Perlan Dental Clinic, s.r.o.

(38 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Těšnov 1163/5

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

Lékaři a specialisté na této klinice

 • Gelena Dymova

  Gelena Dymova

  zubař
  Paní doktorka je naprosto úžasná! V krátkosti odhalí problém, pojmenuje ho a navrhne řešení. Po odsouhlasení klientem ho hned realizuje. Ošetření bylo...
  Dostupný termín: čt 31 říj
  Objednat se

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Gelena Dymova

  Zubař,

  • R
   Návštěva z ZnamyLekar.cz
   Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.Služby: Dentální hygiena

   Paní doktorka je naprosto úžasná! V krátkosti odhalí problém, pojmenuje ho a navrhne řešení. Po odsouhlasení klientem ho hned realizuje. Ošetření bylo nesmírně precizní a k tomu bezbolestné. Vysoká odbornost lékařky, skvělý přístup ke klientovi, laskavá a pohodová sestřička pro mě dohromady vytvářejí unikum, které jsem dlouho nezažila a které nesmírně oceňuji. Do takové ordinace se dokonce napříště už těším.

  • L
   Umístění: Perlan Dental Clinic, s.r.o.Služby: Běžný termín

   Profesionální péče, maximální informovanost, prostě vše perfektní, takový přístup dneska by jste pohledali. Myslím, že ne jen lékařka, ale i sestra zaslouží můj obdiv! Syn s autismem, ale přesto se snažili najít čas mu všechno vysvětlit, ukázat. Hledali jsme dle recenzí, náš zubař ho odmítl již nadále evidovat, neboť "má strach", neví jak s ním mluvit, apod. Takže za nás paní Dr. nikdy nevyměníme!!! Moc DĚKUJEME za moc vřelé přijetí a přeji hodně pacientů bez kazů!

  Podívejte se na všechny názory (42) na lékaře