Ordinace praktického lékaře
Kosmická 537/2, Praha

www.benevobis.cz

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky.

Paní doktorka zastupovala mého praktického lékaře po dobu jeho dovolené. V souladu s pokyny klinického pracoviště jsem paní doktorku navštívil 11 dnů před operací kolene k provedení předoperačního vyšetření. Přestože možnost vyšetření den předem ochotně potvrdila její sestra, když jsem se dostavil k odběru další den ráno, odmítla odběry provést z důvodu, že paní doktorka se mnou musí předem mluvit. Po cca 1 hodině čekání mě přijala paní doktorka a oznámila mě, že předoperační vyšetření neprovede, že instrukce klinického pracoviště jsou špatné, že k provedení předoperačního vyšetření stačí jeden týden a že mám dost času jej provést u svého lékaře po jeho návratu z dovolené. To, že jsem s bolestivým kolenem zbytečně cestoval 60 km, ztratil několik hodin času a že vyšetření bylo telefonicky dohodnuté, ji nezajímalo. Její přístup k pacientovi tedy hodnotím jako velmi slabý.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Nejlepší. Paní doktorka nikdy nebyla ani náznakem nepříjemná, nikdy jsem nepocítila to, že ji obtěžuji, nebo že jdu s banalitou atd... Vždy je opravdu velmi vstřícná a vždycky mi rychle pomohla. Škoda že není víc takových lékařů.

Paní MUDr Gabriela Mazurová a sestra Hana Brodcová jsou příjemné, milé a velmi profesionální. S manželem jsme u paní doktorky od začátku jejího působení v Hájích, JM. S našimi neduhy jsme s ordinací vlastně v neustálém kontaktu a z přístupu k pacientům jsme po celou dobu spokojeni.Také informace v čekárně a na internetu jsou perfektní.

K paní doktorce jsem se registrovala nedávno a na základě doporučení z těchto stránek. Jsem nadmíru spokojená. Maximálně mi vyhovuje, že paní doktorka i sestřička mají každá svou ordinaci což značně snižuje čekání. Přístup sestřičky a paní doktorky je profesionální, ale lidský a milý zároveň. Mohu jen a jen doporučit!

Paní MUDr je příjemná a pečlivá ,umí poradit a vysvětlit.Jsem ráda,že jsem k ní přešla.Sestřička je též velmi příjemná a vstřícná. Pí. MUDr a sestřička tvoří velmi harmonickýn a profesionální tým,

Pani MUDr. Mazurovou jsem si zvolila na základě doporučení moji sousedky.
Pani doktorka je velmi ochotná, laskavá, pečlivá , její přístup je velmi profesionlní, ale zároveň vzbuzuje důvěru. Stejně tak hodnotím sestřičku. Prostředí ordinace je velmi příjemné, čisté a útulné.
Mohu plně doporučit - což jsem již několikrát učinila.

Paní doktorka je velice ochotná a hlavně pečlivá! Takto si představuji kvalitního lékaře!!!

Nejlepší lékařka co mám. Ochotná, zkušená a velmi lidská. Doktorka pro 21. století. Velmi doporučuji.

- hodnotím nekomplikovaný lidský přístup k pacientovi - umí naslouchat.
- hodnotím odvahu změnit komunikaci mezi lékařem a pacientem.