Perlan Dental Clinic, s.r.o.

(46 názorů)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Perlan Dental Clinic, s.r.o.

Těšnov 1163/5

11000 , Praha , hl. město Praha

Nejbližší zařízení

Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

mívám v ordinacích panické ataky a není to nic příjemného ani pro lékaře, pan doktor to však zvládnul s přehledem citlivě a zároveň s veškerou nutnou péčí. Jen mne mrzí, že nevím jméno, musím se příště zeptat. Děkuji

Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Podruhe v živote byl spokojeny ve kresle u stomatologa . Rychle, v klidu a bez bolesti . Dekuji.Skvela prace

Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Pani doktorka pracovala rychle, ve spěchu. Nebylo předem rozhodnuto, které zuby a kolik dělat, nakonec mi vyúčtovala 6 zubů najednou, což vyšlo na 9 tisíc korun. Preferuji, když je předem dohodnuto množství práce a cena. Vše bylo ve spěchu, do ordinace neustále přicházeli další lékaři. Kdo chodí k zubaři pro rychlost, zde ji najdete - velmi rychle. Zatím nemohu říci nic o kvalitě práce.

Lékař: Gelena Dymova ošetření kořenových kanálků

Oceňuji skvělou práci pana doktora-empatický, vysvětlí, ukáže postupy, výsledek a během výkonu se ujišťuje, zda je vše v pořádku. Moc děkuji

Lékař: Gelena Dymova Jiný

Neradím, zubařka nebo její sestra prostě zapomněla, co bylo dohodnuto a několikrát se to opakovalo. V důsledku toho jsem byla léčena její kolegou.

Lékař: Gelena Dymova Jiný

Myslim, ze fajn ordinace a lidi, ale moje zuby jsou katastrofa, takze i chapu, ze se jim do toho nechtelo. Caste presouvani terminu a pak uz ani nezavolali.

Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Šikovná paní zubařka, bylo vidět, že má hodně zkušeností, ráda jí navštívím příště, čekárna také příjemná.

Lékař: Gelena Dymova Běžný termín

Bezbolestné vytržení dvou osmiček během chvilky.Hned jsem se objednala na další zákroky. Konečně mě přešla hrůza ze zubaře. Super

Lékař: Gelena Dymova zubní výplně

Byla jsem velice spokojená s přístupem pana doktora, vše mi podrobně vysvětlil a má zlaté ruce. Velká spokojenost.

Lékař: Gelena Dymova odstranění zubů

Moc šikovná paní doktorka, všechno jde rychle, bezbolestně. Příjemné ceny. Ráda se vracím. Normálně mám ze zubařů strach, ale tady není proč.