Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Adresa

Poliklinika Nymburk
Boleslavská 1854, Nymburk 288 02
Poliklinika Nymburk logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (4)

Obecné skóre

  V
  MUDr. Lenka Vacková Jiný

  Byla jsem u paní doktorky poprvé.Po dlouhé nemoci a hospitalizaci jsem se nejdříve obávala,že nenajdu po přestěhováni lepší lékařku,na jakou jsem byla zvyklá.Mám vrozenou vadu a veškerá vyšetření snáším velice špatně,mnohdy je to pro mě i bolestivé.Ale paní doktorka mě překvapila.Mohu jenom doporučit.Jsem ráda,že mě bude doprovázet na cestě,která mě čeká a to je těhotenství v pokročilém věku.

  P
  MUDr. Iva Tomanová Jiný

  Kdyby to šlo,tak dám paní doktorce deset hvězdiček...tak úžasnou paní zubařku jsem ještě nezažila.Byla jsem dnes nucena zajít na zubní pohotovost,ačkoliv jsem byla v pátek u svojí lékařky na prevenci,v neděli mě rozbolel zub... Paní doktorka zub velmi citlivě otevřela a .ošetřila.Nechtěla jsem otravovat ve svátek na pohotovosti,ale paní doktorka i sestřička byly obě velice milé a usměvavé...Opravdu moc děkuji.

  V
  MUDr. Iva Tomanová Jiný

  Od té doby co mám paní doktorku Tomanovou jako svou zubařku se nebojím návštěvy zubaře. Je moc milá, usměvavá ( i přes roušku :D ), citlivá. Jsem ráda, že k ní mohu chodit.

  R
  Ověřený profil
  MUDr. Věra Dittrichová Jiný

  Sečtěla paní doktorka i její sestra, řeší vše s klidem a rozvahou, doporučí vše vyřeší. Po X letech nenastala jediná komplikace.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu