Praktický lékař pro dospělé
Archeologická 2256, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Flu or pneumonua suspected.

Absolutely excellent service. Made emergency appointment for partner, seen same day, spoke in English..thorough examination and bloods analysed on the spot, diagnosis correct, medication prescription generated, bed rest, also follow up appointment in calendar, and referral to hospital signed for in-patient if condition worsens. Professional no nonsense approach, very pleased with medical experience at Pruhonice clinic.

Na paní doktorku mohu říct jen samou chválu! Je mou lékařkou už 6 let, je příjemná, ochotná a vždy najdeme řešení zdravotního problému. S paní sestřičkou, která je rovněž super, tvoří perfektní tým!
Děkuji! Kristýna Vrbová

Byla jsem asi 15 let pacientkou doktorky Miškovské.A byla jsem s ní spokojená.Našla jsem si jinou lékařku,když se paní doktorka odstěhovala a předala ordinaci.Nechala tam sestřičku,která se začala chovat jako lékař velitel.Z této ordinace odešla celá naše rodina.

Pani doktorku Miškovskou jsem poznal asi před 10 lety a od té doby jsem s ní byl velmi spokojen.Překvapoval mne zájem o pacienta.Je možné,že někdy nechala udělat vyšetření i navíc - ne z neznalosti,ale aby měla jistotu.Za ta léta mi několikrát moc pomohla,věřím, že jí vděčím za to,že ještě jsem.Poznal jsem za život mnoho praktických a závodních lékařů ale NIKDO z nich se jí nevyrovná.
Mrzí mne,že odešla,proč to nevím.Nemám jí to za zlé když čtu hodnocení.Ona práce s lidmi je velice náročná a nevděčná.Hodně lidí místo poděkování raději nadávají a stěžují si.Je to moderní. K.

Prostě OK.

Jsem u paní doktorky už hodně dlouho a nemněnila bych.Sestra vždy vyslechne a snaží se v rámci možností poradit a pomoci.Také jsem se ptala kam paní doktorka odchází a setra ochotně a konkrétně odpověděla.Střídání lékařek v ordinaci mi nevadí vždy je vše zapsáno v kartě.

Příjemná, chápající

Sleduji toto hodnocení už z důvodu toho, že jsem se konečně donutila a začala si hledat nového lékaře. Poslední kapkou odchodu z ordinace Mudr. Miškovské bylo přesně to, jak už zde bylo opakovaně napsáno, totální nespokojenost. Byla jsem Mudr. Miškovskou odeslána na vyšetření k odbornému lékaři, tam jsem prošla vyšetřeními s tím, že do ruky jsem dostala zprávu pro Mudr. Miškovskou, aby ona se se mnou dohodla na dalším postupu léčby. No a tuto zprávu jsem v ordinaci předala....nevím komu, protože tam byla jiná "asi" lékařka (visačky se jménem na plášti se zde nenosí, takže fakt netuším kdo to byl), ale nebyla to Miškovská. Ta si zprávu vzala, letmo pročetla a založila do karty a na můj dotaz, jaká bude následovat léčba, nebo alespoň doporučení, tak jsem ji zaskočila. Vzala si tedy znovu tu zprávu do ruky, přečetla znovu a z ordinace jsem odcházela s tím, že tam sice něco je napsáno, ale ona to nemůže přečíst (zpráva byla psána rukou) a že to tedy nebude nic důležitého, když mi léčbu nenaordinovali přímo u toho specialisty.

Díky bohu, že v dnešní době je možné konečně otevřeně napsat kritiku. Díky tomu se člověk, kterému je kritika určená nad sebou může zamyslet a leccos změnit - pokud chce. Díky bohu, že jsou pryč doby, kdy se člověk bál vyslovit svůj nesouhlas !

všichni jssou moc chytří a neumi se ani podepsat.V této společnosti je IN psát pouze kritiku a to příjemné brát jako samozřejmost.