Praktický lékař pro dospělé
Michelská 7/1, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka mi řekla, ať si na covid koupím paralen, ze nic jiného neexistuje, ale už mi zapomněla říct, že paralen se užívá na snížení horečky a to nejdříve od 38 stupňů a výše. Se zvýšenou teplotou naopak tělo samo bojuje proti viru a tudíž by jsme neměli jeho účinnost snižovat paralenem. Na "střepy" v krku tudíž taky paralen? Vůbec ji nezajímaly příznaky. Na všechno paralen..to mi připadá jako by me vyšetřil hospodský z hodpody na rohu a možná i ten by měl více empatie a zkušenosti nez paní doktorka. O sestře v ordinaci radši nemluvím, zlá neempatická ženská. Už chápu, proč paní doktorka má prázdnou ordinaci, diky jejím odbornostem a přístupu se ničemu nedivím. Takze nakonec sem si musela nechat laicky poradit a místo něčeho na předpis (jelikož si platím zdravotní) sem opět musela sáhnout do peněženky, protože od paní doktorky se ničeho nedovoláte. Musím říct, že na úlevě proti těžšímu covidu musim poděkovat lidem z lidu a ne paní doktorce. Smutný celkem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Při přestěhování do Prahy jsem hledala nejbližšího lékaře, což vyšlo na paní doktorku. Po třech letech jsem už rozhodnutá najít někoho jiného. Bojím se jí požádat o sebemenší laskavost. Jdu tam, jen když mi je vyloženě moc špatně a i tak mě pošle pryč, že mi nic není. Je to člověk, co si něco kompenzuje a vyžívá se v týrání lidí, kteří ho žádají o pomoc. Ona vám nepomůže, ona ví lépe než vy, že vám nic není.
NEDOPORUČUJI, zvlášť krutý přechod je to pro ty, co dříve měli laskavého a vstřícného lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Pani doktorka Vokřálová je naprosto neochotná ženská. Léčí lidi v areálů domově důchodců a nema rada mladé lidi. Byla jsem u ní mnohokrát, ale vždy se tam cítím nevitana a ze ji až otravuji. Když ji řeknu co mě boli tak mi řekne ze mě to bolet nemůže. Nechá vás v čekárně klidně i půl hodiny když v ordinaci nikoho nemá. Opravdu maximálně neprofesionální přístup. Hledala jsem doktorku, kterou budu mít blízko ovšem toto jsem opravdu nečekala.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

MUDr.Vokřálová je velice nepříjemná,nesympatická,zatím nejhorší zkušenost co jsem zažila.Naštěstí mě i během neschopnosti převzala jiná lékařka.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Kontrola

S paní doktorkou Vokřálovou jsem velice nespokojena, je velmi nepříjemná už od pohledu, umí i pořádně lidem vynadat, a nesnaží se ani mnohdy lidé léčit, jde ji spíše o peníze, než o lidi samotní. takže si raději hledám jiného lékaře, který mi poskytne tu pravou lékařskou péči se vším všudy, který mi bude naslouchat a pomůže mi s různými onemocněními, případně poradí. Nedoporučuji.

Nejradši bych hodnotila 0 hvězdičkami. Paní doktorka je velice nesympatická, nepříjemná a neochotná. Bála jsem se k ní chodit s jakýmkoliv problémem, kvůli nemoci jsem radši chodila rovnou na ORL. Kdykoliv jsem přišla, vypadala že ji hrozně otravuju a že mi vlastně vůbec nic není. Opravdu neprofesionální přístup, nevyslechne, nepomůže.

