Stomatologická ordinace
Werichova 1145/23a, Praha

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Velmi pecliva, dusledna a ochotna pani zubarka s lidskym pristupem. Vzdy se k ni na vysetreni tesim.

K paní doktorce chodíme celá naše rodina už 6let. Je super. Na zuby si dávám velký pozor a musím říct, že mi trvalo dlouho, než jsem našla zubaře, kterému na mých zubech také záleží. Zažila jsem zubaře, kteří radši zub vytrhli než aby ho vyléčili. Paní doktorka je naštěstí i zubní lékařka. Když jsem u paní doktorky byla poprvé, tak jsem měla jedno dítě. Teď mám již děti tři a všechny chodí k paní doktorce Šťastné...

K paní doktorce Šťastné mohu říct jenom samá pozitiva. Srovnání s veškerými mými dřívějšími zubaři vůbec nelze udělat. Paní doktorka má veskrze profesionální přístup, zároveň ale také lidský. Nenechá vás nikdy čekat, pokud neřeší akutní případ. Veškeré plánované zákroky vždy pečlivě vysvětlí a v možné míře vás nechá diskutovat o řešení, které zvolila. Kéž by bylo víc takových lékařů s takovým přístupem k práci...!

Super :) Příjemná, vstřícná, profík každým coulem.

Já sama se zubařů bojím. K paní doktorce jsem začala chodit s malým synkem, který se na pravidelné kontroly u paní doktorky dokonce těší, a to přesvědčilo i mě, abych šla synkovi příkladem a k paní doktorce chodím i já a nemůžu si ji vynachválit. Má úžasný přátelský přístup nejen k dětem, ale i k dospělákům.

Tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce za její profesionální přístup i ochotu. Paní doktorka mi byla doporučena jako odborník na oblast endodoncie. Po několika návštěvách ji opravdu chválím, protože je schopna napravit to, co pokazili jiní zubaři, u kterých jsem byla registrovaná. Alena Šťastná je velmi pečlivá, pacientům vše vysvětlí a oceňuji i to, že ošetření u ní jsou lidská a bezbolestná. Četla jsem názor od někoho o její práci o korunkách, ale jednalo se o paní, která byla ošetřena někým jiným. Naopak bych ji všem doporučila jako paní doktorku, která dbá na detail a vše prověřuje i rentgenem, který má přímo u křesla. Jde vidět, že jí na krásných zubech pacientů opravdu záleží. Slyšela jsem na ní i chválu od ostatních zubařů, kteří viděli její práci. Mohu tedy doporučit.

Velmi dobrá paní doktorka! Je velice příjemná, ochotná a profesionální.

Paní zubařka mi před lety dělala porcelánové korunky a bohužel musím konstatovat, že ne dobře. Po estetické stránce byly dokonalé, ale byly nepřesně udělané, což zapřičinilo, že se mi všechny zuby pod nimi zkazily. Stomatolog ke kterému jsem se svými problémy poté dostala, jen spráskl ruce. Doktorka je velice příjemná, ale mně svou nepřesnou prací zapříčila nepříjemné komplikace. Opravdu nedoporučuji - nenechte se ukolíbat její příjemností!

Výborná doktorka - její přístup k pacientovi je naprosto nadstandartní, jedná na rovinu, vše vysvětlí, citlivá. Já se tedy zubařů nikdy nebála, ale oceňuji její přístup k malým dětem, takže se ti moji dva prckové nebojí u ní otevřít pusu, vždycky ví, jak na ně. Hodně se věnuje prevenci - jak správně čistit, se vším poradí, takže se mi zuby už tolik nekazí, je opravdu pečlivá při plombování (aby nevznikla dutinka mezi plombou a zubem, kde by se vytvořil nový kaz). Konečně doktor, který si umí práci s pacienty rozvrhnout, nečekali jsme u ní nikdy déle než 15 minut, ale většinou do 5 minut se nám věnuje. Bohužel si myslím, že i cena za plomby je poněkud nadstandartní, bývá většinou kolem 1000. Co je ještě horší, že paní doktorka stěhuje svou ordinaci někam na Barrandov a to už je pro nás dost daleko.

Taky sem přidám názor. Pani doktorka pracuje v moderním stomatologickém centru, s RTG, sídlí tam i dentální hygienistka a lékařka přes strojky. Ceny za služby přijatelné. Prostředí příjemné, i když čekárna moc prostorná není. Objednávate se dopředu, takže nečekáte zbytečně. Pani doktorka mi udělala hezké nové zoubky, je mladá, šikovná, velmi profesionální, používá nejmodernější technologie a je příjemná. Sestrička taky. Doporučuji. Tedy, pokud ještě přijímá:)