Ordinace Jungmannova s.r.o.
Jungmannova 16, Praha 1, Praha

Umístění: Ordinace Jungmannova s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím již spoustu let, byla jsem vždy spokojena, ale poslední dobou mi vadí nedostatečné soukromí v ordinaci, kdy sestra otevírá dveře do ordinace a u ní sedí již další čekající pacient. Prostory jsou malé. Je tedy slyšet veškerá konverzace.

Umístění: Ordinace Jungmannova s.r.o. Over the years there have been lots of reasons.

Dr. Macháčková literally saved my life: in an emergency situation she knew what to do and acted immediately.
She is the best general practitioner imaginable: she listens carefully, remembers what you tell her, consults other doctors when she isn't sure.... I can't praise her highly enough.

Úžasná paní doktorka, vřelá, rozumná a vzdělaná. Vždy mi pomůže i bez antibiotik. Moc ji chválím na každém kroku. Děkuji!

Každému bych přál takovou lékařku! Příjemná, kultivovaná, velice moderní dáma s lidským přístupem. Při každé návštěvě jsem cítil, že se mě i mým problémům věnuje na 100%, žádná otázka jí neobtěžuje a když odpovídá, nedělá z pacienta "negramota" - jako to dělá většina lékařů. Zajímá se o celkový stav člověka - duše, tělo, mysl, což je dnes dost vzácné. Skvělá lokace ordinace, které je vč. čekárny prostorná a vzdušná. Kladně hodnotím, že je ordinace separe od sestřičky - takže maximální soukromý. Mimochodem sestřička je také výborná, usměvavá a skvěle nabírá krev. V životě bych paní doktorku NEVYMĚNIL!!!

K paní doktorce chodím sice teprve asi rok a půl, ale nemůžu si ji vynachválit. Je velmi příjemná, pečlivá, neodbyde vás ani s titěrnou obavou. Neřeší vše hned antibiotiky, pokud to lze, hledá jiné řešení. Přestěhování do větších prostor loni na podzim je už jen bonus navíc. Zapomenout nesmím ani na milou sestru.

Jsem spokojeny uz od zacatku.Spravny pristup s lidmi

Vynikající lékařka! Velice vstřícná, lidská a ochotná. Nic není problém, všechno vysvětlí a poradí.

výborná, zachránila mi život, když moje původní obvodní tvrdila, že moje únava je civilizační choroba a mám si koupit vitamín C - stačila jedna prohlídka a řešení bylo tu!

Milá a velmi ochotná doktorka. Starostlivá s lidským přístupem. Odborně na vynikající úrovni.

Nejlepší