Praktický lékař pro dospělé
Donovalská 2222, Praha

Paní doktorka ochotna , hodna , pečliva , vždy mi pomohla , sem rada a vděčná ze mohu ja i dalších 6 členu rodiny k paní doktorce chodit . Děkuji vám i sestřičce za to jak se o nás staráte a jak nám zdraví diky vám jen slouží rodina Divíškova.

Pani doktorka je profesionál každém coulem nemohu si nyní stěžovat vždy mi vyšla vstříc a pomohla i sestricka

Paní doktorka i sestřička jsou nejen vždy milé a ochotné, ale i po odborné stránce jsou pečlivé.
Jsem velice spokojena. Helena Roubíková

VYNIKAJÍCÍ ZODPOVĚDNÁ LÉKAŘKA

Pravdu mají jak zastánci paní doktorky, tak negativní komentáře. Jsem na tento přístup u praktických lékařů zvyklá, tudíž již od dětství jsem sama sobě lékařem. Paní doktorka mi zatím vyhověla vždy ve všem, cokoliv ohledně testů, cokoliv ohledně zaslání ke specialistovi. Ovšem, vše si ověřuji, chodím se dívat na výsledky testů a pokud se mi něco nezdá, hledám informace na internetu a s těmi pak přichází řešit. Paní doktorka je milá, ale musíte tušit či vědět, co vám je.

Po objevení této možnosti hodnotit lékaře,se připojuji k neganivnímu hodnocení p. doktorky.Chodila jsem k ní, vždy jsem se rozmýšlela, jestli se mi vyplatí si jít sednout do ordinace na celé dopoledne nebo raději jít do práce. Pracuje(pokud pracuje) velmi pomalu, rozvážně, během ordinace bokem příjímala známé nebo návštěvy a pacienti ji moc nezajímali. Jaká je jako odbornice se nemohu vyjádřit, protože jsem neměla nikdy žádný větší problém a "pokud není problém, každý lékař je dobrý - nepozná se kvalita". Přešla jsem v rámci místa bydliště k jiné praktické lékařce, kde je vše ok - ochotná, milá, poradí....

Díky paní doktorce mi zemřela maminka...místo aby jí poslala ihned na vyšetření do nemocnice, nechala ji doma s nateklou bolestivou nohou (hluboký zánět žil - tromboza)a doporučila jí jen "ledování"...dále se rozepisovat nebudu. Ačkoliv je to už spousty let, je to pro mě dodnes citlivé téma a nikdy na to nezapomenu..

Před touto "lékařkou" chci varovat všechny pacienty. Pokud vám jen trochu záleží na vašem zdraví tak se jí vyhněte velkým obloukem. Jeden z výsledků laboratorního vyšetření člena naší rodiny vykazoval nesmírně vysokou hodnotu CEA což je ukazatel nádorového bujení v těle, to jsme my, jako laici, samozřejmě nevěděli. Ovšem nevěděla to zřejmě ani zmiňovaná "doktorka", protože nadále léčila pacienta tak, že mu radila aby si vzal paralen. Toto "léčení" vydrželo této "doktorce" půl roku!!! Paralen oni jiné léky podobného charakteru stále nezabíraly naopak se zdálo, že spíše ubližují. Na to řekla ona "doktorka" pacientovi " no já už nevím co s vámi". Odborná vyšetření jí stále nenapadla!! To už pacientova rodina nevydržela a sama zajistila svému členu odborná vyšetření. Vyšetření dopadla tak, že se zjistilo,že se jedná o rakovinu a na vše je již pozdě. I přesto,že jsme se pokoušeli zajistit léčbu těmi nejnovějšími a nejmodernějšími prostředky bylo již na vše pozdě a táta rodiny zemřel. Kdyby se z léčbou začalo hned po zjištění výsledků CEA možná se dalo vše zachránit. Je možné, že taky ne, ale nikdo mi nevymluví, že přístup "lékařky" byl otřesný a že na této smrti má i ona svůj podíl.Po této zkušenosti radím všem, komu je život drahý, vyhněte se "doktorce" která rakovinu léčí paralenem!!!

Po přečtení těchto hodnocení jsem trochu na vážkách. Já osobně jsem s doktorkou velice spokojná(ale je pravda, že jsem nikdy neměla nějaký závažnější problém), cokoli jsem si přála vždycky mi vyhověla-podrobné krevní testy, když jsem přišla s podezřením na zánět dutin poslala mě na orl, když jsem říkala, že mám podezření na celiaki nebyl problém poslat mě na vyšetření...
Výhoda minimální čekací doby (když tam jdu tak vždycky je tam jen pár pacientů). Ale musím přiznat, že se mi stává, že se k doktorce ani nedostanu a ošetřuje mě sestra nebo naopak, že tam sestra není a vše dělá doktorka.

Paní lékeřka sídlí v domě pro seniory a to je přesně ten typ pacientů, kteří se k ní hodí. Nikam nespěchají, rádi si popovídají a jejich potíže jsou dobře předvídatelné.

Jak už tu bylo řečeno, ordinace je plná cedulí typu "Nehoňte mně, jsem v práci a ne na útěku", některé jsou i vulgární. Když už si vyčekáte frontu, možná vám diagnózu odhadne rovnou sestra. Pokud se paní lékařka uvolí k prohlídce, doufejte, že vám je něco obyčejného. Zánět dutin už mezi obyčejné choroby nespadá, tři týdny paní doktorka bez úspěchu zkoušela různé preparáty, pak jsem si sama zašla na ORL.