Perlan Dental Clinic, s.r.o.

(72 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Těšnov 1163/5

11000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Paní doktorko je skvělá, svou práci dělá pečlivě, tak si představuji profesionální přístup. Vřele ji doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Super, umí a ví o čem mluví . První návštěva, spokojenost, trhání osmičky na jedničku s hvězdou. Dekuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Ošetření zubního kazů(fotokompozit)

Pečlivá, příjemná, není drahá, nečekal jsem, spokojenost. Výsledek lepší než před tím v luxusní ordinaci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Výborná zubařka. Velice milá, šikovná, pečlivá. Vše vysvětlí a vyřeší. Jednoduchý způsob online rezervace. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Byla jsem tam poprvé, zatím jsem spokojená. Příště už tam půjdu s klidem a v pohodě. Čeká mě ještě delší léčba, tak potom se můžu vyjádřit více.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova odstranění zubů

Dva moudraky venku za 15 min naprosto bez problemu, a to jeden byl rozpadly. Dojemna opatrnost, trpelive vysvetlovani. Dojizdim k pani doktorce pres celou republiku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Pečlivost, vysvětlení, paní doktorka si na všechno stačila sama, šikovné ruce, bez bolesti. Zajímavá malba v čekárně i ordinaci. Taktéž mi byla prijemna nenásilna hudba.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Paní doktorka je vždy milá, vstřícná, vše podrobně vysvětlí, což se mi u předchozích zubařů rozhodně nestávalo. Cením si takového milého a profesionálního přístupu, to se vidí málokdy!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Gelena Dymova

Paní doktorka je skvělá, cca 8 návštěv během jednoho roku a vždy maximální spokojenost. Konečně se můžu už normálně usmát. Moc děkuji a doporučuji

Lékař: Gelena Dymova odstranění zubů

V mých skoro 60ti letech , nejlepší zubařka úkony jsou bez bolesti, pečlivost skvělá. Paní doktorka, ochotná, milá a vše vysvětlí.
    Je to moje sluníčko.