Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Chodím Paní doktorce už od samého začátku co ordinuje.A jsem sní spokojený je to milá a hodná doktorka a také i pečlivá i sestřička také.A to že tam někdy musí pacient delší dobu čekat, tak to se nedá nic dělat. Přeji jim vtéto špatné době pandemie hodně, pevné zdraví!

Paní doktorka je sice velmi milá, ale přijde mi spíš jako úřednice než jako lékařka. Tím nijak nechci snižovat její odbornost, ale prostě mi to tam přijde jak někde na úřadě. Ale zase na její obranu - je to tak skoro u všech praktiků.
Striktně se dodržuje systém "kdo dřív přijde" a nebere se moc ohled na to, komu je jak zle. Člověk s horečkou nebo velkými bolestmi si stejně musí počkat, já jednou čekala přes hodinu, i když jsem sestře řekla, že mi je velmi špatně.
Chodí k ní hodně důchodců, kteří si "jen jdou pro léky" a mají snahu předbíhat, což mě jako pracujícího člověka dost vytáčí, já na rozdíl od nich nemám celý den, abych tam mohla čekat. Za to sice paní doktorka nemůže, ale pokud jste mladší věková kategorie a chodíte do práce, radši se nahlašte jinam, tady je to vždy na celý den.

Velmi dobrý přístup k pacientům

Jedná se o mladou lékařku, velmi pečlivou,k pacientům je vstřícná .Průběžně se vzdělává. Jsem ráda, že je moje praktická lékařka

Je to výborná doktorka. Těžko může za čekací lhůty. Kdyby byla špatná, tak by jste asi moc dlouho nečekali, ne??!

Jsem absolutně spokojený,je to člověk na svém místě(velice obětavá).K dlouhé čekací době není opravdu co dodat.

Paní doktorka velice příjemná a milá, pečlivá...bohužel ty několikahodinové čekací doby v čekárně jsou naprosto otřesné..

Dlouhé čekací doby v čekárně.
Pro malicherné vyšetření ztrávíte v čekárně až 3hod.
Po zaplacení regulačního poplatku nedává žádné potvrzení o platbě.

Opravdu výborná paní doktorka! Vždy příjemná, hodná a vstřícná. Taktéž sestra!