Rajmonova 1199/4, Praha
Praha 8- Kobylisy

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více

PANÍ doktorka je opravdu velmi příjemná a pečlivá.Jsem velice rád že jsem se k ní zaregistroval. Sestřička je také velmi milá a příjemná. Takže kombinace sestřičky a paní doktorky v tomto složení ve vás při odchodu zanechá příjemný pocit. NEMĚNIL BYCH

¨Paní doktorka je moc milá a pečlivá ,má novou sestřičku která je také moc příjemná a usměvavá.Jsme s manželem spokojeni a děkujeme !!!

Paní doktorka je perfektní! Nikdy nic nepodcení, je ochotná a milá. Chodí k ní celá naše rodina a nemůžeme si její péči vynachválit. 100% doporučuji!!!

Velice sympatická a profesionální lékařka. U mne vždy svědomitý přístup i přesto, že má v ordinaci narváno. Doporučuji.

Paní doktorka je velice vstřícná a příjemná. Každého trpělivě vyslechne a zdravotní problémy pacientů řeší komplexně. Chodíme k ní celá rodina.

Jsem velmi spokojena, paní doktorka je moc příjemná a pečlivá, sestřička taktéž.

Jsem velice spokojen! Ordinace je tez vybavena CRP testem pro rychle rozliseni virove nebo bakterialni infekce.

Paní doktorka je na svém místě. Děkuji za mnohé!!!!

i já jsem moc moc spokojená,opravdu nic nenechá náhodě.Je milá a ví

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Vždy je milá a pečlivá. Nikdy by nenechala nic náhodě, pacienta v případě potřeby ihned pošle ke specialistovi.