Praktický lékař pro dospělé
U Dvou srpů 2, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jedná se o věcnou a pečlivou lékařku. Myslím, že po těch letech to mohu prohlásit s klidným svědomím.Vřele doporučuji.

Doktorka,která nebere telefony jen proto,že nemá sestru je naprosto k ničemu.Co je mi platné,že v ordinaci možná sedí,ale to mi nijak nepomůže,když ji nemohu navštívit protože jsem pozitivni.Ještě štěstí,že jsem v důchodu a nepotřebuji neschopenku.Nevím jak by se tvářila,kdybych pro .nemožnost jiné komunikace musel vyrazit za ní na středisko

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

U pani doktorky jsem byla nekolik let a predevsim diky jejimu chovani jsem se snazila navstevy co nejvice minimalizovat. Vzdy byla velmi odmerena az arogantni, stejne tak i sestricka. Posledni kapkou byla situace, kdy jsem potrebovala banalni dokument - prestoze jsem se predem snazila domluvit telefonicky, nedostala jsem potrebne informace, pri navsteve ordinace mi byli sestrickou zabouchnuty dvere primo pred nosem a pri naslednem dalsim telefonickem kontaktu mi bylo primo pani doktorkou sdeleno, ze nemaji cas se se mnou vybavovat a pote nasledovalo zaveseni telefonu, samozrejme ne z me strany... Jeste ten den jsem se byla radeji prihlasit k jinemu lekari.

I já se musím paní doktorky zastat, je pravda, že někdy je odměřenější a rozevlátá, ale odborně mi přijde na výši (má přehled a myslím, že se vzdělává) a rozhodně se musím ohradit proti tomu, že neposílá na potřebná vyšetření!! Jsem s ní spokojená. Jediná věc, která mi snad mrzí, na rozdíl od jiných praktických lékařů, je ta, že v ordinaci pokud vím nedělají sami ani jeden den odběry krve (vždy se musí do laboratoře) a nemají přístroje typu např. alespoň analyzátor CRP, to si myslím velmi chybí. Dále vím, že existují analyzátory moči, KO a cukru apod. k využití v ordinacích. Možná by o tomto mohla paní doktorka zapřemýšlet (alespoň o CRP), jestli si názory čte.

Mám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Je pravda, že občas je mírně rozevlátá a v čekárně se čeká dlouho, ale mé problémy vždy řešila dobře a pečlivě.

Tato lekarka je nespolehliva, arogantni, v ordinaci se temer nevyskytuje,neposila pacienty na nutna vysetreni,pacienti nemohou za jeji dusevni problemy a prechod.Ac bydlime kousek, s celou rodinou jsme se odhlasdili.Tato ordinace jiz nikdy vice

U paní doktorky jsem byla jen jednou,když zastupovala mojí dr. V čekárně dlouhá doba čekání byli jsme tam 2 a čekali jsme přes hodinu než jsem šla vůbec na řadu což chápu že Dr. Má i svoje povinosti které si musí zařídit, Ale pak se mi teda nelíbil její přístup a to jak hned byla ze vším hotová. Po mé zkušenosti už bych tam nikdy nešla...

nesoustředěná na pacienta

Souhlasím s tím, že odborně se mi zdá paní doktorka na výši, léčba a diagnostika je věcná, např. paní doktroka necpe na vše ATB a zdá se mi pečlivá. Pravda, ale je, že by možná mohla být trošičku komunikativnější, ale není to myšleno jako kritika, protože hlavní je odbornost a rozhodně paní doktorka není nevstřícná či nepříjemná.
Takže lze jen doporučit.
Jediné, co bych uvedla jako kritiku, je to, co není sice podstatné, ale když je člověku nedobře, tak někdy docela důležité, že se mi zdá, nevím proč, zařízení ordinace strašně předpotopní, staré a neútulné, nepůsobí na mě dobře, myslím, že by stačilo trochu vymalovat a zútulnit, tak snad kdyby to paní doktroka četla???

Odborně zdatná paní doktorka, v diagnostice i léčbě uplatňuje moderní metody,
problémy řeší racionálně. Ne každému takový přístup sedí, ale mě moc pomohla,
rozhodně doporučuji.