Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

K paní doktorce a její sestřičce, chodím již několik let. Obě jsou skvělé, empatické, s příjemným projevem, lidským přístupem a chutí pomoci. Jsou to lidé na svém místě a to se v našem zdravotnictví dá dnes říci opravdu o málokom. Několikrát mi velmi pomohly v těžkých situacích a dostávají mě na nohy z opakujících se nemocí a to né tím, že by mě přesvědčovaly do léků za tisíce. Děkuji Vám

Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Skvělá paní doktorka, i sestřička. Obr jsou milé, ochotné, svoji práci dělají velmi dobře. Mohu jedině doporučit.

Pani doktorka Kasparova je presne na svem miste je vynikajici lekarka s dobrym pristupem k pacientum adik si zaslouzi i sestricka velmi slusna a ochotna!!!

Paní doktorka je velmi pozitivní, vždy dobře poradí, je ochotná a zároveň lidská. I sestřička je moc fajn.

Byl jsem u paní doktorky jako medik na náslechu v ordinaci a seminářích a její přístup k nám i pacientům byl skvělý. Paní doktorka má přehled, drží krok s novými léky a postupy v medicíně. Mohu jedině doporučit.