Praktický lékař pro dospělé
Ukrajinská 11, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší lékařka a báječný člověk v jedné osobě, co jsem kdy poznal !!! Moc si vážím její odbornosti a pečlivosti, kterou každému pacientovi daruje :))) Velký profík se srdcem na dlani, jsem v její péči bezmála 30 let :)))) Přeju Vám, paní Šťastná hodně pevný zdravíčko, samé Šťastné dny a ať se můžeme stále vídat , jako doposud :))) Velké díky Vám !!! Držte se !!!!

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejvíc nejlepší lékařka jakou znám. Paní doktorka Šťastná je skvělý člověk a odborník na svém místě.. jsem ráda a nesmírně si vážím toho že je to právě moje lékařka.. vždy mi moc pomohla.. perfektní diagnostička. Vždy vás pečlivě vyslechne a následně pomůže.

Paní doktorka je "mojí" dlouhodobou lékařkou a mohu říci spíše přítelkyní, pokud ji to neurazí. Její opravdu přátelský a milý přístup je tím nejlepším, co může lékař svému pacientovi poskytnout. Jenže ona poskytuje mnohem víc, zná toho o zdraví a nemocích víc než specialisté, ale přesto je ochotna s laikem diskutovat a přijmout třeba i odlišný názor. Přeji jí hodně zdraví a uznání za její vzornou pomoc nemocným.
Ing. Aleš Koudelák

Vynikajicí lékařka, s lidským přístupem, milá, pečlivá, profesionání. Najdete v ní více než lékaře, je to člověk s porozuměním a nikdy nic nezanedbá. Vždy má pochopení a umíjasně vysvětlit, co se člověk dotazuje. Je mou lékařkou již 16 tý rok a jsem moc vděčná, že tu pro mě je.

Výborná, vždy vysvětlí problém a je vždy ochotná pomoci

S paní doktorkou jsem maximálně spokojený! Přihlásil jsem se k ní z toho důvodu, že měla ordinaci v domě mého tehdejšího zaměstnavatele a do dnes nelituji! Přesto že naštěstí nejsem často nemocný, tak si ji nemohu vynachválit! Výborná diagnostička a zatím se pokaždé strefila do diagnózy a navrhla účinnou léčbu. Určitě doporučuji!

Super lékařka.
Super diagnostik.
Prostě profík.
Individuální přístup ke každému. Co na srdci, to na jazyku - nemlží, pojmenuje věci pravým jménem. Pečlivá, lidská, velmi příjemná a komunikativní - zkrátka rodinný lékař se vším všudy.

Nejlepší lékařka, jakou jsem poznal; zkušená, vysoce erudovaná, pečlivá, spolehlivá, s lidským přístupem. Jsem rád, že mohu být její pacient.

Byl jsem jejím pacientem asi deset let. Má příjemné vystupování, ale nemá ráda sebemenší kritiku. Pamatuji se, že se asi dvakrát s pacienty pohádala. Přesto paní doktorku doporučuji.

Velmi pečlivá paní doktorka.