Ordinace praktického lékaře
Bělehradská 84, Praha

Je mi 51 let a jsem velice rád, že jsem měl před lety štěstí a paní doktorku Stojanovovou poznal. Ochotně dojíždím za paní doktorkou 50km, a to z důvodu její bohaté zkušenosti a vztřícnosti v oboru. Roman Volek

Pečlivá, ochotná, lidská, vlídná a zodpovědná lékařka

skvělý diagnostik

Pečlivá při vyšetření, je vstřícná, má odpovědný přístup k pacientovi, vždy určila správně diagnózu a předepsala správné léky. Při objednání pacienta k vyšetření na určitou hodinu a den, vždy dodrží určený čas a není tudíž nutné zbytečně čekat.

Velmi dobrý lékař, doporučuji

Překvapuje mne, kolik špatných hodnocení se na doktorku Stojanovovou sešlo. Ještě více, že se nikdo z těchto kritiků nepodepsal. Já osobně mám s paní doktorkou zkušenosti velice dobré. I chování sestry je více než dobré. Rada všem pacientům paní doktorky.V životě je dobré se ke všem se chovat slušně a ohleduplně. Zkuste to i Vy. Vrátí se Vám to.

S paní doktorkou Stojanovovou jsem již léta velice spokojen. V minulosti mi pomohla při vážném onemocnění. Sestřička je ochotná a příjemná. Díky bohu, je ještě ze staré školy.

Paní doktorka OK, ale sestra paní doktorky je neochotná a dává najevo že je obtěžujete.

OK.

rýma,kašel- není problém, s vážnějším onemocněním raději jinam