Zubní ordinace
Za Zelenou liškou 1A/953, Praha

Umístění: Zubní ordinace Jiný

Paní doktorka je velký profesionál,vždy nám vše skvěle vysvětlila a podpořila syna ve správných pravidelných návycích, nic nikdy nepodcenila ani nic nenechává náhodě. Paní doktorce vždy velmi záleží na pacientech. Její podpora vysvětlení návyku v důležitosti mezizubních kartáčků synovi i mě co by rodičovi. Sestřička je zde u paní doktorky také vždy velmi podporující, milá, vycházející vstříc k nejbližším termínům návštěvy ordinace. Zubní kaz se mnoho let i díky doporučení čeho se nejen v dětství vyvarovávat, i vysvětlení správných technik a večerní časové délky čištění, použití kvalitního kartáčku(jeho včasné výměny) i kvalitní pasty, paní doktorkou synovi mnoho let vyhýbá. Podporou k pravidelným návštěvám dentální hygieny jsme zde naprosto spokojení. Paní doktorka nedávno včasnou diagnózou moc synovi pomohla zjistit, zachytit vážný problém, záleží ji velmi na zdraví malých i větších pacientů. Citlivý přístup,od paní doktorky ,skvělé doporučení a následné odeslání syna k dalšímu skvělému lékaři do poradny pro poruchu čelistního kloubu, kde se diagnóza porucha vývoje čelist. kloubu bohužel potvrdila, však se brzy u syna začala řešit rehabilitací, uvolňováním čelisti a sledováním dalšího vývoje zdravot. problému.Veliké díky zde patří paní doktorce Hrochové.

Umístění: Zubní ordinace Jiný

K paní doktorce chodím od mala a navzdory všem nepříjemnostem, které může návštěva zubaře obnášet, se paní doktorka vždy snažila udělat v rámci možností každou návštěvu co nejpříjemnější. V období dospívání, kdy jsem neuznával autority a ústní hygieně věnoval bídnou pozornost, mi dala řadu cenných rad, jejichž opodstatnění dnes přiznávám a plně důvěřuji tvrzením paní doktorky, protože moc dobře ví, o čem mluví.

Paní doktorku jsem vybrala téměř dvouleté dceři po přečtení naprosto kladných recenzí. Dceru jsem na návštěvu paní doktorky připravovala. Naučily jsme se, že paní doktorce jde ukázat zoubky, jak otevřít pusinku, aby paní doktorka mohla zoubky spočítat. Paní doktorka byla obeznámena, že dcera jde k zubaři poprvé. Při příchodu do ordinace šla dcerka ochotně ke křeslu, posadila se, vše probíhalo v klidu. Paní doktorka ovšem absolutně neměla přístup popsaný v recenzích zde. Dcerku na nic nepřipravila, o otevření pusinky jí vůbec nepožádala. Naopak dceru chytla a naprosto nečekaně a násilně jí začala otvírat pusu. Dcera se samozřejmě lekla a začala plakat. Doktorka jí netrpělivě chytla do speciálního hmatu a pusu jí násilím otevřela. Dusná atmosféra strachu a zbytečné násilí. Dcera plakala a paní doktorka ještě poznamenala - " No no co tak řveš, vždyť se ti nic neděje"
Paní doktorku absolutně nedoporučuji!!! Zejména pro vyšetření malých dětí naprosto nevhodná!

MUDr. Alena Hrochová

K tomuto příspěvku se vyjádřím.Nikdy jsem na žádné dítě nepoužila násilí, ani žádných speciálních hmatů.Pokud má autorka tohoto příspěvku seriozní důkaz, budeme se tím zabývat na zcela jiném místě.
MUDr. Alena Hrochová

Paní doktorku chválí celá rodina. Začal k ní v rámci školních návštěv chodit nejstarší syn pak jsme se přidali my rodiče a prostřední syn (po velmi špatných zkušenostech s jinou paní zubařkou,nechtěl ani otevřít pusu). Paní doktorka ho dokázala strachu zbavit. Nakonec nám přijala ji nejmladšího, který se její zásluhou vůbec nebojí. Péče je velmi dobrá a paní doktorka je prostě profík jak se patří!

Paní doktorku máme moc rádi.Díky jejímu přístupu tam chodíme opravdu pravidelně.

Paní doktorka má velmi lidský přístup. Její ošetření zubů je téměř bezbolestné. Vše vysvětlí a snaží se vždy najít co nejlepší řešení.

Vynikající lékařka, víc nemám co dodat

K paní doktorce od tří let chodí náš syn (dnes je mu 18). Ona dokázala nemožné, kluk k ní chodí dobrovolně, vše mu vždycky vysvětlila, o jeho zuby pečuje jako o vlastní. Velmi doporučuji všem rodičům dětí, opravdu pracuje důkladně, důsledně, je i přísná, ale umí pochválit.

Nejlepší zubařka, kterou jsem kdy poznal......