U paní doktorky jsem byla registrovaná přes dva roky a byla jsem s její péčí spokojená, nikdy jsem neměla žádný problém. Ten přišel až v momentě, kdy jsem se několik dní po sobě budila s rozsáhlým a svědivým ekzémem na pažích, který mě dost vyděsil, jelikož jsem na nic podobného nikdy netrpěla. Udělala jsem tu chybu, že jsem se šla poradit s lékařem do Mojí Ambulance, kde mají ordinační hodiny i odpoledne (paní doktorka ordinuje odpoledne pouze jeden den v týdnu a já té době zrovna opravdu nemohla přijít dopoledne) kde jsem se chtěla ujistit, že se nejedná o nic vážného. Poté jsem v dalším týdnu řešila svůj ekzém standardně s paní doktorkou. Co jsem ale nevěděla bylo to, že mě na Mojí Ambulance bez mého vědomí zaregistrovali! Neměla jsem u nich ani vstupní prohlídku a měnit praktického lékaře jsem nechtěla!! O pár dní později mi však volala nepříjemná paní doktorka Vokřálová s tím, jak jsem si mohla dovolit registrovat se u Mojí Ambulance, když mě poslala s ekzémem na alergologii a tím pádem jsem jí vyčerpala budget, který měla na jiné pacienty a pod. Vůbec jsem nevěděla o čem mluví, jelikož tehdy jsem ještě o své registraci na Mojí Ambulanci nevěděla. Snažila jsem se paní doktorce vysvětlit, že jde o nedorozumění a že na Mojí Ambulanci registrovaná být nechci. Dozvěděla jsem se však, že svého lékaře budu moci změnit až za tři měsíce, protože jinak to v našem systému nejde. Byla jsem touto reakcí paní doktorky velmi zaskočená a neměla jsem z jejího jednání vůbec dobrý pocit, proto jsem se po oněch třech měsících rozhodla přeregistrovat z Mojí Ambulance k jinému lékaři. Evidentně jsem dobře udělala, jelikož jsem si dnes v rámci přeregistrace jela k paní doktorce Vokřálové pro kartu, a v té jsem si o sobě na jakémsi papíru přečetla, že jsem "p...", protože jsem se registrovala jinam a pak jsem si ještě dovolila přijít k ní. Přitom jsem jí jasně vysvětlovala, že šlo o chybu a nedorozumění z mé strany. Tuto informaci s pár tečkami místo sprostého slova dokonce napsala do mojí karty, kterou předává mé současné lékařce!! Asi měla tu potřebu mi něco vracet... Musím s politováním napsat, že už chápu zdejší negativní komentáře pacientů, ačkoliv já sama jsem nikdy problém neměla. Paní doktorka je velmi arogantní, neumí krotit své emoce a tím pádem je i velmi neprofesionální. Vůbec nerozumím záměr, s jakým vykonává povolání lékařky, když evidentně nemá ráda lidi a svoje neurvalé subjektivní názory si neumí nechat sama pro sebe. Jsem ráda že jsem změnila lékaře!!!

Jedním slovem strašná! K tomuto komentáři jsem se rozhodl pouze za účelem varovat ty lidi, kteří nemají rádi laxní a neprofesionální přístup. Tato paní doktorka je se vším rychle hotova a nejraději by vše léčila antibiotiky... Pokud nemusíte, vůbec k ni nechodte, v lepším případě si svoji praktickou lékařkou zmente ...

Dlouho jsem přemýšlela jestli nemám příliš vysoké nároky, ale po přečtení hodnocení vás ostatních jsem se uklidnila. Jsem normální. Potvrzuji, že lékařka běžně nenodržuje pracovní dobu, je studená, laxní, nepříjemná. Pokud si náhodou odkašlete a nestinete to do kapesníku, ale například do rukávu či dlaně, dostanete bez servítek seřváno jako malé dítě. Oba dva s partnerem hledáme jineho praktického lékaře a hned jak se nám to povede tak přecházíme. Ještě nikde jsem se nesetkala s tak protivným lékařem!

Vždy se mi dostalo velmi dobré péče a jsem s ní spokojená. Zůstávám u ní i když jsem se přestěhovala a musím dojíždět zdaleka.