Praktický lékař pro dospělé
Na Veselí 15, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S paní doktorkou se dobře povídá a je příjemná. Ale když jsem přišla zdevastovaná měla jsem více zdravotních problémů tak se mně nesnažila ani povzbudit ne tak pomoct a řekla mně, že mně nemůže pomoct a že nemá čas..... ! To mně ještě žádný lékař za celý život neřekl a taky to říct nemá!!! A to jsem přišla brzy a přede mnou šli do ordinace 2 známí pacienti, kteří přišli později a každý z nich tam byl hodně dlouho..... Našla jsem si pomoc sama u lékaře v nemocnici - vždycky jsem se o sebe starala.
Nechce se mně vůbec k ní jít a bojím se od ní brát léky, protože o některých vím, že je brát nesmím a nemám pocit jestli má přehled o mých nemocech a lécích, které jsou nebo nejsou pro mně..... Kéž se z toho dostanu a najdu si jiného dobrého lékaře! Byla jsem leta moc spokojená u předešlého praktického lékaře - ale přestěhovala jsem se i včetné s závodními lékaři v nemocnici.....

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvely pristup, nemenil by sem, ochotna, empaticka, pristup, doktori ztraci po letech takovou tu jiskru a naboj, pani doktorka ne. Jen tak dal, doporucuji, jsem u ni vic jak 13 let

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Výborná a pečlivá lékařka. Jsme s ní celá rodina velmi spokojeni.Nic nepodceňuje a pokud je to nutné, vás pošle na další vyšetření.

Velmi dobrá lékařka,vždy ochotná,usměvavá,vyzařuje snahu vždy vás pochopit a pomoci.Chodíme k ní léta celá rodina a jsme vždy spokojeni.Nevyměnili bychom ji za žádnou jinou!

Paní doktorka je velmi pečlivá a příjemná. K pacientům přistupuje s citem a velmi lidsky, zároveň zodpovědně a profesionálně. Nestalo se mi, že by něco někdy podcenila, ba naopak, velmi dobře umí rozpoznat pacientův problém, což je to hlavní. Jsem u ní zapsaná léta a nehodlám nic měnit!

Nejdřív mi přišla skvělá, ale tedka nevím. Často dělá z komára velblouda, někdy vás děsně rychle odbyde, nemá čas vám říct podrobnosti o léčbě či nemoci (ikdyž vám řekne, že vám z křečáků prakticky hrozí smrt), ale na druhou stranu zase provede patřičné testy i vyšetření.

Paní doktorka je neprofesionální, čím dál horší. Snaží se pacienta rychle odbýt, mít ho "z krku". Diagnozu nijak podrobněji neřeší, každému prý někdy není dobře. Navíc vybírá nehorázné sumy za administrativu i úkony, které jsou hrazené dokonce pojišťovnami a mají být zdarma!! Po více jak 20 letech přemýšlíme o jiném lékaři.

Paní doktorka je velmi ochotna, pečliva a profesionalni.

Výborná péče i funkčnost ordinace

V Prahe ako cudzinec som uz par krat zmenil bydlisko a aj ked v Nuslich uz nezijem peknych par rokov, pani doktorku Vavrovu nevymenim za ziadnu inu. Je to skvela, skusena profesionalka, vzdy mila a prijemna, s jej pracou som vzdy spokojny a prajem jej aby takato zostala este dlho a pocty jej spokojnych pacientov len rastli.