Jungmannova 16, Praha 1, Praha
Ordinace Jungmannova s.r.o.

Umístění: Ordinace Jungmannova s.r.o. Over the years there have been lots of reasons.

Dr. Macháčková literally saved my life: in an emergency situation she knew what to do and acted immediately.
She is the best general practitioner imaginable: she listens carefully, remembers what you tell her, consults other doctors when she isn't sure.... I can't praise her highly enough.

Úžasná paní doktorka, vřelá, rozumná a vzdělaná. Vždy mi pomůže i bez antibiotik. Moc ji chválím na každém kroku. Děkuji!

Každému bych přál takovou lékařku! Příjemná, kultivovaná, velice moderní dáma s lidským přístupem. Při každé návštěvě jsem cítil, že se mě i mým problémům věnuje na 100%, žádná otázka jí neobtěžuje a když odpovídá, nedělá z pacienta "negramota" - jako to dělá většina lékařů. Zajímá se o celkový stav člověka - duše, tělo, mysl, což je dnes dost vzácné. Skvělá lokace ordinace, které je vč. čekárny prostorná a vzdušná. Kladně hodnotím, že je ordinace separe od sestřičky - takže maximální soukromý. Mimochodem sestřička je také výborná, usměvavá a skvěle nabírá krev. V životě bych paní doktorku NEVYMĚNIL!!!

K paní doktorce chodím sice teprve asi rok a půl, ale nemůžu si ji vynachválit. Je velmi příjemná, pečlivá, neodbyde vás ani s titěrnou obavou. Neřeší vše hned antibiotiky, pokud to lze, hledá jiné řešení. Přestěhování do větších prostor loni na podzim je už jen bonus navíc. Zapomenout nesmím ani na milou sestru.

F

Jsem spokojeny uz od zacatku.Spravny pristup s lidmi

Vynikající lékařka! Velice vstřícná, lidská a ochotná. Nic není problém, všechno vysvětlí a poradí.

výborná, zachránila mi život, když moje původní obvodní tvrdila, že moje únava je civilizační choroba a mám si koupit vitamín C - stačila jedna prohlídka a řešení bylo tu!

Milá a velmi ochotná doktorka. Starostlivá s lidským přístupem. Odborně na vynikající úrovni.

Nejlepší

Paní doktorku velmi doporučuji. Má empatický přístup k lidem, přitom je věcná a má potřebný nadhled. Co se týče odbornosti, nemám pochyb (dlouholetá pacientka). Pro příznivce paní doktorky mám zprávu - přestěhovala svou ordinaci do Jungmannovy ulice 16 na Praze 1. Osobně jsem ráda, že ji mám nyní blíž.