Služby

Těšnov 1163/5, Praha 11000
Perlan Dental Clinic, s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Specialisté

Názory o lékařích (87)

Gelena Dymova odstranění zubů

Dneska první návštěva na doporučení známé a děkuji bohu ze jsme vybrala zrovna toto místo! Paní doktorka Dymová je velmi příjemná, trpělivá a pečlivá ! Dlouho jsem docházela k rodinné známe zubařce a až teď vidím ten rozdíl mezi opravdu kvalitně provedenou prací a mezi zaplácnutím problému jakoby nic. Ještě jednou děkuji

Gelena Dymova dentální hygiena

Jednání i zákrok naprosto v pořádku. Proveden i celkový rentgen čelisti.

Gelena Dymova odstranění zubů

Trpěl sem strachem ze zubařů dokud jsem neobjevil tuto kliniku. V životě bych nečekal že budu z trhání zubu nebo vrtání odcházet s usměvem. Paní doktorka i sestřička jsou velice šikovné a ochotné. Každý krok vám předem vysvětlí, vše s vámi projdou. Klinika má moderní vybavení i postupy a na péči je to ohromně znát. Doporučuji všemi deseti.

Gelena Dymova odstranění zubů

Trpěl jsem strachem ze zubařů než jsem objevil tuto kliniku. Paní doktorka i sestřička jsou velmi šikovné a ochotné. Předem vám vysvětlí každý krok, nezažíl jsem jedinou nepříjemnost. Moderní vybavení i postupy. Přestože zde může docházet k menším zpožděním, za tu péči to opravdu stojí. Každý, koho jsem potkal v ordinaci si pochvaloval služby.

Gelena Dymova implantáty

Naprosto vysoká kvalita. Rekomenduju. Paní doktorka je velmi profesionální, každý krok mě vysvětlovala, mám dvaimplantaty a jsem spokojen.

Gelena Dymova Běžný termín

Vše v pořádku:) ordinace opravdu pekna i kdyz ve starsi budove. Pani doktorka sikovna a mila,urcite doporucuji.

Gelena Dymova Běžný termín

Já jsem pacientka Geleny už 7 let.
    Vždy mám spokojenost

Gelena Dymova Běžný termín

Myslel jsem, že když je to první návštěva zubaře po 5 letech, že budu jen půl hodiny vyplňovat papíry a odpovídat na dotazy, místo toho jsme během 20 minut stihli vstupní kontrolu, rentgen a extrakci zubu, a to navíc za míň peněz, než jsem počítal. Rekomenduju!

Gelena Dymova zubní výplně

Jsem velmi spokojen. Bál jsem se zubaře, tak jsem návštěvu odkládal, ale zbytečně. Přístup i kvalita péče paní doktorky mě velmi potěšil.

Gelena Dymova Běžný termín

Vstřícný a lidský přístup. Snaha pomoci. Nabídka řešení.