Fakultní Nemocnice Motol
V Úvalu 84, Praha

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zranění kolene (pět návštěv), po hodině a půl v čelárně všechna vyšetření zabrala asi pět minut, kdy byla vteřinová prohlídka kolene, a předepsané léky (avokádový a sojový olej). Proveden naprosto zbytečný rentgen, žádný ultrazvuk, ani jiné vyšetření neprovedeno. Následující prohlídky byly stejné, bez jakéhokoliv pokroku. Byl změněn lékař, kde byl hned po prvním vyšetřením ultrazvukem potvrzen meniskus.

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Díky němu a p. Štulíkovi a celému jeho týmu můj otec chodí a funguje. Akorát ho vezou na 7 operaci, ale vím, že je v nejlepších rukou. A pokud je arogantní tak fajn, ale jako lékař je vynikající!!!!!

Pan doktor je velmi arogantní a nepříjemný. Nevím jaký je po stránce odborné, ale po stránce lidské je to hrůza.

Jako operatér je asi dobrý, ale co se týká jeho arogance a nadřazenosti vůči pacientům - měl by se nad sebou zamyslet a něco s tím dělat.

Nevím, co je kritériem k hodnocení, mně pan doktor z hlediska odborně laického vše vysvětlil, i když na můj vkus možná příliš stručně. S ošetřením jsem byl celkově velmi spokojen. Pavel Kovařík

Ale pan doktor se změnil ? Já to potvrdit nemůžu ! Já jsem tam ležela před 6 měsíci a to hned 2 krát za sebou. Pan doktor se chová arogantně a ješitně,jak k pacientům a zároveň sestřičkám.K rodinně pacientů se chová nepřátelsky. Nechal se taky slyšet, že za ty peníze, co má v Motole, se na to může pěkně vybodnout. PS: Pane doktore, měl byste se nad sebou zamyslet !

delal mi novou nohu, nadhera.

Operoval našeho tatínka k jeho i naši naprosté spokojenosti.
K jeho zítřejšímu svátku mu přejeme všechno nejlepší