Lovosická 440/40, Praha

Souhlasím se všemi negativními komentáři. I já pamatuju nedodržování pracovní doby, zbytečně dlouhé čekání a aroganci - paní doktorka nevěřila nejen tomu, co říkám, ale dokonce tomu, když při vyšetření na teploměru vyšlo 39°, buď mě vztekle odbyla nebo se vysmívala a sestřička mi dokonce, ač je mi skoro 30 let, tykala. Jsem ráda, že už jsem pryč.

Dobry den, zdravim predevsim ucastniky teto debaty. Priklanim se ke spatnemu hodnoceni teto lekarky na zaklade velice spatne osobni zkusenosti a zaroven jsem se rozhodl podniknout dalsi kroky k postihu vyse zminene tzv. doktorky. Timto Vas vsechny vyzyvam, ti kteri, maji podobnou zkusenost, prosim, kontaktujte me na email tommy_m@centrum.cz a pripojte se ke stiznosti na tuto osobu. Dekuji Tomas M.

Něco příšerného! I když jste první na řadě a máte 39, důchodci "co jdou jen pro recept" bere zadem. Téměř každý pátek bylo na programu "školení". Čekání na dokumentaci bylo někdy na více návštěv, protože to paní doktorka neuměla moc na stroji. Problémy přehlížela, její oblíbené bylo max. počůrávat papírek. Byla jsem velmi nespokojena, a tak jsem změnila doktora a jsem ráda, nemusím si brát půldenní dovolené a nová paní doktorka má lidský přístup a pořádně mě prohlédně příp. pošle na odborné pracoviště.

Souhlasím snad téměř se všemi negativními názory zde. Na návštěvu lékaře jsme si musela brát min. půldenní dovolenou. Několikrát se mi stalo, že jsem byla první na řadě, ale důchodci, kteří šli "jen pro léky" brala zadem. Jediné vyšetření, které mi kdy dělala bylo snad jen počůrat papírek, to bylo její oblíbené :-)). Neustálé školení v pátek bylo také vcelku nápadné. Papírování? Musela jsem přijít znovu protože paní doktorka neuměla psát na stroji. Jsem už pryč naštěstí. Se svojí doktorkou jsem teď maximálně spokojená - lidský přístup, vyslechne, poradí.

Katastrofa. Pod 3 hodiny, jsem u teto doktorky jeste necekal. Ma talent stravit hodinu klabosenim s duchodcema a ja jsem vybaveny za 10 minut. Otresny pristup, je drza, dokonce odmita preventivni prohlidky. Naprosto nechapu, ze v dnesni dobe si muze zdravotni stredisko zabirat misto takovym doktorem. Snazim se od ni dostat co nejdrive.

Myslím si, že některé hodnocení zde mohou být ovlivněny problémy v komunikaci na straně pacienta. S paní doktorkou se dá velmi příjemě hovořit, vyhoví vaší potřebě, napsat recept je otázka slušně poprosit po telefonu a recept dá sestra. Chodím k ní mnoho let a za tu dobu mě několikrát příjemně překvapila odbornou úrovní. S průkazy naprosto nedělá problémy. Jediný trochu problém je ta fronta v čekárně, ale zas je to o tom, že je třeba vědět, kdy přijít nebo se dohodnout předem. Dle mých skušeností je dobrá organizace v čekárně u doktorů dost vzácnost, proto delší frontu nepovažuji za zásadní problém.

Hrúza!

Nedodržuje pracovní dobu již několikrát jsem byl svědkem příchodu pani Doktorky v 8:15 plus mínus 2 minuty,ordinuje se od 8:00 plus příprava takže se začíná ordinovat s půl hodinovém zpožděním.Čekání dávám za pravdu co psali přede mnou 2-3hod to je normální,ať jsou před vámi 4 nebo 8 lidí.Má nejkratší pracovní dobu ze všech zde praktických lékařů a během této doby si musí dojít nakoupit což zabere tak půl hodiny.Nemá přístup k pacientům,takto se nechová dobrý lékař. Po odborné stránce již psali přede mnou.Každou moji návštěvu provází stres co mě čeká 2-3hod nebo i déle čekání.

Nechápu, kde vzal ten pacient " Lenka ", co chtěl řidičský průkaz, své postřehy. Rozumím tomu tak, že chtěl asi lékařské potvrzení na řidičský průkaz bez vyšetření. Osobně mám zkušenosti výborné a několikrát mi paní doktorka velmi dobře diagnostikovala onemocnění a také mi pomohla. Nevšiml jsem si, že bych čekal déle, něž kdekoliv jinde a při mém vyšetření byla vždy velmi pozorná a důsledná. Děkuji a jen tak dál. Z neuspokojených rýpalů si paní doktorko, pokud to budete číst, nic nedělejte. Děkuji.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti, mé nemoce léčila úspěšně. Možná, že nejsem zhýčkaný vlídným přístupem lékaře, předchozí doktor Štříbrný ze Spálené léčil dobře, ale o lidském přístupu si mohl člověk nechat zdát...to samé jeho setřička. Neodpustím si poznámečku, že když je ordinační doba od 8-mi a pacienti tam sedí od 7:30, tak by mohla před tou osmou, paní doktorka dorazit.