Zobrazit lékaře

• K

Je nejlepší protože.

• Zdeněk Koudelka

Urolog, MUDr.

• Jeden z lékařů, kteří tunelují zdravotnictví. Má několik ordinací s různýma sestřičkama do kterých si Vás postupně zve na ty samá vyšetření pod jinou hlavičkou... Když si jdete pro výsledky tak se často stane, že je někam zašantročí v nějaké své ordinaci a na vyšetření musíte znovu:(

• Věra Dittrichová

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Takto si představuji správnou paní doktorku.Děkuji.

• Maximální spokojenost - vždy ochotně a s úsměvem na tváři poradí a pomůže.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Filip Veselý

Ortoped,

• V

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

• J

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Lenka Vacková

Gynekolog, MUDr.

• P

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra

• S

Paní doktorka je skvělá. Je pravda, že jsem neřešila žádný velký problém, ale chodím k ní ráda. Rozhodně z vyšetření nemám takový stress jako u jiných, protože paní doktorka je milá, vše vždy vysvětluje atd... Problém mám ale se sestřičkou. Jak zde už někdo psal, i přes to, že má vedle sesternu, je celou dobu přítomna, což se mi rozhodně nelíbí - kdybych měla nějaký problém, nechtěla bych ho vysvětlovat před ní. Co je ale další věc, podle mě ta nejhorší, je objednat se. Sestřička místo toho, aby zvedala telefony, tam sedí a poslouchá, ale telefony rozhodně nebere. Letos (je duben!!!) jsem se tam nebyla schopná dovolat. V lednu jsem brala antibiotika, měla jsem angínu a následně zánět dutin. Tak jak se u antb stává, dostala jsem z nich asi mykózu nebo co to bylo. Chtěla jsem to nějak řešit, ale nedovolala jsem se... Takže jsem to přešla, koupila jsem si candibene a jakmile jsem antb dobrala, nějak se to samo srovnalo, i když teď mě občas píchne vpravo v podbříšku. Teď se ale snažím už měsíc a půl dovolat kvůli předepsání antikoncepce, ale je to nadlidský úkol!!! Paní doktorka je tam PO a ST 15:00 - 18:00. Pokud volám před třetí zvoní to, nikdo to nebere. Ale kdykoli volám právě v rozmezí mezi třetí a šestou, je obsazeno. Jednou jsem nad tím i seděla a furt to vytáčela, abych se dovolala ve chvíli, kdy to někdo přede mnou položí - nedovolala jsem se. Zkoušela jsem aby mne i přepojili z recepce, nepovedlo se, obsazeno. Podle mě aby sestra neměla co na práci, tak telefon vyvěsí protože tohle už není možný! Jak jsem psala, paní doktorku mám opravdu ráda, bojím se jít k někomu jinému, ale k čemu mi ten doktor je, když je takhle nedostupný! Za barákem to vážně nemám, takže se mi tam nechce jet jen kvůli tomu abych se domluvila na vystavení receptu, ale asi budu muset......

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Eva Brunerová

Internista,

• T

Vynikající profesionál s milým a lidským přístupem! Jsem povoláním zdravotník a nepotkala jsem v oboru lepšího člověka!

• Iva Tomanová

Zubař, MUDr.

• Věra 2017 03 12

Výborná paní doktorka, vynikající po stránce profesní, ale i velmi milá a příjemná. Nic pro ni není nemožné.

• S

Po velice dlouhe dobe jsem objevil skvelou pani doktorku. Prijemna, sikovna a velice ochotna pani zubarka.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Michal Vlk

Ortoped, MUDr.

• Umístění: nemocnice kolínSlužby: operace kloubu

Výborný, pečlivý a příjemný lékař. Po první i druhé operaci u něj jsem velmi spokojena. Libuše Pečená

• K

Ma zkusenost je uplne opačného charakteru. Je to skvely clovek a skvely lekar. Sice je mlady a podle nekoho mlady=nezkuseny. Coz v tomto pripade opravdu neplatí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dagmar Slavětínská

Otorinolaryngolog,

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolest ucha syna

Nejhorsi lekar jakeho jsem poznala. Sli jsme na vysetreni ucha 4leteho syna pani doktorka resila jine veci nez vysetreni ucha. Byla hruba arogantni syn se ji bal plakal rvala na nej at nebreci, ze nic neslysi at se zklidni. Otresny pristup k detem. Souhlasim s nazory ze k ni chodi jen jednou a uz vubec ne s detmi. Takovy clovek by nemel pracovat ve zdravotnictvi a uz vubec ne s detma. NEDOPORUCUJI!!!

• E

Jednoznačně nejhorší lékař, jakého jsem v životě poznala. Byla jsem u paní doktorky minulý rok se 4 letou dcerou, kvůli opakujícímu se impetigu v uchu. Paní doktorka huhńala, slušně jsem se zeptala, že jsem nerozuměla a dostalo se mi arogantní přednášky, že mám asi sama problém s ušima. Chcete-li se na něco zeptat, zvedne ruku, ať mlčíte a pouze namíří ruku ke křeslu, jako že si máte sednout a být zticha.Dceři začala místo ucha vyšetřovat nosní mandli, což jsme vůbec nechtěli a se kterou opravdu problém nemá. Z ordinace jsme odcházely -dcera vyplašená, uplakaná a já totálně paralyzovaná chováním lékaře připomínajícím řeznického psa. Rozhodně nedoporučuji a už vůbec tuto lékařku nepouštět k dětem!!!!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře