Dobrý Dent - Dentální studio

komplexní vyhodnocení stavu chrupu a stanovení plánu léčby u dětí a dospělých, profesionální dentální hygiena, motivace a zaučení pacienta základům in...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Jiný

Paní doktorka je neskutečný professional na svém místě, pečlivá k pacientům, ochotná i empatická, příjemné prostředí. Vřele doporučuji

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Výborná pani doktorka. Navštevujeme ju celá rodina a lepšie sme si vybrať nemohli. Oceňujem hlavne jej trpezlivosť s našou 1,5 ročnou dcérkou a viem, že pri pani doktorke je v dobrých rukách. Pri každej návšteve odchádzame s pozitívnou skúsenosťou a vidno, že ju práca baví.
Vyzdvihnem aj prácu zdravotných sestričiek, ktoré sú veľmi šikovné a vidno, že je v ordinácii pozitívna a dobrá nálada.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Paní doktorku navštěvuji pravidelně a rád. Průběh ošetření je vždy efektivní a vede k mé naprosté spokojenosti. Pokaždé jsem seznámen s postupem co bude probíhat.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Jiný

Paní doktorka je moc ochotná, obě i se setřičkou jsou milé a profesionální. Vše mi před zákrokem vysvětlí a poté doporučí následnou péči.
Po dobu tří let, co navštevuji paní doktorku jsem neměl jediný problém. Děkuji za Vaši péči.
Petr Z.

Paní zubařku mohu jen doporučit. Profesionální, přesto lidský přístup. Vše do detailu vždy vysvětleno a práce odvedena na jedničku. A jelikož nejsem žádný hrdina, oceňuji bezbolestné ošetření :)

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Profesionální přístup a snaha řešit problémy individuálně. Paní doktorka se vždy zajímá o celkový komfort pacienta. Naprostá spokojenost.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, vždy jsme spokojení s přístupem a léčbou, vše detailně vysvětlí a vždy pomůže.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Regular check-up

The nicest dentist that I've ever had, and I'm saying that having a very good friend as the previous dentist.. She does an amazing job, explains everything like I'm five and has an attitude of someone who genuinely cares. Definitely recommended!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá, pečlivá a jemná. Před ošetřením se mnou vše prošla, samotné ošetření bylo bezbolestné a rychlé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Nejmilejší a nejlepší zubařka !!! Má příjemný postup. Po každé návštěvy jsem víc než spokojena. Doporučuji