

Gelena Dymova Běžný termín

Myslel jsem, že když je to první návštěva zubaře po 5 letech, že budu jen půl hodiny vyplňovat papíry a odpovídat na dotazy, místo toho jsme během 20 minut stihli vstupní kontrolu, rentgen a extrakci zubu, a to navíc za míň peněz, než jsem počítal. Rekomenduju!

Gelena Dymova zubní výplně

Jsem velmi spokojen. Bál jsem se zubaře, tak jsem návštěvu odkládal, ale zbytečně. Přístup i kvalita péče paní doktorky mě velmi potěšil.

Gelena Dymova Běžný termín

Vstřícný a lidský přístup. Snaha pomoci. Nabídka řešení.

Gelena Dymova Běžný termín

Paní doktorka se mi poctivě věnovala, jsem spokojená.

Gelena Dymova Běžný termín

čakala som 20 minút, v ordinácii zhasnuté zamknuté. nakoniec som sa dovolala pani doktorke a tá mi oznámila, že 3 pacienti zrušili termín tak ostatných presunula na iný deň a mne zrejme zabudla zavolať. rozumiem, že omyly sa stávajú, ale nechcela by som byť ani tou pacientkou, ktorá má rezervovaný termín a musí ho zmeniť kvôli doktorkyným nízkym kapacitám. bohužiaľ rozhodla som sa nenechávať to na náhodu a budem si hľadať inú zubárku

Gelena Dymova zubní vyšetření

Pan doktor příjemný, zatím jsem nezaznamenala nic špatného. Objednal mně na sobotu a bude na mně pracovat. Doufám, že vše bude tak , jak ostatní píší.

Gelena Dymova Běžný termín

Paní doktorka byla skvělá, snažila se co nejdřív vyřešit můj akutní problém, byla velmi empatická, pečlivá a profesionální. Celým zákrokem mě prováděla, vše bylo bezbolestné a rychlé. Sestřička také moc milá a šikovná.
    V lokalitě je sice horší parkování, ale zastávka MHD je asi 3 minuty chůze.
    Čekací doba oproti jiným zubařům minimální.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Gelena Dymova Dentalní hygiena+ AIR-Flow(pískování)

Byla jsem s pani doktorkou spokojena. Udělala mi prohlídku a rentgen, nabídla zubní hygienu. Na prohlídku jsem čekala jenom 15 min (na mou zkušenost s doktory naprostá parada :) ). Takhle bílé zuby jsem snad nikdy neměla :)

Gelena Dymova Běžný termín

Určitě doporučuji všem. Bezbolestné ošetření, podrobnější informace o dalším postupu léčení.

Gelena Dymova Běžný termín

Paní doktorka se zájmem o pacienta, je precizní a velmi milá.