Umístění: Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o. Jiný

K paní doktorce chodím už dlouho a mohu ji doporučit komukoliv. Paní doktorka má obrovský přehled, stále se zajímá o nové metody léčby a léky. Vždy mi vše trpělivě vysvětlí a je velmi pečlivá. Před lety jsem zápasila s nemocí, kde jsme s paní doktorkou dlouho hledaly příčinu, ale ona to nevzdala a poslala mě na všechna vyšetření až jsme příčinu odhalily. Jiní lékaři by možná to už vzdali, ale paní doktorka ne. U paní doktorky cítím, že opravdu chce pomoci a mohu se s ní poradit v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Nikdy mě nikam neposílá na vyšetření zbytečně ani mi nepředepisuje zbytečné léky.

U paní doktorky mi přijde velice netaktní, že probírá diagnozu pacientů před ostatními. Když jsem se ohradila, že bych ráda, aby zavřela dveře, tak se ohradila, že se snad neptá na nic tak tajného. Lékařské tajemství ji asi nic neříká. Čekání je velice frutrující, protože nikdo netuší jakým klíčem si paní doktorka vybírá, kdo půjde na řadu.

Velmi dobrá doktorka, pečlivá, ale s nadhledem. Nehoní alibisticky pacienty za kvanty odbornými vyšetřeními, ale pouze tehdy, když to má smysl. Velmi milá ke starým lidem.

Vynikající lékařka,která mě vytáhla z nemoci,ktero jiný lékař dost zanedbal.

Velmi důkladná lékařka, která nechce nic zanedbat. Opravdu jsem s ní spokojená!

Skvělá lékařka

Vynikajúca pani Doktorka, keď som prišiel v roku 2008 do Prahy, tak ma prijala i napriek tomu, že som nepatril pod jej oblasť. A zdravím aj Slečnu sestričku, ktorá ma napomenula, keď som ju oslovil Pani. :)
Ďakujem za krásnu starostlivosť!

Vynikající lékařka, pečlivá, příjemná, absolutní špička. Jediné co by se jí dalo vytknout je dlouhé čekání, které by se možná dalo omezit, kdyby začala používat počítač, protože to ťukání do psacího stroje je zbytečně zdlouhavé. Ale důležitá je odbornost, a ta je absolutně skvělá, takže bych neměnila ani za nic.

Naprosto souhlasím, že paní doktorka Ježdíková je ta z nejlepších lékařů, které jsem kdy v životě měla.

Paní doktorka je nejen odborně na výši,ale má i vynikající přístup k pacientů.Je nesmírně pečlivá,taktní a snaží se pro své pacienty udělat co je v jejích silách.Ordinuje dokud všechny v čekárně nevyšetří.Nikdy není nepříjemná a náladová.Vím o čem mluvím.Chodím k ní už mnoho let a navíc-byla mojí studentkou-a musím říci,že již na střední škole měla stejné vlastnosti.