Medifin
Kartouzská, Praha

Velmi ochotny lekar, dobra komunikace, snaha o maximalni pomoc pacientovi.

Umístění: Medifin Jiný

Pan doktor je milý a snaží se pomoct s potížemi. Určitě bych doporučil. Jediné co bych vytknul je ze jsem spoustu let k němu chodil s atipickymi potížemi které se nakonec zjistilo že jsou head cluster ache. Ale toho si měl všimnout místní neurolog, který me posílal domu tři roky po sobě s tím že to jsou bolavá záda :-D. Nakonec mi na tento problém přišla až opravdu šikovná paní neurolozka ze zdravotního centra v jirnech. Takže panu Kačínovi nemám co vytknout. (-:

Umístění: Medifin

Už mám druhou nepříjemnou zkušenost, a u tohoto pana doktora skoncim. Poprvé jsem měla zápal plic, chytla sem ho od přítele, o riziku že to tak může být jsem ho informovala, to nijak nebral v potaz. Dal mi nějaká obecná antibiotika. Bylo mi čím dál hůř, na crp jsem si došla sama a hodnota byla 111, volala sem mu to, stejně mi řekl ať pokračují s jeho antibiotikami a přijdu za 5 dní. Naštěstí mě druhy den vzali v krči na plicní, udělali rentgen a vyšetření a dali zacílenejsi antibiotika. Teď me zklamal podruhé, jsem v 8.měsíci těhotenství a přišla jsem pro radu, mám rýmu, kašel, poboliva v krku, zalehle ucho. Moc ho to nezajimalo, neptal se na podrobnosti, že mi stejně nic nemůže napsat a ať se poradím v lékárně. I pani lékárnice byla prekvapena :)

Chodím k němu asi 5 let a jsem spokojen s ním i přístupem sestry. Občas je v čekárně dost lidí, ale většinou to jde i tak rychle.

zatim nemam mnoho zkusenosti, ale take me poslal na vysetreni stitne zlazy kdyz jsem prisla s chripkou, nicmene krevni testy potvrdily snizujici se funkci a sono hranicni velikost, takze jsem rada, ze to odhalil hned v zacatku.......naopak bakterie a krev v moci ho narozdil ode mne neznepokojila - pry pokud mam spatnou cytologii tak to ma souvislost a cekame na dalsi cytologicke vysetreni

Opravdu se snaží vyléčit. Je všímavý a velice hodný.

Jde o jednoho z nejlepších lékařů, které jsem kdy poznala. Hodnocení toho magora,
že je nejhorší, není vůbec pravdivé.

Znám ho již velmi dlouho a vždy mi velice pomohl. V současné době pomohl i mé přítelkyni u níž si jiní, specializovaní lékaři, nevěděli rady. Je velmi sympatický a příjemný.

Hodný vstřícný lékař

Velice šikovný, milý a sympatický pan doktor, doporučuji.