Ordinace prakt.lékaře pro dospělé
5.května 63/1109, Praha

Tato ordinace nesplňuje absolutně základní požadavky pacienta na ošetření od praktického lékaře . Dlouhé čekací doby včetně dvou vchodů do ordinace pro obyčejné a vip klienty ,strnulý chod a neznalost nových vydaných zákonů při pravidelném ověřovaní telefonem nebo aplikované medikace a naposled neetické chování lékaře hovoří samo za sebe .

Rodinná lékařka par excellence. Skvělá diagnostička, která neponechá nic náhodě. Její včasná diagnóza zachránila mé matce život.

precizní...100% určení toho, co Vás trápí (i když o tom ani Vy nevíte)...spolu s dcerou tvoří skvělý tým...děkuji i za rodiče :-))))

Velmi schopná....přijde na všechny choroby.

Myslím že jaannka si spletla lékařku jak by ji mohla v 15 ošetřovat praktická lékařka když ti berou pacienty až od 18 let.
Já si jí chválím a to mám fakt děsivé zkušenosti, až tato lékařka mne poslala na vyšetření a zajímala se o můj stav.

Bezva

K pani doktorce už nechodim řádku let. Když jsem byla v mladším věku - patnact let a měla jsem bolesti břiicha předepsala mi na to kapky. V lekarne mi řekly že ty kapky berou pouze starší lidi nikoliv mladý. Ihned jsem si hledala jinou doktorku.

K paní doktorce chodí celá naše rodina. My starší několik desítek let, děti od dospělosti. Perfektní odbornice, osobní přístup ke každému pacientu. Velmi pečlivá, nic neponechá náhodě. Lidská, přesto nekompromisní pokud bychom my chtěli něco zanedbat. Takto si představuji rodinného lékaře. Ordinuje se svojí dcerou MUDr. Janatovou, která jde ve šlépějích své matky. My bychom nikdy své lékařky neměnili. Mohu s nejlepším svědomím tuto ordinaci vřele každému doporučit.

Pečlivá lékařka, výborná diagnostička, přešla k ní před asi dvaceti lety celá naše rodina a vřele ji doporučujeme.

Doporucuju