Praktický lékař pro dospělé
Hostinského 1536, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

K MUDr. Bělské chodím od 18, tedy přes 20let. Musím vyvrátit předchozí komentáře, ke mně se chovala vždy profesionálně, věcně, ale mile. Žádné výkyvy nálad ani arogance, že by z ní byly cítit cigarety, jsem nezaznamenala (možná je to ale tím, že jsem sama kuřák, tek nemám tak citlivý noc :)).
Ano, je pravda, že nemá úplně ideální ordinační hodiny, nemá sestru, tak se v čekárně opravdu déle čeká. Ale snaží se pomoci celkově, nejen léčit aktuální stav (a ano, někdy doporučuje jako podpůrnou léčbu echinaceu nebo Tantum verde, ale když je stav na ATB, předepíše je - výhodou je, jak už tu někdo psal, že má v ordinaci CRP, tak se to ví hned).
Za mě - spokojenost.

K paní doktorce chodím několik let a poté, co se za mnou do Prahy přestěhoval můj manžel, chodí k ní také a ve srovnání se svou původní lékařkou si jí nemůže vynachválit, stejně jako já. Řešit všechno antibiotiky by bylo aktuálně snadné, ovšem dlouhodobě kontraproduktivní. Líbí se nám její nadhled a celkové vnímání těla a že Vám doporučí vitamíny, cvičení a prevenci místo toho, aby do Vás ládovala prášky, na tom nevidím skutečně nic špatného!

Nahodou pri hledani specialisty jsem zabrousila na stranky moji mudr. a koukam :-( Ja k ni chodim skoro 20 let . Naladova to je. A kdo neni? Je i neprijemne uprimna, kdyz mate 30 kg navic , tak vam to rekne. Ale vzdy mi pomohla, dala Atb kdyz byl duvod. Kdykoliv jsem pozadala o vysetreni u specialisty, tak me dala zadanku. Preventivni ko si hlida a pta se, zda chci jit znova a da bez problemu zadanky na krev, sono atd. Neni dokonala ale takhle spatna jak se tu pise , fakt neni. A ma CRP tak hned vite, zda je to na ATB nebo ne..

Arogantní, neochotná, nekomunikuje, není dostupná v ordinanční hodiny (PO a ST 8:00 - 10:00), smrdí jí z úst cigarety na 3m

dostala jsem vypis z pojistovny. ackoliv pani doktorku vubec neznam, 3 roky si uctovala na mou zdravotni kartu sluzby typu: "fyzikalni terapie", "vodolecba", "lecebna vychova, "mobilizace patere a perifernich kloubu". nekolik deset tisic korun si za to pani doktorka skasirovala. podepsala jsem stiznost.

Nepříjemná,neprofesionální,neznalá,arogantní.Např.:Neví co jsou širokospektrální antibiotika!!!!Utíkejte, já už utekla.

U paní doktorky jsem byla v evidenci asi 15 let a z toho jsem byla nemocná asi 5x. Po každé návštěvě jsem si řekla, že změním lékaře. Vždy byla nepříjemná, arogantní a člověka málem peskovala jak žáčka první třídy. Po poslední nepříjemné návštěvě, kdy jsem chtěla doporučení na vyšetření (které se nehradí) mi 20 minut vysvětlovala, že to není její povinnost a 3 minuty trvalo napsání doporučení, jsem odešla k jiné lékařce a lituji, že jsem se tak nerozhodla dříve.

K paní doktorce už nechodím, jelikož echinaceové kapky si můžu pořídit sama a bez předpisu. Ať jsem byla nastydlá, měla virózu, záněť dýchacích cest nebo zánět průdušek - vše bylo podle paní doktorky jen "viróza" a vždy mi bylo doporučeno ležet, pít vlažný čaj a pořídit si echinaceové kapky. Možná to paní doktorka neví, ale zánět průdušek se echinaceou nevyléčí... :-D Když byli v čekárně přede mnou jen dva, tři lidi, dostala jsem se často na řadu třeba za dvě, tři hodiny, taky byly "super" její soukromé telefonáty, trvající třeba půl hodiny, přičemž v čekárně bylo plno... radši nemluvit!

Arogantní ,neochotná ,stále pozdě chodí do zaměstnání ,ať si změní pracovní dobu,nestalo se ,že by byla od 7.00 na pracovišti,normál 7.30-.7.45
Její přístup k zákazníkovi"dopořučuji změnit lékaře"

MUDr. Bělská jen zastupuje mou paní doktorku. Je neochotná, tváří se, jako by jí člověk otravoval. Naštěstí jsem se s ní setkala jen párkrát, ale opravdu to stačilo!!!! Vůbec nedoporučuji!