Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Ukrajinská 11, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší lékařka a báječný člověk v jedné osobě, co jsem kdy poznal !!! Moc si vážím její odbornosti a pečlivosti, kterou každému pacientovi daruje :))) Velký profík se srdcem na dlani, jsem v její péči bezmála 30 let :)))) Přeju Vám, paní Šťastná hodně pevný zdravíčko, samé Šťastné dny a ať se můžeme stále vídat , jako doposud :))) Velké díky Vám !!! Držte se !!!!

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejvíc nejlepší lékařka jakou znám. Paní doktorka Šťastná je skvělý člověk a odborník na svém místě.. jsem ráda a nesmírně si vážím toho že je to právě moje lékařka.. vždy mi moc pomohla.. perfektní diagnostička. Vždy vás pečlivě vyslechne a následně pomůže.

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je "mojí" dlouhodobou lékařkou a mohu říci spíše přítelkyní, pokud ji to neurazí. Její opravdu přátelský a milý přístup je tím nejlepším, co může lékař svému pacientovi poskytnout. Jenže ona poskytuje mnohem víc, zná toho o zdraví a nemocích víc než specialisté, ale přesto je ochotna s laikem diskutovat a přijmout třeba i odlišný názor. Přeji jí hodně zdraví a uznání za její vzornou pomoc nemocným.
Ing. Aleš Koudelák

Z
Ověřeny pacient

Vynikajicí lékařka, s lidským přístupem, milá, pečlivá, profesionání. Najdete v ní více než lékaře, je to člověk s porozuměním a nikdy nic nezanedbá. Vždy má pochopení a umíjasně vysvětlit, co se člověk dotazuje. Je mou lékařkou již 16 tý rok a jsem moc vděčná, že tu pro mě je.

V
Ověřeny pacient

Výborná, vždy vysvětlí problém a je vždy ochotná pomoci

T
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem maximálně spokojený! Přihlásil jsem se k ní z toho důvodu, že měla ordinaci v domě mého tehdejšího zaměstnavatele a do dnes nelituji! Přesto že naštěstí nejsem často nemocný, tak si ji nemohu vynachválit! Výborná diagnostička a zatím se pokaždé strefila do diagnózy a navrhla účinnou léčbu. Určitě doporučuji!

M
Ověřeny pacient

Super lékařka.
Super diagnostik.
Prostě profík.
Individuální přístup ke každému. Co na srdci, to na jazyku - nemlží, pojmenuje věci pravým jménem. Pečlivá, lidská, velmi příjemná a komunikativní - zkrátka rodinný lékař se vším všudy.

B
Ověřeny pacient

Nejlepší lékařka, jakou jsem poznal; zkušená, vysoce erudovaná, pečlivá, spolehlivá, s lidským přístupem. Jsem rád, že mohu být její pacient.

Ověřeny pacient

Byl jsem jejím pacientem asi deset let. Má příjemné vystupování, ale nemá ráda sebemenší kritiku. Pamatuji se, že se asi dvakrát s pacienty pohádala. Přesto paní doktorku doporučuji.

Velmi pečlivá paní doktorka.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti