Praktický lékař pro dospělé
Bieblova 6, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

30 let chodim k pani doktorce...pokud bych nebyl spokojeny, asi bych chodil jinam..

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je mimořádně nepříjemná a hádavá.Nezna své zákonné povinnosti a dělá ji potíž komunikovat s dalšíma úřady.Nema aktuální formuláře,takže spíš než vasi nemoc,bude řešit byrokracii,kteru stěží zvládá.Za dva roky jsem ji naštěstí navštívila jenom 3x ovšem pokazde sme řešili spíš její vlastní limity v administrativě.
Na výpis ze zdravotní dokumentace pro udělení zpusobilosti do nového zaměstnání se běžně u paní doktorky čeká i týden,velice neflexibilní.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je profesionální, velmi svědomitá a vstřícná. Kolegové ji často kontaktují, aby se rychle zorientovali v platné legislativě. Proto mi negativní komentář pacientky z 23.1. přijde absurdní.Byla jsem to já, kdo pacientce v ordinaci vydal chybný formulář. Paní doktorka se snažila vše rychle napravit a vysloužila si tyhle pomluvy.

Paní doktorka Škrhová je velmi pečlivá na pacienti,je spolehlivá a vynikajicí.Nemám sní žádný problém.

K pani doktorce chodím od té doby, co mne vyřadili od dětské lékařky (více než 20 let) a nemám problém

Omlouvám se, zjistila jsem, že to nebyla chyba doktorky, ale přílišná aktivita její sestry. I tak ale nemám co řešit a odcházím od ní pro ztrátu veškeré důvěry.

Paní doktorka sděluje informace o výsledcích vyšetření komu se jí zrovna zachce, lékařské tajemství a Hypokratova přísaha vzala za své, že? Považuji za naprostou nehoráznost podělit se o takové informace s cizími lidmi, aniž by o to pacient požádal. Zvažuji udání na Lékařskou komoru.

S paní doktorkou mám velmi dobrou zkušenost. I když přijdu s maličkostí, vždy ochotně poradí. Pokud člověk přijde s něčím vážnějším, tak nad tím uvažuje, nepředepisuje léky "od boku" jako někteří jiní, je na ni opravdu spoleh. Můžu vřele doporučit.

Velmi milá,inteligentní,svědomitá,profesionální.Je skvělý diagnostik.Není nad čím přemýšlet!!!!