Nemocnice Sv. Alžběty
Na Slupi 6, Praha 2, Psč 128 00, Praha 2, Praha

Umístění: Nemocnice Sv. Alžběty Jiný

Neprofesionální, nerespektující a arogantní přístup. Na stanovení hranic reaguje agresivně.

K paní doktorce jsem přišla před třemi lety ve velmi špatném zdravotním stavu. Dnes mi prakticky nic není, problémy se nevrací. Vrátila mi důvěru v medicínu, lékaře, vzhledem k tomu, že ordinuje v církevním zařízení i víru v církev a Boha. Vážím si její trpělivosti, lidskosti, vůle stav pacienta vyřešit. Také si vážím její schopnosti dovést pacienta k pozitivnímu přehodnocení postojů k sociálním aspektům limitů nemoci. Mohu souhlasit s tím, že jsem nikdy takto dobrého praktického lékaře neměla.

Paní doktorka je velmi pečlivá, profesionální a navíc i velmi příjemná paní. Dosud jsem se nikdy nesetkal s tak dobrým praktickým lékařem
Děkuji

Paní doktorka Lukášová je velmi svědomitá lékařka, pečlivě vyslechne a vyšetří. Cením si profesionálního přístupu a příjemného jednání paní doktorky. Mohu jen doporučit.

Umístění: Nemocnice Sv. Alžběty Zdravotní obtíže

Mudr. Lukášová (dle mé zkušenosti) nemá dobrý přístup k pacientovi, v podstatě se jí člověk nemůže téměř na nic zeptat, ona člověka nepustí ke slovu, stále mluví a nedá se přerušit. A když jsem se jí v závěru prohlídky na něco zeptal, prostě mi neodpověděla, jen na mne koukala... neodpověděla... Též zpochybňovala odborná vyšetření specialistů, a to např. mého kardiologa, udělal závěr, že ekg mám dobré, ale paní doktorce se to stále nelíbilo, říkala, že by mě měl prý konečně pořádně vyšetřit, že prý buď se mýlí ona nebo kardiolog (přitom kardiolog udělal vše, tj. ekg, echo, ekg holter, tlak holter, laboratoř, sono karotid), postupně jsem navštívil 3 kardiology, všichni potvrdili závěr prvního a shodli se, že krom hypertenze jsem (mám srdce) v pořádku. Čili kvůli ní jsem podstoupil zbytečně opakovaná totožná vyšetření. Též chtěla aby u mne byla vyloučena skundar. hypertenze, a chtěla mě poslat na další vyšetření, ta u mne byla ale vyloučena už před lety, což kardiolog následně potvrdil, čili jsem naštěstí na toto vyšetření jít nemusel. Též Mudr. Lukášová kritizuje své kolegy-lékaře-specialisty když např. zapomenou dát na zprávu podpis či razítko, sama však na žádanky též zapomínala dát podpis, razítko či jiné náležitosti. Paní doktroka je velice nepříjemná, studená, odměřená, arogantní, myslím že mě ani nikdy nepozdravila. Při vstupu do ordinace na mě jen hleděla... V žádném případě nedoporučuji!!! Vyšetřila mě standartně, ale je opravdu nepříjemné, když vám je špatně a nemůžete jí téměř nic říci-ani se zeptat. Ona je tam v její ordinaci vůbec divná atmosféra, její zdravotní bratr taky není 2x příjemný člověk. Tuto doktorku Všem pacientům velice NEDOPORUČUJI !!! Ostatně když jsem ji měnil za jinou praktickou doktorku a naposeldy jsem mluvil s jejím zdrav. bratrem sdělujíc mu své důvody odchodu od ní, tj. že paní dokrokra je velice nepříjemná, k mému překvapení mi dal sám její zdrav. bratr za pravdu.