V Úvalu 84, Praha
Fakultní Nemocnice Motol

Boleslavská 1854, Nymburk
Poliklinika Nymburk

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Díky němu a p. Štulíkovi a celému jeho týmu můj otec chodí a funguje. Akorát ho vezou na 7 operaci, ale vím, že je v nejlepších rukou. A pokud je arogantní tak fajn, ale jako lékař je vynikající!!!!!

Pan doktor je velmi arogantní a nepříjemný. Nevím jaký je po stránce odborné, ale po stránce lidské je to hrůza.

Jako operatér je asi dobrý, ale co se týká jeho arogance a nadřazenosti vůči pacientům - měl by se nad sebou zamyslet a něco s tím dělat.

Nevím, co je kritériem k hodnocení, mně pan doktor z hlediska odborně laického vše vysvětlil, i když na můj vkus možná příliš stručně. S ošetřením jsem byl celkově velmi spokojen. Pavel Kovařík

Ale pan doktor se změnil ? Já to potvrdit nemůžu ! Já jsem tam ležela před 6 měsíci a to hned 2 krát za sebou. Pan doktor se chová arogantně a ješitně,jak k pacientům a zároveň sestřičkám.K rodinně pacientů se chová nepřátelsky. Nechal se taky slyšet, že za ty peníze, co má v Motole, se na to může pěkně vybodnout. PS: Pane doktore, měl byste se nad sebou zamyslet !

delal mi novou nohu, nadhera.

Operoval našeho tatínka k jeho i naši naprosté spokojenosti.
K jeho zítřejšímu svátku mu přejeme všechno nejlepší

s tak skvelym auzasnym clovekem sem se jeste nesetkal moc vam dekuji pane doktore