Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní doktorka se mnou vždy jedná profesionálně, vysvětlí vše (mluví trochu rychle ale na to si člověk zvykne a když se znovu zeptáte nikdy se mi nestalo že by ji to nějak obtěžovalo).. sama iniciovala řešení jednoho problému nad kterým jsem já mávla rukou. Sestřička je také milá, když jste milí vy. Což dá rozum. Myslím že má paní doktorka zbytečně nízké hodnocení k tomu jak kvalitní ošetření nabízí.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Neustálé dovolené, ordinovaní pro akutní případy prakticky neexistuje. Sestra nezvládá ani zvedat telefony, evidentně si svou profesi představují jinak. Když už omylem pracuje, ošetření se prakticky nekoná. Ordinace na baterky...

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Peci pani doktorky Prochazkove vyuzivam cca 5 let a velmi si jejiho pristupu a pece vazim. Je velmi precizni, svedomita a pro nalezeni priciny i reseni problemu vzdy udela maximum, casto v kooperaci s dalsimi pracovisti. Samotna ordinace pani doktorky je tez velmi prijemna. Mohu jen doporucit.

S pani doktorkou som uz vyse 3 rokov velmi spokojna. Nikdy nic nepodcenila a vzdy ked bolo treba ma poslala na odborne vysetrenie. Je velmi precizna, trpezliva, svedomita. Odporucam.

Paní doktorka je velmi svědomitá a poctivá. Nikdy neunáhlí diagnózu nebo nic nepodcení. Vždy pošle ke specialistovi i pokud to vyžadujete sami. Je to lékařka na svém místě. Myslím si, že dokáže rozlišit pacienty kteří jsou oparvdu nemocní a ty , kterým se nechce dělat. Jsem s ní i její péčí velmi spokojena

Bohužel jen ona přibírá pacienty v okolí mého trv.bydlíště..jinak už jsem dávno jinde.. Na další vyšetření vás v žádném případě nepošle, není potřeba, na všechno má lék - trpělivost :-D to už je fakt k smíchu.. mám přes půl roku chronické obtíže a ona si jede pořád to svoje... no nic v nejbližší době jdeme k ní na konzultaci, jestli si bude pořád stát za svým "pro nás nepochopitelný" názoru, jdu hned jinam... kamkoli.. co se divit, když ordinuje sotva dva roky a před tím pracovala jen u "záchranky" děs běs. měla zůstat tam

Dobrý den, bohužel jsem byla nucena od paní doktroky odejít, neboť nebyla schopná normálního vyšetření, pouze něco ťukala do počítače. Když jsem měla zdravotní potíže a potřebovala pouze doporučení k fyzioterapeutovi, po dvou hodinách v čekárně, v době pro "neobjednané", mi došlo, že všichni okolo mě jsou objednaní na tuto dobu.

paní MUDr. Procházkovou mohu jen doporučit. Je velice precizní, vstřícná a milá. Nemá problém s úsměvem Vás vyslechnout a pohovořit s Vámi o nejlepším způsobu řešení daného problému. Co nejvíce oceňuji je konzultace po telefonu. Kdy nemáte pocit že obtěžujete a zamezíte tím případnému zbytečnému čekání v čekárně, který člověk pokud nemusí nevyhledává. O komunikaci a zájem o pacienta je v této ordinaci nad míru vyhovující a hl. profesionální. Dále nesmím opomenout zdravotního záchranáře, který je ochotný s Vámi vyřídit dané formality a vřele Vám zodpovědět dotazy. Oba tito lidé vytvářejí v ord. harmonický duel.

Dobrý den, u paní doktorky jsem již byla nějakou dobu a horšího lékaře jsem nezažila. Jediné, co vždy dokázala bylo mi vzít krev z prstu, říct mi, že mám virozu, dát mi na týden neschopenku a nepředepsat mi ani léky - protože " v tu chvíli se nebyla vědoma, co mi přesně je". Takže jsem týden ležela doma v bolestech, na paralenu... Srašné.. a bohužel jsem tuhle její "diagnozu" absolvovala několikrát, ačkoliv jsem stále doufala, že mi jednou pomůže a léky mi předepíše - protože se mi to stále vracelo. Absolutně neprofesionální přístup, co se týče vyšetření, taktéž - nechápu co tam dělá, jako paní "doktorka"..bohužel... méně takových doktorů!!! M.V.

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Je pečlivá, milá, snaží se vždy pacientovi pomoci s jeho obtížemi. Vždy udělá radší více vyšetření, aby předešla nějakému zanedbání. Velkou výhodou je i to, že se s ní dá domluvit jak telefonicky, tak mailem. I když už bydlím dál od její ordinace, radši vydržím cestu k ní, než abych hledal jiného lékaře poblíž současného bydliště.