Umístění: Olšanská poliklinika

Paní doktorka je absolutně nekompetentní osoba, neví vůbec co může (jaké léky nebo pomůcky může jako praktický lékař předepsat) natož co musí (návštěva u pacienta-což nevykonává nebo s velkým odporem). Dle mého názoru by nedokázala uzdravit ani člověka s obyčejnou virózou (mnohdy špatně stanovená diagnoza).

S pani doktorkou jsme spokojeni cela rodina.vzdy nas uzdravi :-) Becvarova

U paní doktorky jsem radši cca rok nebyl. Chci od ní odejít, ale co k ní nechodím, tak moc nemarodím. Vždy mi na kašel (např) dala antibiotika a když to po týdnu nepolevilo, tak mi rvala další antibiotika... a takhle několikrát do roka. Od farmaceutických firem pak nejspíš jezdí na dovolené a proto v ordinaci skoro není.

Lidé, kteří sem píší, že je vlídná, pečlivá a sympatická lékařka, která má o pacienta opravdový zájem, jsou podle mne jen členové rodiny zvyšující hodnocení.
Tato lékařka má velkou zálibu v dovolených, proto se vám asi tak 90 dní v roce může stát, že po příchodu do čekárny budete pokračovat cca 25 minut pěšky k druhému zaskakujícímu doktoru !!!!!!
Další problém je v tom, že paní doktorka ne vždy pečlivě vyslechne potíže .... a pak tak stejně léčí.
No zážitků i postřehů je mnoho, ale nejsem žádný romanopisec, takže když to shrnu : "lepší" doktorku jsem ještě nepotkal - doufám,(prosím!!!) ,že horší obvoďačky už nejsou !!!

Paní doktorku jsem poznala jako pečlivou, velmi vstřícnou a ochotnou lékařku

Paní doktorka má mnoho jiných aktivit, nezbývá jí čas a zájem na pacienta. Její starostí je hlavně vyinkasovat peníze na poplatcích (bez dokladu), za jí dodané léky (bez dokladu), doporučit výzkumné programy farmaceutických firem apod.
Doklady o penězích nedává nikdy
Hlídejte si, aby vám dávala doklady

Je to dobrá, sympatická lékařka, která má o pacienta opravdový zájem

Velmi pečlivá, profesionální přístup, milá lékařka.

Pečlivá a vlídná lékařka