Ekaterina Ushakova, zubař Praha

Viz kalendář

774 12.....

Parodontologické konzultace

Preventivní prohlídky

komplexní vyhodnocení stavu chrupu a stanovení plánu léčby u dětí a dospělých, profesionální dentální hygiena, motivace a zaučení pacienta základům in...

• zubní kaz

Dozvědět se více

Preventivní prohlídky

Dozvědět se více

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Profesionální přístup a snaha řešit problémy individuálně. Paní doktorka se vždy zajímá o celkový komfort pacienta. Naprostá spokojenost.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio preventivní prohlídky

Velmi příjemná paní doktorka i sestřička, vždy jsme spokojení s přístupem a léčbou, vše detailně vysvětlí a vždy pomůže.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio Regular check-up

The nicest dentist that I've ever had, and I'm saying that having a very good friend as the previous dentist.. She does an amazing job, explains everything like I'm five and has an attitude of someone who genuinely cares. Definitely recommended!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio zubní vyšetření

Paní doktorka je velice milá, pečlivá a jemná. Před ošetřením se mnou vše prošla, samotné ošetření bylo bezbolestné a rychlé.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Nejmilejší a nejlepší zubařka !!! Má příjemný postup. Po každé návštěvy jsem víc než spokojena. Doporučuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio prevence

Paní doktorka je úžasná. Chodím k ní už několik let a mohu jen doporučit. Je velmi empatická, vždy se ptá, jestli něco nebolí a upozorňuje, co bude dělat. Jako člověk je báječná, zajímá se o pacienta a pamatuje si informace.
Byla jsem u ní i na bělení zubů a rovněž mohu doporučit.
S malou dcerkou se k ní také chystám.
Je to první zubař, ke kterému se těším.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio dentální hygiena

Paní doktorka byla pečlivá, rychlá a velmi profesionální. Vše mi mile a vstřícně vysvětlila. Výsledek byl perfektní. Dosáhla výsledku jakého nikdo před ní. Velice děkuji.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

S pani zubarkou jsem naprosto spokojena, vse hezky vysvetli, takze vite, co se bude dit. Vsem vrele doporucuji, je to prvni zubarka, ze ktere nemam strach.

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio

Paní doktorka je precizní, mimořádně pečlivá, jemná, ochotná a velice, velice sympatická. Já vždy usedám na křeslo s důvěrou. Během zákroků se mnou komunikuje a ujišťuje se, že jsem v pořádku. Na každou návštěvu již přicházím v klidu a odcházím s dobrým pocitem, že moderní technologie a zlaté ruce paní doktorky bezbolestně pečují o můj chrup.
Děkuji

Umístění: Dobrý Dent - Dentální studio ošetření

Paní doktorka je skvělá. Milý, klidný přístup k pacientovi. Chodí k ní moje 10ti letá vnučka. Vždy jí vysvětlí, co jí bude dělat. Vše probíhalo bezbolestně. Na poslední návštěvu se vnučka dokonce těšila ))). Dobrý Dent má vynikající lékaře i sestřičky. Mohu jen doporučit.

• zubní kaz
  • skřípání zubů