Ekaterina Ushakova, zubař Praha

Ekaterina Ushakova

Zubař přijímá nové pacienty

10 objednaných návštěv během 30 dní

Zborovská 716/27, Praha
Dobrý Dent - Dentální studio (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
774 12.....

Parodontologické konzultace

Preventivní prohlídky

komplexní vyhodnocení stavu chrupu a stanovení plánu léčby u dětí a dospělých, profesionální dentální hygiena, motivace a zaučení pacienta základům in...

• zubní kaz

Dobrý Dent - Dentální studio

Preventivní prohlídky

Dobrý Dent - Dentální studio

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio ošetření

Paní doktorka je skvělá. Milý, klidný přístup k pacientovi. Chodí k ní moje 10ti letá vnučka. Vždy jí vysvětlí, co jí bude dělat. Vše probíhalo bezbolestně. Na poslední návštěvu se vnučka dokonce těšila ))). Dobrý Dent má vynikající lékaře i sestřičky. Mohu jen doporučit.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Neměnil bych. Paní doktorka je milá, pečlivá, trpělivá, vše vysvětlí a její práce je špičková. Skvělě si poradila i s akutním trháním zubu moudrosti se zánětem a i to proběhlo bezbolestně a bez komplikací.

G
Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Very nice and professional doctor. Most seamless and painless experience I have ever gotten while getting dental services

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

After a long search for a dental practice in Prague we like, my wife and I are settling in at “Dobrý Dent”, doctor Ekaterina Ushakova and loving it. From the moment Ekaterina greeted me at the front desk, I felt welcomed, well cared for, and respected. My questions were answered clearly and concisely and I wasn't pressured into services I don't want or need. I'm grateful my neighbor recommended this practice and I'm happy to do the same!

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Zlomeny zub

Vynikající doktorka 2 krát dělal plomby oba 2 bez Anastázie a vůbec nebylo cítit!!! Vždycky ptá jestli to bolí a!!!! Od dětství jsem bal zubařů teď tam chodím s radosti a žádný strach!!! Dopurucuje

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Pani doktorka je velmi pecliva a provadi opravdu kvalitni servis. Se sluzbami jsem byla moc spokojena, vrele doporucuji.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio zubní kazy

Paní doktorka mi pomohla odstranit obavy z dentální hygieny, vše mi v klidu vysvětlila a pomohla i s následnou péčí o zuby. O týden později mi byly ošetřeny dva komplikované zubní kazy na stoličkách vpravo dole. Vše proběhlo profesionálně, a přitom s lidským pochopením rozsahu zákroku. Zub, který byl podle mého předchozího dentisty již k ničemu je obklopen bílou plombou, na zákroku jsem byla v pátek v poledne a večer jsem už prakticky o ničem nevěděla. Doporučuji, je to příjemná lékařka i odbornice. Děkuji.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Paní doktorka je skvělá,vždy se mi o zuby krásně postarala,opravila..Její přístup je k pacientovi je dle mého názoru taktéž skvělý.Nikdy mi nijak neuskodila co se týče péče o můj chrup,je nežná a vždy se během výkonu i po,nebo jen při kontrole ptá zda mě něco nebolí.Nemam na co bych si stěžovala paní Doktorka je proste perfektní.

Umístění: jiné místo

Paní doktorka je velice příjemná, sympatická, pečlivá. Ošetření kanálků bezbolestné. Bílá plomba taky supr, zub je jako nový. Moderní stomatologie. Rád paní doktorku zase navštívím. Takže vřele doporučuji!

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio zubní vyšetření

Skvělá zubařka! :) Velmi milá, ochotná a usměvavá, vždy se zeptá jestli něco nebolí nebo není nepříjemné a opravdu se snaží člověku vyjít vstříc a pracovat důkladně a pokud možno bezbolestně :). Moje ošetření zubního kazu, kanálků a dentální hygiena proběhla naprosto bez bolesti a dostalo se mi mnoho užitečných informací ohledně stavu chrupu a následnou péči o zuby.
Pracuje v krásné čisté moderní ordinaci.
Všem, kteří se bojí zubaře mohu vřele doporučit, díky paní doktorce se těším na další návštěvu. :)

• zubní kaz
  • skřípání zubů