Zobrazit lékaře

• K

Je nejlepší protože.

• Zdeněk Koudelka

Urolog, MUDr.

• Jeden z lékařů, kteří tunelují zdravotnictví. Má několik ordinací s různýma sestřičkama do kterých si Vás postupně zve na ty samá vyšetření pod jinou hlavičkou... Když si jdete pro výsledky tak se často stane, že je někam zašantročí v nějaké své ordinaci a na vyšetření musíte znovu:(

• Věra Dittrichová

Praktický Lékař, MUDr.

• J

Takto si představuji správnou paní doktorku.Děkuji.

• Maximální spokojenost - vždy ochotně a s úsměvem na tváři poradí a pomůže.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Filip Veselý

Ortoped,

• V

Děkuji panu doktorovi za ukázkovou péči a přístup k pacientovi. Díky němu a jeho odborným znalostem po 10 letech zase normálně a bez bolesti chodím. Za celých 10 let jsem se nesetkala s lékařem, který by se opravdu snažil můj problém vyřešit jinak než injekcemi proti bolesti. Moc děkuji

• J

Výborný ortoped, který se nespokojí s průměrným výsledkem. Vždy mi vše podrobně vysvětlil a díky němu mám dnes ruku naprosto v pořádku.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Eva Brunerová

Internista,

• T

Vynikající profesionál s milým a lidským přístupem! Jsem povoláním zdravotník a nepotkala jsem v oboru lepšího člověka!

• Iva Tomanová

Zubař, MUDr.

• Věra 2017 03 12

Výborná paní doktorka, vynikající po stránce profesní, ale i velmi milá a příjemná. Nic pro ni není nemožné.

• S

Po velice dlouhe dobe jsem objevil skvelou pani doktorku. Prijemna, sikovna a velice ochotna pani zubarka.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Michal Vlk

Ortoped, MUDr.

• Umístění: nemocnice kolínSlužby: operace kloubu

Výborný, pečlivý a příjemný lékař. Po první i druhé operaci u něj jsem velmi spokojena. Libuše Pečená

• K

Ma zkusenost je uplne opačného charakteru. Je to skvely clovek a skvely lekar. Sice je mlady a podle nekoho mlady=nezkuseny. Coz v tomto pripade opravdu neplatí.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dagmar Slavětínská

Otorinolaryngolog,

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolest ucha syna

Nejhorsi lekar jakeho jsem poznala. Sli jsme na vysetreni ucha 4leteho syna pani doktorka resila jine veci nez vysetreni ucha. Byla hruba arogantni syn se ji bal plakal rvala na nej at nebreci, ze nic neslysi at se zklidni. Otresny pristup k detem. Souhlasim s nazory ze k ni chodi jen jednou a uz vubec ne s detmi. Takovy clovek by nemel pracovat ve zdravotnictvi a uz vubec ne s detma. NEDOPORUCUJI!!!

• E

Jednoznačně nejhorší lékař, jakého jsem v životě poznala. Byla jsem u paní doktorky minulý rok se 4 letou dcerou, kvůli opakujícímu se impetigu v uchu. Paní doktorka huhńala, slušně jsem se zeptala, že jsem nerozuměla a dostalo se mi arogantní přednášky, že mám asi sama problém s ušima. Chcete-li se na něco zeptat, zvedne ruku, ať mlčíte a pouze namíří ruku ke křeslu, jako že si máte sednout a být zticha.Dceři začala místo ucha vyšetřovat nosní mandli, což jsme vůbec nechtěli a se kterou opravdu problém nemá. Z ordinace jsme odcházely -dcera vyplašená, uplakaná a já totálně paralyzovaná chováním lékaře připomínajícím řeznického psa. Rozhodně nedoporučuji a už vůbec tuto lékařku nepouštět k dětem!!!!

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Lenka Vacková

Gynekolog, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Paní doktorko, moc Vám děkuji za to, že jste byla v únoru 2007 v Jičínské nemocnici – porodnici.
      Rodila jsem a díky Vám mám syna. Vrchní lékař pan doktor Gregor se k Vám choval jako k onuci, a však vy jste odhalila, že mám v sobě mrtvé dítě, jenom díky Vám a vaší včasné péči se podařilo syna zachránit. Děkuji Vám nejen za profesionální přístup a lidský nadhled a pochopení, ale i za to, že jste mi dala to nejcennější, a to je zdravé dítě. Kam se na Vás hrabe Mudr. Antonín Gregor, ten by měl praxi už dávno zavřít a nechat to na mladých a flexibilních doktorech, jako jste právě vy.

• P

S péčí paní doktorky jsem velmi spokojená, je milá, snaží se najít jen to nejlepší řešení. Škoda, že sestřička není jako paní doktorka, ale je pravý opak, nepříjemná....Co mě mrzí, je to, že dlouho čekám v čekárně. Za hodinu sestra vyzve 1 pacientku. Přišla jsem do čekárny v 9hod. a na řadu v 10.15hod,pani předemnou byla u pí dr.cca 10min a zbytek času se neordinovalo, ještě, že jsem šla až na noční (:!!! Petra

Podívejte se na všechny názory (24) na lékaře