Pod Juliskou 1805/4, Praha 6, Praha
Ortoped, sportovní traumatolog (umístění)

773 21.....

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (umístění)

Přijímám: dospělí
Oborová zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více
773 67.....

Diagnostické vyšetření + 7 Více

Pod Juliskou 1805/4, Dejvice, Praha 6, 16000, Praha
ORP CENTRUM s.r.o. (umístění)

Přijímám: dospělí
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., + 2 Více
773 67.....

Diagnostické vyšetření + 7 Více

Artroskopie ramene

Jsem odborným lékařem v oboru ortopedie a sportovní traumatologie. Více než 20 let se aktivně věnuji operativě pohybového aparátu, především končetino...

• bolest kolene
  • bolest ramene
  • endoprotéza

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina, Ruština

Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Pan doktor je odborník. Nicméně při léčbě postupuje tak, aby pacient v jeho soukromé praxi zaplatil co nejvíce. Preferuje tedy především placené procedury a následné kontroly (také placené). Ale naprosto nedodržuje časy objednání pacientů. Domnívám se, že u placené návštěvy (1 300 Kč za jednu návštěvu) by pacient čekat neměl. Léčbu jsem nedokončila, při poslední návštěvě jsem odešla po 30 minutách čekání.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Mudr Frant. Picek je vynikající člověk a lékař !!!! Děkuji za bezproblémovou operaci kyčle a průběžnou léčbu !! Je velice vyhledávaný i mými známými. Vždy s ochotou všechny zaléčí. Mám k němu důvěru.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

V soukrome ordinaci 1.5 roku leci bolestive koleno stale mi rikal ze to prejde. Za nastevu vybral zatim 3000kc. Vysledek je ze koleno stale boli. Wast of time and money.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pan doktor mne sice neoperoval, ale udivil svým profesionálním a lidským přístupem a širokými vědomostmi v oboru. Má velkou snahu člověku pomoci, je empatický. Mohu vřele doporučit všem.

Val

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Vstřícný, objektivní, profesionál! Chtěl bych napsat nedoporučuji, abych dlouho nevysedával v čekárně. To by však nebylo korektní...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

U pana doktora jsem byl na operaci kolene, artroskopie, půl roku po operaci koleno stále občas bolí, nemohu posoudit do jaké míry je to opotřebením mé tělesné schránky, nebo umem pana doktora. Co je ovšem nepříjemné, je dlouhé čekání v ordinaci na kontrolu, přestože jste objednáni na daný čas, hodina sem, hodina tam. Ovšem pokud jste VIP host pana doktora, pak nečekáte. Přeji všem hodně zdraví.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 04.03.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

V říjnu mi byla provedena artroskopická operace kolena, při které došlo, zřejmě tlakem turniketu, k takovému zhmoždění měkkých částí nad kolenem, že ani po 4 měsících rehebilitace ještě normálně nechodím.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

souhlasím se všemi předcházejícími názory na pana doktora, toto by si měli přečíst i mnozí jeho kolegové

Svědomitý lékař, vždy ochotně pomůže, projevuje zájem, nezlehčuje příznaky. Díky za pomoc mně i celé mojí rodině a všem mým známým.

Diagnostické vyšetření

Léčba krevní plazmou

Umístění: Ortoped, sportovní traumatolog

Val

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Názor přidán dne 04.03.11 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,prosím vás,pořád mě píchá v kolenou,od ortopeda jsem dostala 2x prášky Ketonal,stejně nepomohly a na ultrazvuku nic nenašel,jen že mám o kousek posunutou chrupavku,na jednom koleni...mám zkusit jiného ortopeda,nebo jiné vyšetření?Děkuji

Dobrý den, bohužel nelze takto písemně objektivně posoudit Vaše obtíže. Ideální je konzultovat problém přímo v mé ordinaci, kde se na Vás rád podívám a pokusíme se stanovit další průběh léčby. Objednat se můžete na recepci ORP Centra. Děkuji a přeji hezký den.

MUDr. František Picek

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat zda je vhodná nějaká rehabilitace kolene po aplikaci krevní plazmy./ 2,5 ml Tropocell. Jsem po ASKL kolena a punkci Bakerovy cysty 24.8. Po operaci mi ale bylo sděleno, že žádný problém s meniskem nemám, ale že se jedná o těžkou artrózu.
    Nevím zda koleno nějak rehabilitovat nebo co dál. Děkuji za odpověd Martina

Dobrý den,
    po ASK kolene s dg. pokročilé arthrozy je rehabilitace vhodná v každém případě, nezátěžové cvičeni, magnetoterapie, postupné posilování kolenních a hlubokých stabilizátorů.
    Hezká den

Ukončené školy

• 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

• ortopedie

Stáže

• Kurz teorie a operace s využitím náhrad kloubních ploch kolagenovým implantátem – prof. Schneider, Mnichov, Německo
  • Kurz lékaře FIFA
  • Kurz advanced Diagnostika a operace femoropatelárního kloubu , Univerzita Innsbruck, Sportklinik, Rakousko
Zobrazit více

Znalost jazyků